zamknij reklamę

Akredytacje

Miejski Klub Sportowy Pogoń Prudnik informuje o możliwości składania wniosków akredytacyjnych na mecze MKS Pogoń Prudnik odbywające się w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 na stadionie przy ulicy Kolejowej 7.

info@pogonprudnik.pl

Akredytacje Stałe:
Wypełnione wnioski akredytacyjne na rundę wiosenną, prosimy przesyłać na adres:info@pogonprudnik.pl

Akredytacje Jednorazowe:
Wnioski akredytacyjne jednorazowe, prosimy wysyłać na podany wyżej adres do godziny 17:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym spotkanie. Wnioski przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Regulamin współpracy z przedstawicielami Mediów:

 1. Akredytacje wydawane będą w budynku klubowym, w sekretariacie.
 2. Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na dwie godziny przez meczem.
 3. Na wszystkich meczach Pogoń Prudnik odbywających się przy ul. Kolejowej 7 funkcjonują trzy rodzaje akredytacji:
  a) PRASA
  b) FOTO
  c) TV
 4. Dziennikarze posiadający akredytację PRASA stałą lub jednorazową mają wstęp na stadion, do strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 5. Posiadacze akredytacji „TV” zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
  Dziennikarze mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych (oprócz upoważnionych kamerzystów).
 6. Fotoreporterzy posiadający akredytację FOTO stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
 7. Fotoreporterzy mają wstęp do wyznaczonych na murawie obszarów, strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij