Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
3:2
Małapanew II Ozimek
Źródło Krośnica
3:3
Unia Kolonowskie
Spiders II Krapkowice
8:2
LZS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
3:0
LZS Błękitni Jaryszów
Plon Błotnica Strzelecka
2:7
Piast Strzelce Opolskie
KS Krasiejów
1:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
3:1
Plon Błotnica Strzelecka
Piast Strzelce Opolskie
0:8
Jedność Rozmierka
Spiders II Krapkowice
7:2
Źródło Krośnica
LZS Izbicko-Otmice
3:3
KS Krasiejów
LZS Błękitni Jaryszów
0:4
Szkółka Piłkarska Ujazd
Unia Kolonowskie
4:1
LZS Grodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
0:6
Spiders II Krapkowice
Źródło Krośnica
4:2
LZS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
11:1
Małapanew II Ozimek
Plon Błotnica Strzelecka
2:9
Unia Kolonowskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
8:1
Piast Strzelce Opolskie
KS Krasiejów
0:2
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spiders II Krapkowice
19:0
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Izbicko-Otmice
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
Piast Strzelce Opolskie
1:3
KS Krasiejów
Małapanew II Ozimek
0:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Unia Kolonowskie
3:3
Jedność Rozmierka
Źródło Krośnica
0:1
LZS Grodziec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
0:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Grodziec
0:4
LZS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
3:1
Spiders II Krapkowice
Plon Błotnica Strzelecka
0:6
Źródło Krośnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
4:1
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
6:2
Małapanew II Ozimek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
6:6
Plon Błotnica Strzelecka
Małapanew II Ozimek
1:2
LZS Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica
2:10
Jedność Rozmierka
Spiders II Krapkowice
2:1
Szkółka Piłkarska Ujazd
LZS Izbicko-Otmice
0:5
Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
1:3
KS Krasiejów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
1:3
Unia Kolonowskie
Piast Strzelce Opolskie
4:0
Małapanew II Ozimek
Jedność Rozmierka
6:0
LZS Grodziec
Plon Błotnica Strzelecka
0:9
LZS Izbicko-Otmice
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:0
Źródło Krośnica
KS Krasiejów
2:4
Spiders II Krapkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spiders II Krapkowice
3:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Grodziec
1:2
Szkółka Piłkarska Ujazd
Źródło Krośnica
2:1
KS Krasiejów
LZS Izbicko-Otmice
4:3
Małapanew II Ozimek
Unia Kolonowskie
3:3
Piast Strzelce Opolskie
Plon Błotnica Strzelecka
0:12
Jedność Rozmierka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
2:3
Spiders II Krapkowice
Małapanew II Ozimek
2:4
Unia Kolonowskie
LZS Błękitni Jaryszów
4:3
Źródło Krośnica
Jedność Rozmierka
4:1
LZS Izbicko-Otmice
Szkółka Piłkarska Ujazd
11:0
Plon Błotnica Strzelecka
KS Krasiejów
7:0
LZS Grodziec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
8:1
Szkółka Piłkarska Ujazd
Plon Błotnica Strzelecka
2:6
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
1:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Grodziec
1:1
LZS Błękitni Jaryszów
Spiders II Krapkowice
11:0
Małapanew II Ozimek
LZS Izbicko-Otmice
3:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
4:2
Plon Błotnica Strzelecka
KS Krasiejów
0:6
Jedność Rozmierka
Małapanew II Ozimek
1:7
Źródło Krośnica
Piast Strzelce Opolskie
3:0*
LZS Grodziec
Unia Kolonowskie
4:3
Spiders II Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
2:1
LZS Izbicko-Otmice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Izbicko-Otmice
2:8
Spiders II Krapkowice
LZS Błękitni Jaryszów
1:7
Jedność Rozmierka
Unia Kolonowskie
13:0
Źródło Krośnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
5:0
KS Krasiejów
Małapanew II Ozimek
2:0
LZS Grodziec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Grodziec
2:4
Unia Kolonowskie
Źródło Krośnica
1:6
Spiders II Krapkowice
Jedność Rozmierka
8:0
Piast Strzelce Opolskie
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
Małapanew II Ozimek
KS Krasiejów
3:3
LZS Izbicko-Otmice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
4:5
KS Krasiejów
Małapanew II Ozimek
0:16
Jedność Rozmierka
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Szkółka Piłkarska Ujazd
Spiders II Krapkowice
9:1
LZS Grodziec
LZS Izbicko-Otmice
6:1
Źródło Krośnica
Unia Kolonowskie
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
3:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Grodziec
2:6
Źródło Krośnica
LZS Błękitni Jaryszów
4:1
LZS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
4:2
Unia Kolonowskie
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
Spiders II Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
9:0
Małapanew II Ozimek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
1:2
LZS Błękitni Jaryszów
Małapanew II Ozimek
1:8
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Spiders II Krapkowice
3:3
Jedność Rozmierka
LZS Izbicko-Otmice
6:0
LZS Grodziec
Unia Kolonowskie
1:7
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
9:1
LZS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
7:3
Źródło Krośnica
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
LZS Grodziec
Szkółka Piłkarska Ujazd
5:2
Spiders II Krapkowice
KS Krasiejów
0:2
Unia Kolonowskie
LZS Błękitni Jaryszów
3:1
Małapanew II Ozimek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
0:7
Jedność Rozmierka
Małapanew II Ozimek
0:2
Piast Strzelce Opolskie
Źródło Krośnica
0:6
Szkółka Piłkarska Ujazd
Spiders II Krapkowice
4:2
KS Krasiejów
LZS Izbicko-Otmice
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Unia Kolonowskie
5:0
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
8:1
LZS Izbicko-Otmice
Piast Strzelce Opolskie
3:2
Unia Kolonowskie
LZS Błękitni Jaryszów
0:4
Spiders II Krapkowice
Jedność Rozmierka
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Szkółka Piłkarska Ujazd
2:0
LZS Grodziec
KS Krasiejów
4:0
Źródło Krośnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
0:1
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
5:1
LZS Błękitni Jaryszów
Spiders II Krapkowice
7:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Izbicko-Otmice
0:3*
Jedność Rozmierka
Unia Kolonowskie
8:1
Małapanew II Ozimek
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
1:3
Spiders II Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
8:1
Źródło Krośnica
Unia Kolonowskie
3:0
LZS Izbicko-Otmice
KS Krasiejów
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Szkółka Piłkarska Ujazd
0:3
Jedność Rozmierka
LZS Błękitni Jaryszów
3:2
LZS Grodziec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Źródło Krośnica
3:0*
Małapanew II Ozimek
Spiders II Krapkowice
8:0
Unia Kolonowskie
LZS Izbicko-Otmice
1:10
Szkółka Piłkarska Ujazd
Jedność Rozmierka
9:1
KS Krasiejów
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
LZS Błękitni Jaryszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości