zamknij reklamę

Kontakt

Miejski Klub Sportowy POGOŃ PRUDNIK

ul. Kolejowa 7
48-200 Prudnik
NIP 755-00-09-665 | REGON 530563649 | KRS
 0000058858

Bank BGŻ PNP PARIBAS
 

45 1600 1462 1839 0288 3000 0001 | wpłaty bieżące

18 1600 1462 1839 0288 3000 0002 | wpłaty dla trampkarzy

88 1600 1462 1839 0288 3000 0003 | wpłaty dla młodzików

E-mail: info@pogonprudnik.pl

Składka członkowska 10zl na miesiac

Grzegorz Pawlak | Prezes zarządu | g.pawlak@pogonprudnik.pl

Bogdan Butor | Vice Prezes | b.butor@pogonprudnik.pl 

Marek Muszyński | Vice Prezes | m.muszyński@pogonprudnik.pl 

Łukasz Płocha | Skarbnik | l.plocha@pogonprudnik.pl

Mariusz Bielawa | Członek zarządu | m.bielawa@pogonprudnik.pl 

Armin Łubniewski | Członek zarządu | a.lubniewski@pogonprudnik.pl 

Łukasz Redel | Członek zarządu | l.redel@pogonprudnik.pl 

-----

Waldemar Sierakowski | Trener seniorów
trener@pogonprudnik.pl | +48 509 779 568

Mariusz Półchłopek | Trener juniorów i trampkarzy
m.polchlopek@pogonprudnik.pl | +48 795 143 590

Przemysław Rudolf| Trener młodzików
p.rudolf@pogonprudnik.pl | 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij