Do Gogolina po punkty.

Po świetnym początku i siedmiu punktach w trzech kolejkach ligowych, nasza drużyna w dwóch kolejnych ligowych spotkaniach, schodziła z boiska pokonana. Dlatego też, zapomnieć dziś trzeba o imponującym starcie, a skupić się już na kolejnych rywalach i powiększaniu zdobyczy punktowej. W najbliższej, szóstej już kolejce, naszym rywalem będzie beniaminek 4 "Saltex" ligi -MKS Gogolin. Team z Gogolina po roku gehenny w lidze okręgowej, powrócił do naszej ligi i jak dotąd, radzi sobie całkiem przyzwoicie. Po pięciu rozegranych kolejkach, nasz sobotni przeciwnik, posiada na koncie aż 10 "oczek" .

Porawie Większyce -MKS Gogolin- 0-1

MKS Gogolin- Czarni Otmuchów - 1-1

Stal Brzeg -MKS Gogolin- 1-0

MKS Gogolin- KS Krasiejów - 3-1

Skalnik Gracze -MKS Gogolin- 0-1

Ostatnim razem, potykaliśmy się z drużyną z Gogolina w sezonie 2013/2014, który to zakończył się dla naszego rywala spadkiem. Mimo spadku, bilans rywalizacji z prudnicką Pogonią, gogolinianie osiągnęli wówczas korzystny, wygrywając w Prudniku 2-3, oraz bezbramkowo remisując u siebie. W sezonie 2012/2013, również bilans spotkań na korzyść Gogolina, po zwycięstwie 1-0 w Prudniku, oraz remisie w rewanżu u siebie 1-1. Statystyka zatem wybitnie na naszą niekorzyść, jednak mimo to do Gogolina nie powinniśmy jechać w roli chłopca do bicia, lecz z zamiarem sięgnięcia po pełna pulę. Atuty na pewno posiadamy i bez wątpienia taki scenariusz sensacją by nie był. Trzeba tylko udowodnić na boisku swój niemały potencjał i w końcu poprawić skuteczność. Przy zachowaniu zwłaszcza tego ostatniego kryterium, o końcowy rezultat byłbym spokojny. A jak będzie w rzeczywistości ? Jak zwykle zweryfikuje to boisko. Kibiców tradycyjnie  zachęcamy do udziału w meczach wyjazdowych i wsparcia naszej drużyny.

Sobota 5 września 2015 godz. 16.30 - stadion w Gogolinie.