Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
9:1
Źródło Krośnica
LZS Gronowice
2:2
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
3:2
Rodło Opole
Śląsk Łubniany
7:1
Start Siołkowice
Victoria Chróścice
0:0
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
1:0
GKS Grodków
LZS Rudniki
1:3
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
3:3
LZS Chrząstowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
6:2
LZS Starościn
Hetman Byczyna
0:2
LZS Rudniki
Śląsk Łubniany
3:1
Victoria Chróścice
Start Siołkowice
6:2
GKS Grodków
Rodło Opole
3:2
LZS Chrząstowice
Źródło Krośnica
1:3
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
1:1
LZS Gronowice
Silesius Kotórz Mały
4:3
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
4:0
Rodło Opole
LZS Gronowice
2:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
4:0
Start Siołkowice
Unia Kolonowskie
1:0
LZS Mechnice
LZS Rudniki
2:3
Żubry Smarchowice
GKS Grodków
0:4
Źródło Krośnica
LZS Chrząstowice
3:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
2:2
LZS Rudniki
Start Siołkowice
3:3
Źródło Krośnica
Rodło Opole
2:2
Unia Kolonowskie
Victoria Chróścice
0:1
LZS Gronowice
LZS Mechnice
6:0
GKS Grodków
Żubry Smarchowice
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały
0:2
LZS Starościn
Hetman Byczyna
0:1
LZS Chrząstowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
0:2
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Śląsk Łubniany
Źródło Krośnica
1:3
LZS Mechnice
Unia Kolonowskie
5:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Rudniki
0:3
Victoria Chróścice
GKS Grodków
1:5
Rodło Opole
LZS Gronowice
13:1
Start Siołkowice
LZS Chrząstowice
0:0
Żubry Smarchowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:0
LZS Rudniki
Śląsk Łubniany
4:0
LZS Chrząstowice
Start Siołkowice
0:3
LZS Mechnice
Rodło Opole
4:0
Źródło Krośnica
Victoria Chróścice
4:0
Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice
0:2
LZS Starościn
Silesius Kotórz Mały
3:0
GKS Grodków
Hetman Byczyna
1:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
2:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
LZS Gronowice
Źródło Krośnica
1:5
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
5:2
Rodło Opole
Unia Kolonowskie
5:1
Żubry Smarchowice
LZS Rudniki
3:0
Start Siołkowice
GKS Grodków
2:0
Hetman Byczyna
LZS Chrząstowice
1:0
Victoria Chróścice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:2
LZS Chrząstowice
Śląsk Łubniany
1:1
Unia Kolonowskie
Start Siołkowice
1:6
Rodło Opole
Victoria Chróścice
0:1
LZS Starościn
Żubry Smarchowice
1:2
GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Mechnice
LZS Rudniki
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
3:0
Źródło Krośnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
9:0
LZS Gronowice
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Start Siołkowice
Rodło Opole
2:2
Silesius Kotórz Mały
Źródło Krośnica
1:1
Żubry Smarchowice
LZS Mechnice
2:0
Hetman Byczyna
Unia Kolonowskie
1:0
Victoria Chróścice
GKS Grodków
1:2
Śląsk Łubniany
LZS Chrząstowice
6:2
LZS Rudniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:3
Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
LZS Chrząstowice
Śląsk Łubniany
1:0
Źródło Krośnica
Victoria Chróścice
2:3
GKS Grodków
Żubry Smarchowice
0:3
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
1:2
Rodło Opole
Start Siołkowice
2:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Rudniki
1:5
LZS Starościn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Rodło Opole
1:1
Żubry Smarchowice
Źródło Krośnica
2:0
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
1:1
Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie
5:2
LZS Rudniki
Silesius Kotórz Mały
1:2
Hetman Byczyna
GKS Grodków
4:3
LZS Gronowice
LZS Chrząstowice
7:0
Start Siołkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:2
Źródło Krośnica
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany
2:3
Rodło Opole
Start Siołkowice
0:3
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
3:1
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
0:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Rudniki
3:2
GKS Grodków
LZS Chrząstowice
2:4
LZS Starościn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
3:2
Start Siołkowice
Rodło Opole
2:2
Victoria Chróścice
Źródło Krośnica
6:1
LZS Rudniki
LZS Mechnice
1:1
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
4:2
LZS Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
1:4
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
5:0
Żubry Smarchowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
1:1
Unia Kolonowskie
LZS Gronowice
4:1
Rodło Opole
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
Źródło Krośnica
Śląsk Łubniany
0:1
Hetman Byczyna
Start Siołkowice
3:2
Żubry Smarchowice
Victoria Chróścice
2:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Rudniki
3:4
LZS Mechnice
LZS Chrząstowice
1:3
GKS Grodków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
4:0
LZS Rudniki
Źródło Krośnica
5:1
LZS Chrząstowice
LZS Mechnice
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice
0:2
Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie
4:0
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
5:6
LZS Gronowice
GKS Grodków
2:0
LZS Starościn
Hetman Byczyna
2:3
Victoria Chróścice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:0
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
4:0
Olimpia Lewin Brzeski
Źródło Krośnica
1:3
LZS Starościn
Żubry Smarchowice
3:3
Victoria Chróścice
Silesius Kotórz Mały
2:3
LZS Rudniki
GKS Grodków
3:1
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
0:1
LZS Gronowice
LZS Chrząstowice
3:6
LZS Mechnice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
3:0
LZS Mechnice
LZS Gronowice
0:1
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
Silesius Kotórz Mały
Victoria Chróścice
2:0
Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie
4:2
Źródło Krośnica
LZS Rudniki
0:3
Hetman Byczyna
GKS Grodków
0:2
Start Siołkowice
LZS Chrząstowice
1:1
Rodło Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
0:3
LZS Gronowice
Start Siołkowice
1:2
Victoria Chróścice
Rodło Opole
1:1
LZS Starościn
Źródło Krośnica
1:4
GKS Grodków
LZS Mechnice
0:1
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
5:0
LZS Rudniki
Silesius Kotórz Mały
2:1
LZS Chrząstowice
Hetman Byczyna
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
2:2
Silesius Kotórz Mały
LZS Gronowice
5:2
Victoria Chróścice
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Żubry Smarchowice
Źródło Krośnica
3:1
Start Siołkowice
Unia Kolonowskie
2:2
Rodło Opole
LZS Rudniki
1:5
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
3:2
LZS Mechnice
LZS Chrząstowice
1:1
Hetman Byczyna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Start Siołkowice
0:3
LZS Gronowice
Rodło Opole
5:0
GKS Grodków
Victoria Chróścice
3:3
LZS Rudniki
LZS Mechnice
1:1
Źródło Krośnica
Żubry Smarchowice
0:2
LZS Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
2:6
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
1:2
LZS Starościn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
1:2
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Victoria Chróścice
Źródło Krośnica
0:2
Rodło Opole
LZS Mechnice
2:1
Start Siołkowice
Unia Kolonowskie
1:1
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
2:6
LZS Gronowice
GKS Grodków
2:3
Silesius Kotórz Mały
LZS Chrząstowice
3:3
Śląsk Łubniany
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:4
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
1:3
LZS Starościn
Start Siołkowice
1:1
LZS Rudniki
Rodło Opole
0:5
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
2:0
LZS Chrząstowice
Żubry Smarchowice
0:2
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
6:1
Źródło Krośnica
Hetman Byczyna
6:0
GKS Grodków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
0:2
Victoria Chróścice
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
LZS Rudniki
Rodło Opole
3:0
Start Siołkowice
Źródło Krośnica
2:1
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
4:0
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
3:0
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
2:3
Żubry Smarchowice
LZS Chrząstowice
5:4
LZS Gronowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
5:1
LZS Starościn
Śląsk Łubniany
6:1
GKS Grodków
Start Siołkowice
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Chróścice
3:1
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
3:0
Źródło Krośnica
Silesius Kotórz Mały
3:0
Rodło Opole
LZS Rudniki
3:2
LZS Chrząstowice
Hetman Byczyna
2:1
LZS Mechnice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
0:1
LZS Rudniki
Rodło Opole
3:2
Hetman Byczyna
Źródło Krośnica
1:2
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
0:0
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
1:1
LZS Gronowice
Silesius Kotórz Mały
3:3
Start Siołkowice
GKS Grodków
1:4
Victoria Chróścice
LZS Chrząstowice
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:0
GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
LZS Starościn
Śląsk Łubniany
1:1
LZS Mechnice
Start Siołkowice
2:1
LZS Chrząstowice
Victoria Chróścice
4:0
Źródło Krośnica
Żubry Smarchowice
3:3
Rodło Opole
LZS Rudniki
1:1
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
4:1
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
2:2
LZS Chrząstowice
Rodło Opole
6:3
Śląsk Łubniany
Źródło Krośnica
1:3
LZS Gronowice
LZS Mechnice
2:1
Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały
2:2
Żubry Smarchowice
GKS Grodków
1:5
LZS Rudniki
Hetman Byczyna
1:2
Start Siołkowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:0
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
4:3
GKS Grodków
Śląsk Łubniany
3:2
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
1:4
LZS Starościn
Victoria Chróścice
5:1
Rodło Opole
Żubry Smarchowice
1:5
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
3:3
Źródło Krośnica
LZS Chrząstowice
1:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
5:6
Hetman Byczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości