Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:5
Piast Strzelce Opolskie
Stal Zawadzkie
0:4
MKS Gogolin
LZS Piotrówka
0:7
LZS Błękitni Jaryszów
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
SPIDERS Krapkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
1:2
SPIDERS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
6:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Błękitni Jaryszów
0:5
LKS Obrowiec
Stal Zawadzkie
7:0
LZS Piotrówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS Krapkowice
3:1
Piast Strzelce Opolskie
LKS Obrowiec
11:2
Stal Zawadzkie
LZS Piotrówka
0:13
MKS Gogolin
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
4:0
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Błękitni Jaryszów
0:2
Victoria Żyrowa
Stal Zawadzkie
2:2
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka
1:10
LKS Obrowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
8:5
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
2:3
Stal Zawadzkie
LKS Obrowiec
1:4
MKS Gogolin
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
3:3
LZS Piotrówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
2:7
SPIDERS Krapkowice
LKS Obrowiec
8:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Stal Zawadzkie
2:7
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Piotrówka
2:5
Victoria Żyrowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
7:1
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
1:7
LKS Obrowiec
Piomar Tarnów-Przywory
7:1
LZS Piotrówka
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:4
MKS Gogolin
SPIDERS Krapkowice
3:0
Stal Zawadzkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Obrowiec
10:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Piotrówka
0:19
SPIDERS Krapkowice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:6
Victoria Żyrowa
Stal Zawadzkie
0:4
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
1:4
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
2:2
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
20:1
LZS Piotrówka
SPIDERS Krapkowice
1:4
LKS Obrowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
3:0
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
5:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Obrowiec
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:5
SPIDERS Krapkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:5
MKS Gogolin
Piast Strzelce Opolskie
10:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
7:3
Stal Zawadzkie
SPIDERS Krapkowice
6:0
Victoria Żyrowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
7:0
Stal Zawadzkie
Piast Strzelce Opolskie
5:1
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
6:0
LZS Piotrówka
SPIDERS Krapkowice
5:0
Piomar Tarnów-Przywory
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:6
LKS Obrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS Krapkowice
1:0
MKS Gogolin
Victoria Żyrowa
4:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LKS Obrowiec
9:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Piotrówka
2:10
Stal Zawadzkie
Piomar Tarnów-Przywory
1:8
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
3:2
SPIDERS Krapkowice
Victoria Żyrowa
5:0
LZS Błękitni Jaryszów
Stal Zawadzkie
0:5
LKS Obrowiec
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
MKS Gogolin
20:0
LZS Piotrówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
1:4
MKS Gogolin
LZS Błękitni Jaryszów
1:4
Piomar Tarnów-Przywory
SPIDERS Krapkowice
5:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LKS Obrowiec
13:1
LZS Piotrówka
Stal Zawadzkie
0:5
Victoria Żyrowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:3
Piast Strzelce Opolskie
SPIDERS Krapkowice
13:1
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
8:1
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
0:0
Stal Zawadzkie
MKS Gogolin
1:1
LKS Obrowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
7:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
1:11
Piast Strzelce Opolskie
LKS Obrowiec
11:0
Victoria Żyrowa
Stal Zawadzkie
0:4
SPIDERS Krapkowice
LZS Piotrówka
0:11
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
2:1
Victoria Żyrowa
Piast Strzelce Opolskie
11:0
Stal Zawadzkie
LZS Błękitni Jaryszów
3:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
SPIDERS Krapkowice
13:1
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
2:5
LKS Obrowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
0:7
MKS Gogolin
LKS Obrowiec
2:2
SPIDERS Krapkowice
LZS Piotrówka
1:8
Piast Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
5:5
Victoria Żyrowa
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:4
Stal Zawadzkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
11:1
Piomar Tarnów-Przywory
Piast Strzelce Opolskie
1:2
LKS Obrowiec
Victoria Żyrowa
1:8
SPIDERS Krapkowice
Stal Zawadzkie
2:4
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Piotrówka
0:11
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości