Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Biała Nyska
7:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
GKS Grodków
0:4
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kastor Jasienica Górna
2:3
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS Gierałcice
4:0
LZS Malerzowice Małe
LZS Maciejowice
1:1
LZS II STAROWICE DOLNE
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
6:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Kałków
1:3
UKS Karnków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
5:2
LZS Kałków
GKS Grodków
7:3
LKS Biała Nyska
Kastor Jasienica Górna
9:0
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
UKS Karnków
4:1
LZS Gierałcice
LZS Malerzowice Małe
2:1
LZS Maciejowice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:3
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
3:0
LZS II STAROWICE DOLNE
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gierałcice
2:2
KKS Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska
1:3
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
GKS Grodków
7:3
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS Maciejowice
2:4
UKS Karnków
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
1:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS II STAROWICE DOLNE
7:2
LZS Malerzowice Małe
LZS Kałków
1:3
Kastor Jasienica Górna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:6
LZS Kałków
KKS Sudety Burgrabice
6:2
LZS Maciejowice
LKS Biała Nyska
1:3
LZS BIMETAL Dziewiętlice
GKS Grodków
3:4
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kastor Jasienica Górna
6:4
LZS Gierałcice
UKS Karnków
1:0
LZS II STAROWICE DOLNE
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
4:0
LZS Malerzowice Małe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Maciejowice
1:2
Kastor Jasienica Górna
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
3:3
LKS Biała Nyska
LZS Malerzowice Małe
3:5
UKS Karnków
LZS Gierałcice
1:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Kałków
8:2
GKS Grodków
LZS II STAROWICE DOLNE
5:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
2:0
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:0
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
0:3
LZS BIMETAL Dziewiętlice
KKS Sudety Burgrabice
4:0
LZS Malerzowice Małe
LKS Biała Nyska
3:0
LZS Kałków
GKS Grodków
4:1
LZS Gierałcice
Kastor Jasienica Górna
1:1
LZS II STAROWICE DOLNE
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
0:1
UKS Karnków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gierałcice
3:1
LKS Biała Nyska
LZS Maciejowice
2:3
GKS Grodków
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
0:3
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS Malerzowice Małe
5:2
Kastor Jasienica Górna
UKS Karnków
2:0
KKS Sudety Burgrabice
LZS Kałków
0:2
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS II STAROWICE DOLNE
3:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:1
LZS Malerzowice Małe
LKS Biała Nyska
4:2
LZS Maciejowice
Kastor Jasienica Górna
2:3
UKS Karnków
GKS Grodków
4:3
LZS II STAROWICE DOLNE
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
3:4
LZS Kałków
LZS BIMETAL Dziewiętlice
5:2
LZS Gierałcice
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
0:1
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
1:0
Kastor Jasienica Górna
LZS Gierałcice
0:3
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
UKS Karnków
1:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Malerzowice Małe
5:2
GKS Grodków
LZS II STAROWICE DOLNE
13:0
LKS Biała Nyska
LZS Maciejowice
3:0*
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS Kałków
2:0
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:2
KKS Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska
0:5
LZS Malerzowice Małe
GKS Grodków
0:3
UKS Karnków
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
5:0
LZS Maciejowice
LZS Kałków
4:2
LZS Gierałcice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
3:1
LZS II STAROWICE DOLNE
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
0:2
Kastor Jasienica Górna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
3:0
GKS Grodków
LZS Maciejowice
4:5
LZS Kałków
Kastor Jasienica Górna
2:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Malerzowice Małe
1:2
LZS BIMETAL Dziewiętlice
UKS Karnków
4:0
LKS Biała Nyska
LZS Gierałcice
1:5
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS II STAROWICE DOLNE
6:1
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Biała Nyska
1:1
KKS Sudety Burgrabice
GKS Grodków
0:3*
Kastor Jasienica Górna
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
1:3
LZS Malerzowice Małe
LZS Gierałcice
8:0
LZS Maciejowice
LZS Kałków
2:4
LZS II STAROWICE DOLNE
LZS BIMETAL Dziewiętlice
2:1
UKS Karnków
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
4:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:5
GKS Grodków
KKS Sudety Burgrabice
1:1
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS Maciejowice
0:7
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kastor Jasienica Górna
0:2
LKS Biała Nyska
LZS Malerzowice Małe
1:1
LZS Kałków
UKS Karnków
4:1
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS II STAROWICE DOLNE
12:1
LZS Gierałcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
11:3
LKS Biała Nyska
KKS Sudety Burgrabice
6:1
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Malerzowice Małe
6:0
LZS Gierałcice
UKS Karnków
3:0
LZS Kałków
LZS II STAROWICE DOLNE
4:5
LZS Maciejowice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
2:5
Kastor Jasienica Górna
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
3:1
GKS Grodków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Biała Nyska
4:0
GKS Grodków
LZS Maciejowice
1:3
LZS Malerzowice Małe
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
7:5
Kastor Jasienica Górna
LZS Gierałcice
3:5
UKS Karnków
LZS Kałków
3:0
KKS Sudety Burgrabice
LZS II STAROWICE DOLNE
1:4
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS BIMETAL Dziewiętlice
3:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:6
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
KKS Sudety Burgrabice
4:1
LZS Gierałcice
Kastor Jasienica Górna
1:2
LZS Kałków
LZS Malerzowice Małe
1:6
LZS II STAROWICE DOLNE
UKS Karnków
4:1
LZS Maciejowice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
4:4
GKS Grodków
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
3:1
LKS Biała Nyska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Maciejowice
4:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
5:2
GKS Grodków
LZS Malerzowice Małe
3:0
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS Gierałcice
2:3
Kastor Jasienica Górna
LZS Kałków
2:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS II STAROWICE DOLNE
3:1
UKS Karnków
LZS BIMETAL Dziewiętlice
9:0
LKS Biała Nyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:1
LZS Gierałcice
KKS Sudety Burgrabice
2:1
LZS II STAROWICE DOLNE
LKS Biała Nyska
4:3
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
GKS Grodków
6:1
LZS Kałków
Kastor Jasienica Górna
2:1
LZS Maciejowice
UKS Karnków
2:0
LZS Malerzowice Małe
LZS BIMETAL Dziewiętlice
4:0
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Maciejowice
1:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Malerzowice Małe
4:4
KKS Sudety Burgrabice
UKS Karnków
3:2
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS Gierałcice
0:6
GKS Grodków
LZS Kałków
5:2
LKS Biała Nyska
LZS II STAROWICE DOLNE
0:1
Kastor Jasienica Górna
LZS BIMETAL Dziewiętlice
3:0
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
1:1
UKS Karnków
LKS Biała Nyska
1:3
LZS Gierałcice
Kastor Jasienica Górna
1:4
LZS Malerzowice Małe
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
0:0
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:6
LZS II STAROWICE DOLNE
GKS Grodków
2:1
LZS Maciejowice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
2:0
LZS Kałków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
2:3
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
LZS Gierałcice
2:2
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS Kałków
6:3
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Malerzowice Małe
2:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Maciejowice
7:3
LKS Biała Nyska
UKS Karnków
1:1
Kastor Jasienica Górna
LZS II STAROWICE DOLNE
2:5
GKS Grodków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
14:1
LZS Gierałcice
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
5:2
LZS Kałków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:2
UKS Karnków
LKS Biała Nyska
3:0*
LZS II STAROWICE DOLNE
GKS Grodków
5:3
LZS Malerzowice Małe
Kastor Jasienica Górna
4:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
3:5
LZS Maciejowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kastor Jasienica Górna
2:1
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
KKS Sudety Burgrabice
0:3*
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Gierałcice
0:5
LZS Kałków
LZS Maciejowice
2:6
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Malerzowice Małe
3:0*
LKS Biała Nyska
UKS Karnków
7:1
GKS Grodków
LZS II STAROWICE DOLNE
1:2
LZS BIMETAL Dziewiętlice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
6:3
Kastor Jasienica Górna
LKS Biała Nyska
2:4
UKS Karnków
GKS Grodków
1:2
KKS Sudety Burgrabice
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
4:0
LZS Gierałcice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
1:4
LZS II STAROWICE DOLNE
LZS Kałków
9:2
LZS Maciejowice
LZS BIMETAL Dziewiętlice
3:2
LZS Malerzowice Małe
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:1
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
KKS Sudety Burgrabice
4:5
LKS Biała Nyska
LZS Maciejowice
9:1
LZS Gierałcice
Kastor Jasienica Górna
3:0
GKS Grodków
LZS Malerzowice Małe
2:5
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
UKS Karnków
2:1
LZS BIMETAL Dziewiętlice
LZS II STAROWICE DOLNE
8:3
LZS Kałków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Biała Nyska
6:4
Kastor Jasienica Górna
GKS Grodków
0:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
3:4
UKS Karnków
LZS Gierałcice
5:6
LZS II STAROWICE DOLNE
LZS Kałków
0:3
LZS Malerzowice Małe
LZS BIMETAL Dziewiętlice
13:3
KKS Sudety Burgrabice
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
3:0
LZS Maciejowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości