Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
4:2
Heiro Rzeszów
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:8
GSF Gliwice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:1
Berland Komprachcice
Odra Opole
5:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS FUTSAL TYCHY
10:5
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
5:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
3:4
GKS FUTSAL TYCHY
AZS UMCS Lublin Futsal Team
0:3
Gwiazda Ruda Śląska
GSF Gliwice
7:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Heiro Rzeszów
2:11
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Berland Komprachcice
1:2
Odra Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
Berland Komprachcice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Odra Opole
5:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
GKS FUTSAL TYCHY
5:2
GSF Gliwice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
9:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Remedium Hybryd Pyskowice
2:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:8
Odra Opole
GSF Gliwice
6:4
Heiro Rzeszów
Zawisza WNS Malwee Rzgów
3:5
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:0
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Berland Komprachcice
5:3
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS FUTSAL TYCHY
1:2
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
8:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
1:8
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
0:2
GSF Gliwice
Odra Opole
0:1
GKS FUTSAL TYCHY
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:5
Berland Komprachcice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
4:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
7:3
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
4:7
Odra Opole
GSF Gliwice
4:3
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Zawisza WNS Malwee Rzgów
5:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GKS FUTSAL TYCHY
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
Berland Komprachcice
5:1
Heiro Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
6:1
Zawisza WNS Malwee Rzgów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:2
Berland Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska
3:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Odra Opole
1:4
GSF Gliwice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
2:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
1:3
GKS FUTSAL TYCHY
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
3:2
Berland Komprachcice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
8:0
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:6
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Odra Opole
0:0
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:5
Heiro Rzeszów
GKS FUTSAL TYCHY
3:0
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
2:3
GKS FUTSAL TYCHY
Berland Komprachcice
3:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
1:3
Odra Opole
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
4:4
GSF Gliwice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
0:7
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
3:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
6:1
Heiro Rzeszów
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:7
Berland Komprachcice
Odra Opole
5:0
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GKS FUTSAL TYCHY
5:8
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:5
Heiro Rzeszów
Zawisza WNS Malwee Rzgów
8:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
7:3
GSF Gliwice
GKS FUTSAL TYCHY
2:5
Berland Komprachcice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
2:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:4
Odra Opole
Heiro Rzeszów
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
Berland Komprachcice
6:4
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:8
GKS FUTSAL TYCHY
FC Remedium Hybryd Pyskowice
8:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
7:1
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
2:1
Heiro Rzeszów
FC Remedium Hybryd Pyskowice
0:5
GSF Gliwice
GKS FUTSAL TYCHY
1:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Odra Opole
2:1
Berland Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska
2:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:6
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Heiro Rzeszów
4:0
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Berland Komprachcice
3:5
Gwiazda Ruda Śląska
Zawisza WNS Malwee Rzgów
4:5
Odra Opole
AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:3
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GSF Gliwice
10:1
GKS FUTSAL TYCHY
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
7:2
GSF Gliwice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
6:5
GKS FUTSAL TYCHY
Gwiazda Ruda Śląska
7:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
FC Remedium Hybryd Pyskowice
1:5
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
2:2
Berland Komprachcice
Odra Opole
1:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:4
Heiro Rzeszów
GSF Gliwice
3:3
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:5
Gwiazda Ruda Śląska
Berland Komprachcice
2:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GKS FUTSAL TYCHY
3:2
Odra Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
3:8
Berland Komprachcice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
0:2
GSF Gliwice
Odra Opole
3:3
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska
5:2
GKS FUTSAL TYCHY
FC Remedium Hybryd Pyskowice
5:5
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
4:5
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS FUTSAL TYCHY
5:9
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GSF Gliwice
2:0
Odra Opole
Zawisza WNS Malwee Rzgów
3:2
Heiro Rzeszów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
Berland Komprachcice
6:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:4
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Odra Opole
Heiro Rzeszów
8:5
UKS Ekom Futsal Nowiny
FC Remedium Hybryd Pyskowice
2:3
GKS FUTSAL TYCHY
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
1:0
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Berland Komprachcice
3:2
GSF Gliwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
6:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
GSF Gliwice
5:8
Gwiazda Ruda Śląska
Zawisza WNS Malwee Rzgów
6:6
Berland Komprachcice
GKS FUTSAL TYCHY
16:1
Heiro Rzeszów
Odra Opole
1:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
13:0
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
6:5
GSF Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:5
GKS FUTSAL TYCHY
Heiro Rzeszów
0:10
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska
11:0
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Berland Komprachcice
7:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:6
Odra Opole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
16:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
UKS Ekom Futsal Nowiny
0:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Heiro Rzeszów
2:2
Odra Opole
GSF Gliwice
5:0
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:0
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
11:3
GKS FUTSAL TYCHY
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości