Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
14:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KKS Polonia Bytom
3:4
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
0:1
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Polonia Prószków
4:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
2:7
AZS II Wrocław
DARBOR BOLESŁAWICE
3:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
1:2
SWD Wodzisław Śląski
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
3:10
KKS Polonia Bytom
Rolnik II Biedrzychowice
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:9
AZS II PWSZ Wałbrzych
AZS II Wrocław
1:2
LKS Polonia Prószków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
8:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KKS Polonia Bytom
4:1
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
0:3
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
4:2
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
LKS Polonia Prószków
4:3
KKS Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Rekord Bielsko-Biała
6:1
KKS Polonia Bytom
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
2:9
LKS Polonia Prószków
Rolnik II Biedrzychowice
2:5
SWD Wodzisław Śląski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:10
AZS II Wrocław
KKS Zabrze
0:3
AZS II PWSZ Wałbrzych
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
AZS II Wrocław
3:0
KKS Zabrze
KKS Polonia Bytom
3:2
Mitech II Żywiec
LKS Polonia Prószków
4:0
Rolnik II Biedrzychowice
SWD Wodzisław Śląski
0:2
Rekord Bielsko-Biała
DARBOR BOLESŁAWICE
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
2:1
KKS Polonia Bytom
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
0:5
AZS II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
0:0
LKS Polonia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:5
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
2:3
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Biedrzychowice
2:4
AZS II PWSZ Wałbrzych
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
6:2
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
KKS Polonia Bytom
16:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II PWSZ Wałbrzych
3:2
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
1:4
DARBOR BOLESŁAWICE
LKS Polonia Prószków
2:0
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
8:1
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
3:2
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
1:2
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
1:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:8
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
DARBOR BOLESŁAWICE
1:1
LKS Polonia Prószków
Rolnik II Biedrzychowice
4:2
KKS Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:3
Rekord Bielsko-Biała
AZS II Wrocław
3:0*
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
5:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
5:5
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
5:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
LKS Polonia Prószków
5:2
KKS Polonia Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
2:1
AZS II PWSZ Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała
13:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
1:1
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
4:2
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
0:1
LKS Polonia Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
1:5
Mitech II Żywiec
Rolnik II Biedrzychowice
3:6
Rekord Bielsko-Biała
AZS II PWSZ Wałbrzych
2:1
SWD Wodzisław Śląski
LKS Polonia Prószków
7:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II Wrocław
3:4
KKS Polonia Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:15
Rekord Bielsko-Biała
KKS Zabrze
4:3
KKS Polonia Bytom
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
2:5
DARBOR BOLESŁAWICE
Rolnik II Biedrzychowice
6:1
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
2:0
SWD Wodzisław Śląski
AZS II PWSZ Wałbrzych
3:0
LKS Polonia Prószków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
1:3
Rekord Bielsko-Biała
AZS II PWSZ Wałbrzych
9:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KKS Polonia Bytom
1:1
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
SWD Wodzisław Śląski
1:1
KKS Zabrze
DARBOR BOLESŁAWICE
1:0
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Polonia Prószków
2:4
AZS II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
6:2
DARBOR BOLESŁAWICE
KKS Zabrze
1:1
LKS Polonia Prószków
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
2:9
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Biedrzychowice
8:4
KKS Polonia Bytom
AZS II Wrocław
2:4
AZS II PWSZ Wałbrzych
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Mitech II Żywiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
3:1
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
1:2
Rolnik II Biedrzychowice
KKS Polonia Bytom
1:2
Rekord Bielsko-Biała
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:1
KKS Zabrze
AZS II Wrocław
11:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Polonia Prószków
10:1
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:12
DARBOR BOLESŁAWICE
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
0:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała
4:2
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Biedrzychowice
0:4
LKS Polonia Prószków
Mitech II Żywiec
0:4
KKS Polonia Bytom
KKS Zabrze
0:1
AZS II Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
0:7
DARBOR BOLESŁAWICE
SWD Wodzisław Śląski
3:0
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
5:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II PWSZ Wałbrzych
5:0
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II Wrocław
6:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
LKS Polonia Prószków
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
1:3
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
4:4
AZS II PWSZ Wałbrzych
Rolnik II Biedrzychowice
2:7
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
0:1
LKS Polonia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:10
KKS Polonia Bytom
DARBOR BOLESŁAWICE
5:1
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
3:4
KKS Polonia Bytom
KKS Zabrze
3:2
Rolnik II Biedrzychowice
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
6:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II PWSZ Wałbrzych
3:0*
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
2:1
Rekord Bielsko-Biała
LKS Polonia Prószków
0:0
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
2:0
LKS Polonia Prószków
Rekord Bielsko-Biała
5:0
KKS Zabrze
Rolnik II Biedrzychowice
4:3
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:2
DARBOR BOLESŁAWICE
Mitech II Żywiec
0:5
AZS II Wrocław
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:11
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
5:1
DARBOR BOLESŁAWICE
KKS Zabrze
2:3
Mitech II Żywiec
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
1:8
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice
16:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II PWSZ Wałbrzych
4:1
KKS Polonia Bytom
LKS Polonia Prószków
7:2
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
1:1
AZS II PWSZ Wałbrzych
KKS Polonia Bytom
1:6
AZS II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Rolnik II Biedrzychowice
Mitech II Żywiec
3:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:9
LKS Polonia Prószków
DARBOR BOLESŁAWICE
3:0
KKS Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości