Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
0:2
LKS Popielów
LZS Stare Budkowice
5:1
LZS Niewodniki
LZS Golczowice
3:6
LZS Grom Świerkle
LZS Turawa
2:0
LZS Zawada
GZ LZS Brynica
2:3
LZS Sławice
LZS II Victoria Chróścice
10:0
LKS Unia Murów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
3:0
LZS Stare Budkowice
LZS Niewodniki
1:6
LZS Turawa
LZS Sławice
3:1
LZS Zawada
GZ LZS Brynica
2:2
LKS Unia Murów
LZS Grom Świerkle
1:2
LKS Start Siołkowice
LZS II Victoria Chróścice
6:0
LZS Golczowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
2:3
LZS Sławice
LZS Stare Budkowice
4:1
LZS Grom Świerkle
LZS Golczowice
2:2
GZ LZS Brynica
LZS Zawada
4:1
LZS Niewodniki
LZS Turawa
1:1
LKS Popielów
LKS Start Siołkowice
1:1
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
0:3*
LZS Golczowice
LKS Popielów
4:0
LZS Zawada
LZS Sławice
4:0
LZS Niewodniki
GZ LZS Brynica
5:1
LKS Start Siołkowice
LZS Grom Świerkle
0:7
LZS Turawa
LZS II Victoria Chróścice
7:0
LZS Stare Budkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
2:1
LKS Unia Murów
LZS Stare Budkowice
1:0
GZ LZS Brynica
LZS Golczowice
0:3
LZS Sławice
LZS Zawada
3:1
LZS Grom Świerkle
LZS Niewodniki
0:3*
LKS Popielów
LZS Turawa
1:2
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Murów
1:1
LZS Stare Budkowice
LZS Golczowice
2:7
LKS Start Siołkowice
LZS Sławice
4:1
LKS Popielów
GZ LZS Brynica
3:1
LZS Turawa
LZS Grom Świerkle
4:2
LZS Niewodniki
LZS II Victoria Chróścice
1:0
LZS Zawada
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
1:1
LZS Sławice
LZS Stare Budkowice
7:3
LZS Golczowice
LKS Popielów
2:0
LZS Grom Świerkle
LZS Zawada
0:4
GZ LZS Brynica
LZS Niewodniki
0:3
LZS II Victoria Chróścice
LZS Turawa
6:1
LKS Unia Murów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
3:1
LZS Stare Budkowice
LKS Unia Murów
0:2
LZS Zawada
LZS Golczowice
1:4
LZS Turawa
LZS Sławice
2:1
LZS Grom Świerkle
GZ LZS Brynica
3:0*
LZS Niewodniki
LZS II Victoria Chróścice
1:0
LKS Popielów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
0:3
GZ LZS Brynica
LZS Zawada
1:0
LZS Golczowice
LZS Niewodniki
0:2
LKS Unia Murów
LZS Stare Budkowice
0:4
LZS Sławice
LZS Turawa
8:0
LKS Start Siołkowice
LZS Grom Świerkle
0:8
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
5:2
LZS Zawada
LKS Unia Murów
1:7
LKS Popielów
LZS Golczowice
1:2
LZS Niewodniki
LZS Sławice
1:2
LZS II Victoria Chróścice
LZS Stare Budkowice
0:4
LZS Turawa
GZ LZS Brynica
1:2
LZS Grom Świerkle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
5:1
LZS Golczowice
LZS Zawada
2:2
LZS Stare Budkowice
LZS Niewodniki
4:5
LKS Start Siołkowice
LZS Turawa
1:2
LZS Sławice
LZS Grom Świerkle
3:1
LKS Unia Murów
LZS II Victoria Chróścice
1:0
GZ LZS Brynica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
2:0
LKS Start Siołkowice
LZS Zawada
2:5
LZS Turawa
LZS Niewodniki
2:2
LZS Stare Budkowice
LZS Sławice
3:3
GZ LZS Brynica
LZS Grom Świerkle
2:4
LZS Golczowice
LKS Unia Murów
0:3*
LZS II Victoria Chróścice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
9:1
LZS Grom Świerkle
LZS Stare Budkowice
0:5
LKS Popielów
LZS Golczowice
2:8
LZS II Victoria Chróścice
LZS Zawada
0:3
LZS Sławice
LZS Turawa
4:0
LZS Niewodniki
LKS Unia Murów
2:1
GZ LZS Brynica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
5:0
LZS Turawa
LZS Niewodniki
2:2
LZS Zawada
LZS Sławice
6:1
LKS Unia Murów
GZ LZS Brynica
3:3
LZS Golczowice
LZS Grom Świerkle
0:4
LZS Stare Budkowice
LZS II Victoria Chróścice
2:2
LKS Start Siołkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
4:1
GZ LZS Brynica
LZS Stare Budkowice
0:5
LZS II Victoria Chróścice
LZS Golczowice
0:3
LKS Unia Murów
LZS Zawada
1:3
LKS Popielów
LZS Niewodniki
0:7
LZS Sławice
LZS Turawa
3:1
LZS Grom Świerkle
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
1:0
LZS Niewodniki
LZS Sławice
3:0
LZS Golczowice
GZ LZS Brynica
8:3
LZS Stare Budkowice
LZS Grom Świerkle
2:4
LZS Zawada
LKS Unia Murów
2:3
LKS Start Siołkowice
LZS II Victoria Chróścice
4:1
LZS Turawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
7:1
LZS Golczowice
LZS Stare Budkowice
2:2
LKS Unia Murów
LKS Popielów
1:1
LZS Sławice
LZS Zawada
0:4
LZS II Victoria Chróścice
LZS Niewodniki
9:0
LZS Grom Świerkle
LZS Turawa
3:1
GZ LZS Brynica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Golczowice
0:4
LZS Stare Budkowice
LZS Sławice
5:1
LKS Start Siołkowice
GZ LZS Brynica
1:1
LZS Zawada
LZS Grom Świerkle
0:3
LKS Popielów
LKS Unia Murów
1:6
LZS Turawa
LZS II Victoria Chróścice
4:2
LZS Niewodniki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
1:4
LKS Start Siołkowice
LKS Popielów
0:2
LZS II Victoria Chróścice
LZS Zawada
2:1
LKS Unia Murów
LZS Niewodniki
1:4
GZ LZS Brynica
LZS Turawa
5:0
LZS Golczowice
LZS Grom Świerkle
0:10
LZS Sławice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Siołkowice
4:2
LZS Turawa
LZS Golczowice
2:2
LZS Zawada
LZS Sławice
3:0
LZS Stare Budkowice
GZ LZS Brynica
3:3
LKS Popielów
LKS Unia Murów
1:1
LZS Niewodniki
LZS II Victoria Chróścice
3:0
LZS Grom Świerkle
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
3:0
LKS Unia Murów
LZS Zawada
3:1
LKS Start Siołkowice
LZS Niewodniki
0:3
LZS Golczowice
LZS Turawa
1:0
LZS Stare Budkowice
LZS Grom Świerkle
1:9
GZ LZS Brynica
LZS II Victoria Chróścice
1:0
LZS Sławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Golczowice
- : -
LKS Popielów
LZS Sławice
6:0
LZS Turawa
LZS Stare Budkowice
- : -
LZS Zawada
GZ LZS Brynica
- : -
LZS II Victoria Chróścice
LKS Start Siołkowice
- : -
LZS Niewodniki
LKS Unia Murów
- : -
LZS Grom Świerkle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości