Pierwsza wygrana Pogoni wiosną

Pierwsza wygrana Pogoni wiosną

W świąteczną sobotę prudnicka Pogoń odniosła pierwsze zwycięstwo tej wiosny. Do Prudnika przyjechała drużyna Naprzodu Ujazd-Niezdrowice, która podobnie jak nasza drużyna w ostatniej kolejce zanotowała porażkę.

Pomimo nieznacznej przewagi gospodarzy, kilku stałych fragmentów z obu stron, pierwsza połowa minęła bez większych emocji i zakończyła się wynikiem 0:0.

W przerwie, trener Sierakowski dokonał trzech zmian. Na boisku pojawił się m.in. Hudyma i już dwie minuty później, po dośrodkowaniu Milewskiego, wyprowadził miejscowych na prowadzenie. 

Od 73 minuty spotkania Pogoń grała z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartką za faul na Surmie ukarany został zawodnik Naprzodu. W wyniku odniesionej kontuzji Surmę zastąpił Rudzki i po faulu na tym zawodniku, dziesięć minut przed końcem spotkania sędzia odgwizdał rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się Cajzner, podwyższając wynik na 2:0. 

W końcówce spotkania zamieszanie w polu karnym wykorzystał zawodnik gości i zmniejszył rozmiary porażki. 

Komentarze

Dodaj komentarz
  • 10 napisał
    =dziesięć minut przed końcem spotkania sędzia odgwizdał rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się Cajzner, podwyższając wynik na 2:0. (http://pogonprudnik.pl)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości