Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świerkle
1:6
LZS Sławice
Unia Murów
0:3
FC Żelazna
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:0
LZS Niewodniki
GKS Komprachcice
3:0
Rodło II Opole
LZS Skarbiszów
1:1
LSZ Dąbrowa
Unia Tułowice
2:3
Victoria II Chróścice
LZS Sparta Grodziec
4:1
SKS Chmielowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Chróścice
4:1
GKS Komprachcice
LZS Niewodniki
2:3
Unia Tułowice
LZS Sławice
3:0
SKS Chmielowice
FC Żelazna
5:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Grom Świerkle
1:2
LZS Skarbiszów
LSZ Dąbrowa
1:2
Unia Murów
Rodło II Opole
3:10
LZS Sparta Grodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
1:5
Rodło II Opole
Unia Murów
4:0
Grom Świerkle
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:0
LSZ Dąbrowa
GKS Komprachcice
4:1
LZS Niewodniki
LZS Skarbiszów
0:2
LZS Sławice
Unia Tułowice
0:8
FC Żelazna
LZS Sparta Grodziec
1:6
Victoria II Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Chróścice
5:0
SKS Chmielowice
LZS Niewodniki
2:5
LZS Sparta Grodziec
LZS Sławice
8:1
Rodło II Opole
LZS Skarbiszów
2:3
Unia Murów
Grom Świerkle
2:5
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LSZ Dąbrowa
3:0
Unia Tułowice
FC Żelazna
4:1
GKS Komprachcice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
2:3
LZS Niewodniki
Unia Murów
1:2
LZS Sławice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
4:2
LZS Skarbiszów
GKS Komprachcice
0:0
LSZ Dąbrowa
Unia Tułowice
2:1
Grom Świerkle
LZS Sparta Grodziec
1:3
FC Żelazna
Rodło II Opole
4:3
Victoria II Chróścice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
4:1
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Niewodniki
1:4
Rodło II Opole
LZS Sławice
1:0
Victoria II Chróścice
FC Żelazna
6:0
SKS Chmielowice
LZS Skarbiszów
6:2
Unia Tułowice
Grom Świerkle
0:2
GKS Komprachcice
LSZ Dąbrowa
2:0
LZS Sparta Grodziec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
0:8
LSZ Dąbrowa
Victoria II Chróścice
3:0
LZS Niewodniki
LZS Sławice
3:0
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
GKS Komprachcice
4:0
LZS Skarbiszów
Unia Tułowice
2:3
Unia Murów
LZS Sparta Grodziec
5:0
Grom Świerkle
Rodło II Opole
0:0
FC Żelazna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
0:2
GKS Komprachcice
LZS Sławice
5:0
LZS Niewodniki
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
6:2
Unia Tułowice
FC Żelazna
5:1
Victoria II Chróścice
LZS Skarbiszów
1:4
LZS Sparta Grodziec
Grom Świerkle
4:1
SKS Chmielowice
LSZ Dąbrowa
0:5
Rodło II Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
3:9
LZS Skarbiszów
Victoria II Chróścice
3:2
LSZ Dąbrowa
LZS Niewodniki
0:9
FC Żelazna
GKS Komprachcice
0:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Unia Tułowice
4:4
LZS Sławice
LZS Sparta Grodziec
3:4
Unia Murów
Rodło II Opole
2:1
Grom Świerkle
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
4:2
SKS Chmielowice
LZS Sławice
1:1
FC Żelazna
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
2:1
LZS Sparta Grodziec
LZS Skarbiszów
1:6
Rodło II Opole
Grom Świerkle
6:2
Victoria II Chróścice
LSZ Dąbrowa
2:2
LZS Niewodniki
Unia Tułowice
1:1
GKS Komprachcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
1:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Victoria II Chróścice
9:2
LZS Skarbiszów
LZS Niewodniki
4:1
Grom Świerkle
GKS Komprachcice
2:0
LZS Sławice
FC Żelazna
3:0
LSZ Dąbrowa
LZS Sparta Grodziec
2:1
Unia Tułowice
Rodło II Opole
9:0
Unia Murów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
0:1
Victoria II Chróścice
LZS Sławice
1:1
LSZ Dąbrowa
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:2
Rodło II Opole
GKS Komprachcice
6:3
LZS Sparta Grodziec
LZS Skarbiszów
1:5
LZS Niewodniki
Grom Świerkle
1:6
FC Żelazna
Unia Tułowice
8:1
SKS Chmielowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Żelazna
3:0*
LZS Skarbiszów
LSZ Dąbrowa
4:0
Grom Świerkle
SKS Chmielowice
1:7
GKS Komprachcice
Victoria II Chróścice
3:6
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Niewodniki
1:0
Unia Murów
LZS Sparta Grodziec
1:8
LZS Sławice
Rodło II Opole
5:1
Unia Tułowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
2:0
LZS Sparta Grodziec
Victoria II Chróścice
6:5
Unia Tułowice
LZS Niewodniki
1:5
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Sławice
5:0
Grom Świerkle
FC Żelazna
4:0
Unia Murów
LSZ Dąbrowa
3:0
LZS Skarbiszów
Rodło II Opole
0:1
GKS Komprachcice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
0:5
LZS Sławice
Unia Murów
2:1
LSZ Dąbrowa
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
2:3
FC Żelazna
GKS Komprachcice
0:0
Victoria II Chróścice
LZS Skarbiszów
0:3
Grom Świerkle
Unia Tułowice
10:0
LZS Niewodniki
LZS Sparta Grodziec
1:5
Rodło II Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Chróścice
5:1
LZS Sparta Grodziec
LZS Niewodniki
1:2
GKS Komprachcice
LZS Sławice
3:0
LZS Skarbiszów
FC Żelazna
4:3
Unia Tułowice
Grom Świerkle
4:3
Unia Murów
LSZ Dąbrowa
3:0*
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Rodło II Opole
1:0
SKS Chmielowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
0:5
Victoria II Chróścice
Unia Murów
3:0
LZS Skarbiszów
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
5:0
Grom Świerkle
GKS Komprachcice
1:4
FC Żelazna
Unia Tułowice
3:3
LSZ Dąbrowa
LZS Sparta Grodziec
5:2
LZS Niewodniki
Rodło II Opole
3:1
LZS Sławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Chróścice
0:6
Rodło II Opole
LZS Niewodniki
3:1
SKS Chmielowice
LZS Sławice
3:2
Unia Murów
FC Żelazna
5:1
LZS Sparta Grodziec
LZS Skarbiszów
0:3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Grom Świerkle
3:2
Unia Tułowice
LSZ Dąbrowa
2:0
GKS Komprachcice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
0:7
FC Żelazna
Victoria II Chróścice
0:2
LZS Sławice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:1
Unia Murów
GKS Komprachcice
1:1
Grom Świerkle
Unia Tułowice
3:0
LZS Skarbiszów
LZS Sparta Grodziec
1:3
LSZ Dąbrowa
Rodło II Opole
5:3
LZS Niewodniki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
3:2
Unia Tułowice
LZS Niewodniki
1:1
Victoria II Chróścice
LZS Sławice
2:3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
FC Żelazna
5:0
Rodło II Opole
LZS Skarbiszów
0:3
GKS Komprachcice
Grom Świerkle
3:1
LZS Sparta Grodziec
LSZ Dąbrowa
5:2
SKS Chmielowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
5:5
Grom Świerkle
Victoria II Chróścice
1:6
FC Żelazna
LZS Niewodniki
0:4
LZS Sławice
GKS Komprachcice
2:0
Unia Murów
Unia Tułowice
1:3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Sparta Grodziec
3:0
LZS Skarbiszów
Rodło II Opole
4:1
LSZ Dąbrowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Sławice
5:2
Unia Tułowice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:1
GKS Komprachcice
Unia Murów
4:0
LZS Sparta Grodziec
LZS Skarbiszów
0:3
SKS Chmielowice
Grom Świerkle
1:3
Rodło II Opole
LSZ Dąbrowa
3:0
Victoria II Chróścice
FC Żelazna
8:0
LZS Niewodniki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
1:7
Unia Murów
Victoria II Chróścice
2:1
Grom Świerkle
LZS Niewodniki
1:3
LSZ Dąbrowa
GKS Komprachcice
5:4
Unia Tułowice
FC Żelazna
1:1
LZS Sławice
LZS Sparta Grodziec
2:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Rodło II Opole
3:0
LZS Skarbiszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
4:3
Rodło II Opole
LZS Sławice
3:1
GKS Komprachcice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:0
SKS Chmielowice
LZS Skarbiszów
0:3
Victoria II Chróścice
Grom Świerkle
3:0
LZS Niewodniki
LSZ Dąbrowa
1:3
FC Żelazna
Unia Tułowice
1:9
LZS Sparta Grodziec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
2:3
Unia Tułowice
Victoria II Chróścice
3:0
Unia Murów
LZS Niewodniki
3:0
LZS Skarbiszów
FC Żelazna
14:0
Grom Świerkle
LSZ Dąbrowa
0:4
LZS Sławice
LZS Sparta Grodziec
0:3
GKS Komprachcice
Rodło II Opole
5:3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
10:0
LZS Niewodniki
LZS Sławice
8:0
LZS Sparta Grodziec
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:0
Victoria II Chróścice
GKS Komprachcice
4:2
SKS Chmielowice
LZS Skarbiszów
0:3
FC Żelazna
Grom Świerkle
1:3
LSZ Dąbrowa
Unia Tułowice
3:0
Rodło II Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości