Ligowe zwycięstwo w bratobójczym pojedynku

MKS Pogoń Prudnik "biali" - MKS Pogoń Prudnik "niebiescy" 1:2 (1:0)
1 liga wojewódzka C1 trampkarzy grupa 2

Bramki strzelali wyłącznie Pogoniści:
Klimkowski
Rogowski
Bożek

W dniu dzisiejszym, obie nasze drużyny trampkarzy rozgrywały swój mecz ligowy. W dawno niespotykanej sytuacji, doszło do "bratobójczej" potyczki, w której nieznacznie lepsza okazała się ekipa "niebieska".
Zwycięzcom gratulujemy wygranej a pokonanym woli walki i charakteru ( głowy do góry, wasz czas nadejdzie !).

Po dzisiejszym wewnętrznym starciu, ekipa "niebieskich" wciąż z ogromnymi szansami na awans do OLT.
O awansie prawdopodobnie zadecyduje bezpośrednie starcie z Tułowicami, które będziemy gościć na K7.

MKS Pogoń Prudnik "biali", którzy przez OZPN do czerwca będą wciąż ewidencjonowani jako Sparta, nieco niżej w tabeli, lecz w klubie wszyscy mocno trzymamy kciuki za tę drużynę. Oby potencjał rychło przełożył się na wyniki.

Fot. Wiktor Strzelecki