zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
Czarni Otmuchów
GKS Głuchołazy
3:1
Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie
1:2
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
1:1
GLKS Kietrz
LZS Racławiczki
0:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
1:1
Pogoń Prudnik
LZS Jędrzychów
1:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
0:4
Odra II Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
LZS Jędrzychów
Racławia Racławice Śląskie
3:1
LZS Racławiczki
LZS Walce
0:0
Pogoń Prudnik
Victoria Cisek
1:1
Orzeł Branice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:4
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:4
Piomar Tarnów-Przywory
GLKS Kietrz
2:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
5:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
GLKS Kietrz
GKS Głuchołazy
6:2
Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik
4:0
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Racławia Racławice Śląskie
LZS Racławiczki
2:2
LZS Walce
Orzeł Branice
4:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Jędrzychów
2:2
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
Orzeł Branice
GLKS Kietrz
4:2
LZS Jędrzychów
LZS Walce
4:1
Victoria Cisek
LZS Racławiczki
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:1
Pogoń Prudnik
KS Bodzanów-Nowy Świętów
2:2
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
4:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
1:7
GKS Głuchołazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
Racławia Racławice Śląskie
GKS Głuchołazy
3:3
GLKS Kietrz
Pogoń Prudnik
2:0
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
3:7
LZS Walce
Victoria Cisek
1:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Jędrzychów
1:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
1:4
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
1:2
LZS Racławiczki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
Victoria Cisek
GLKS Kietrz
2:0
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
2:0
LZS Jędrzychów
LZS Walce
0:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Racławiczki
2:6
Orzeł Źlinice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
GKS Głuchołazy
Odra II Opole
0:4
Pogoń Prudnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Głuchołazy
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Pogoń Prudnik
- : -
GLKS Kietrz
Orzeł Branice
- : -
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Jędrzychów
- : -
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Czarni Otmuchów
Victoria Cisek
- : -
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
- : -
LZS Walce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kietrz
- : -
Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Orzeł Branice
LZS Walce
- : -
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
LZS Jędrzychów
LZS Racławiczki
- : -
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
- : -
Pogoń Prudnik
Odra II Opole
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
- : -
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
LZS Walce
GKS Głuchołazy
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Pogoń Prudnik
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Cisek
- : -
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
- : -
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
GLKS Kietrz
Czarni Otmuchów
- : -
Odra II Opole
LZS Jędrzychów
- : -
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
LZS Jędrzychów
GLKS Kietrz
- : -
Czarni Otmuchów
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Orzeł Branice
LZS Racławiczki
- : -
Pogoń Prudnik
KS Bodzanów-Nowy Świętów
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Walce
- : -
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GKS Głuchołazy
- : -
Orzeł Źlinice
Pogoń Prudnik
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Cisek
- : -
LZS Racławiczki
LZS Jędrzychów
- : -
LZS Walce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Odra II Opole
- : -
GLKS Kietrz
Orzeł Branice
- : -
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Czarni Otmuchów
LZS Walce
- : -
GLKS Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Victoria Cisek
LZS Racławiczki
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Jędrzychów
- : -
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
- : -
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
- : -
Pogoń Prudnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
- : -
LZS Walce
Pogoń Prudnik
- : -
Orzeł Źlinice
GLKS Kietrz
- : -
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
- : -
LZS Jędrzychów
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Cisek
- : -
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Victoria Cisek
GKS Głuchołazy
- : -
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
- : -
GLKS Kietrz
LZS Walce
- : -
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Czarni Otmuchów
LZS Racławiczki
- : -
Odra II Opole
LZS Jędrzychów
- : -
Pogoń Prudnik
Po-Ra-Wie II Większyce
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Po-Ra-Wie II Większyce
Pogoń Prudnik
- : -
GKS Głuchołazy
GLKS Kietrz
- : -
LZS Racławiczki
Victoria Cisek
- : -
LZS Jędrzychów
Orzeł Branice
- : -
LZS Walce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Orzeł Źlinice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Odra II Opole
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij