Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
0:2
LKS Popielów
LZS Stare Budkowice
5:1
LZS Niewodniki
LZS Golczowice
3:6
LZS Grom Świerkle
LZS Turawa
2:0
LZS Zawada
GZ LZS Brynica
2:3
LZS Sławice
LZS II Victoria Chróścice
10:0
LKS Unia Murów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
3:0
LZS Stare Budkowice
LZS Niewodniki
1:6
LZS Turawa
LZS Sławice
3:1
LZS Zawada
GZ LZS Brynica
2:2
LKS Unia Murów
LZS Grom Świerkle
1:2
LKS Start Siołkowice
LZS II Victoria Chróścice
6:0
LZS Golczowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
2:3
LZS Sławice
LZS Stare Budkowice
4:1
LZS Grom Świerkle
LZS Golczowice
2:2
GZ LZS Brynica
LZS Zawada
4:1
LZS Niewodniki
LZS Turawa
1:1
LKS Popielów
LKS Start Siołkowice
1:1
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
0:3*
LZS Golczowice
LKS Popielów
4:0
LZS Zawada
LZS Sławice
4:0
LZS Niewodniki
GZ LZS Brynica
5:1
LKS Start Siołkowice
LZS Grom Świerkle
0:7
LZS Turawa
LZS II Victoria Chróścice
7:0
LZS Stare Budkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
2:1
LKS Unia Murów
LZS Stare Budkowice
1:0
GZ LZS Brynica
LZS Golczowice
0:3
LZS Sławice
LZS Zawada
3:1
LZS Grom Świerkle
LZS Niewodniki
0:3*
LKS Popielów
LZS Turawa
1:2
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
1:1
LZS Stare Budkowice
LZS Golczowice
2:7
LKS Start Siołkowice
LZS Sławice
4:1
LKS Popielów
GZ LZS Brynica
3:1
LZS Turawa
LZS Grom Świerkle
4:2
LZS Niewodniki
LZS II Victoria Chróścice
1:0
LZS Zawada
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
1:1
LZS Sławice
LZS Stare Budkowice
7:3
LZS Golczowice
LKS Popielów
2:0
LZS Grom Świerkle
LZS Zawada
0:4
GZ LZS Brynica
LZS Niewodniki
0:3
LZS II Victoria Chróścice
LZS Turawa
6:1
LKS Unia Murów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
3:1
LZS Stare Budkowice
LKS Unia Murów
0:2
LZS Zawada
LZS Golczowice
1:4
LZS Turawa
LZS Sławice
2:1
LZS Grom Świerkle
GZ LZS Brynica
3:0*
LZS Niewodniki
LZS II Victoria Chróścice
1:0
LKS Popielów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
0:3
GZ LZS Brynica
LZS Zawada
1:0
LZS Golczowice
LZS Niewodniki
0:2
LKS Unia Murów
LZS Stare Budkowice
0:4
LZS Sławice
LZS Turawa
8:0
LKS Start Siołkowice
LZS Grom Świerkle
0:8
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
5:2
LZS Zawada
LKS Unia Murów
1:7
LKS Popielów
LZS Golczowice
1:2
LZS Niewodniki
LZS Sławice
1:2
LZS II Victoria Chróścice
LZS Stare Budkowice
0:4
LZS Turawa
GZ LZS Brynica
1:2
LZS Grom Świerkle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
- : -
LZS Golczowice
LZS Zawada
- : -
LZS Stare Budkowice
LZS Niewodniki
- : -
LKS Start Siołkowice
LZS Turawa
- : -
LZS Sławice
LZS Grom Świerkle
- : -
LKS Unia Murów
LZS II Victoria Chróścice
- : -
GZ LZS Brynica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości