Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
2:4
Piast II Strzelce Opolskie
Victoria Żyrowa
2:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krapkowice
1:9
Odra Opole
Naprzód Jemielnica
0:7
Szkółka Piłkarska Ujazd
LZS Grodziec
0:11
Orzeł Źlinice
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:13
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
5:3
Unia Kolonowskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:7
Piomar Tarnów-Przywory
Piast II Strzelce Opolskie
1:0
KS Krapkowice
Orzeł Źlinice
14:0
Naprzód Jemielnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
12:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Odra Opole
4:0
LZS Grodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
2:5
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krapkowice
5:3
Victoria Żyrowa
Piomar Tarnów-Przywory
1:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Naprzód Jemielnica
0:12
Odra Opole
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:9
Orzeł Źlinice
LZS Grodziec
1:0
Piast II Strzelce Opolskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
3:3
KS Krapkowice
Victoria Żyrowa
2:4
LZS Grodziec
Odra Opole
9:1
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:3
Szkółka Piłkarska Ujazd
Orzeł Źlinice
3:3
Piomar Tarnów-Przywory
Piast II Strzelce Opolskie
6:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:7
Odra Opole
Naprzód Jemielnica
1:3
Victoria Żyrowa
Szkółka Piłkarska Ujazd
1:1
Orzeł Źlinice
LZS Grodziec
0:3
Unia Kolonowskie
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:11
Piast II Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
9:0
Naprzód Jemielnica
Victoria Żyrowa
6:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
KS Krapkowice
10:3
LZS Grodziec
Odra Opole
1:2
Szkółka Piłkarska Ujazd
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:4
Orzeł Źlinice
Piast II Strzelce Opolskie
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:6
Victoria Żyrowa
Naprzód Jemielnica
1:5
KS Krapkowice
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:8
Unia Kolonowskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
7:0
Piast II Strzelce Opolskie
LZS Grodziec
0:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Orzeł Źlinice
5:1
Odra Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Żyrowa
2:2
Szkółka Piłkarska Ujazd
KS Krapkowice
8:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:7
Odra Opole
Piast II Strzelce Opolskie
1:1
Orzeł Źlinice
LZS Grodziec
2:2
Naprzód Jemielnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
6:2
Piast II Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
3:3
KS Krapkowice
Naprzód Jemielnica
3:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Orzeł Źlinice
6:1
Victoria Żyrowa
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:4
LZS Grodziec
Szkółka Piłkarska Ujazd
0:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
0:7
Orzeł Źlinice
Victoria Żyrowa
7:5
Odra Opole
KS Krapkowice
0:0
Szkółka Piłkarska Ujazd
Naprzód Jemielnica
7:2
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:1
Piast II Strzelce Opolskie
LZS Grodziec
0:4
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:1
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
3:2
Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice
1:0
KS Krapkowice
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:10
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
4:0
LZS Grodziec
Piast II Strzelce Opolskie
2:0
Victoria Żyrowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
12:0
Victoria Żyrowa
Piast II Strzelce Opolskie
0:1
Unia Kolonowskie
Odra Opole
5:0
KS Krapkowice
Orzeł Źlinice
10:1
LZS Grodziec
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:1
Naprzód Jemielnica
Piomar Tarnów-Przywory
17:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
1:1
Victoria Żyrowa
KS Krapkowice
8:0
Piast II Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
2:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
0:16
Orzeł Źlinice
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:25
Szkółka Piłkarska Ujazd
LZS Grodziec
1:3
Odra Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:0
KS Krapkowice
Odra Opole
16:0
Naprzód Jemielnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:0
Unia Kolonowskie
Piast II Strzelce Opolskie
3:1
LZS Grodziec
Orzeł Źlinice
5:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Szkółka Piłkarska Ujazd
0:3*
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
4:0
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
1:6
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
0:4
Piast II Strzelce Opolskie
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:7
Odra Opole
Szkółka Piłkarska Ujazd
2:6
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grodziec
0:8
Victoria Żyrowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
6:0
LZS Grodziec
Victoria Żyrowa
6:1
Naprzód Jemielnica
Odra Opole
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:2
KS Krapkowice
Piast II Strzelce Opolskie
5:1
SSR Kamyki Kamień Śląski
Orzeł Źlinice
- : -
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:5
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
11:2
Piast II Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica
0:9
Unia Kolonowskie
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:4
Victoria Żyrowa
LZS Grodziec
2:6
KS Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
0:0
Odra Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
5:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Victoria Żyrowa
3:5
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krapkowice
3:0*
Naprzód Jemielnica
Odra Opole
4:3
Orzeł Źlinice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
10:0
LZS Grodziec
Piast II Strzelce Opolskie
3:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
4:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica
0:13
LZS Grodziec
Orzeł Źlinice
3:0
Piast II Strzelce Opolskie
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:5
KS Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
4:3
Victoria Żyrowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
0:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Victoria Żyrowa
3:2
Orzeł Źlinice
KS Krapkowice
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
24:0
Naprzód Jemielnica
Piast II Strzelce Opolskie
1:9
Odra Opole
LZS Grodziec
0:5
SSR Kamyki Kamień Śląski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
8:1
Victoria Żyrowa
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
LZS Grodziec
Piast II Strzelce Opolskie
0:5
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Orzeł Źlinice
9:1
Unia Kolonowskie
SSR Kamyki Kamień Śląski
3:0
Naprzód Jemielnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
2:3
KS Krapkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
1:5
Odra Opole
Victoria Żyrowa
0:4
Piast II Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
1:3
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
1:14
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
8:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
LZS Grodziec
1:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości