Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Polonia Nysa
Odra Kędzierzyn-Koźle
10:1
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
4:1
Czarni Otmuchów
MKS II Pogoń Prudnik
2:1
LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice
1:3
Jedność Rozmierka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
12:0
LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice
4:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
Czarni Otmuchów
2:0
MKS II Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
0:11
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
0:6
MLUKS Tułowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
10:0
Koksownik Zdzieszowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:1
Jedność Rozmierka
MLUKS Tułowice
10:0
Fortuna Głogówek
MKS II Pogoń Prudnik
2:4
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
1:12
Czarni Otmuchów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:4
Polonia Głubczyce
Jedność Rozmierka
3:3
Czarni Otmuchów
Koksownik Zdzieszowice
2:7
MLUKS Tułowice
Fortuna Głogówek
0:2
MKS II Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
9:0
LZS Racławiczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:1
Jedność Rozmierka
Czarni Otmuchów
1:2
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
1:2
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
8:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS II Pogoń Prudnik
2:0
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
MLUKS Tułowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:0
MKS II Pogoń Prudnik
Jedność Rozmierka
3:2
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
11:0
LZS Racławiczki
Fortuna Głogówek
2:3
Czarni Otmuchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
7:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki
3:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
MLUKS Tułowice
2:0
Jedność Rozmierka
Polonia Nysa
9:1
Fortuna Głogówek
MKS II Pogoń Prudnik
3:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
10:0
LZS Racławiczki
Odra Kędzierzyn-Koźle
10:0
Czarni Otmuchów
Jedność Rozmierka
9:6
Fortuna Głogówek
Koksownik Zdzieszowice
0:6
Polonia Nysa
MLUKS Tułowice
0:1
MKS II Pogoń Prudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:1
Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek
4:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki
0:14
MLUKS Tułowice
Polonia Nysa
2:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS II Pogoń Prudnik
2:1
Jedność Rozmierka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
7:4
Polonia Głubczyce
Jedność Rozmierka
4:3
Koksownik Zdzieszowice
Czarni Otmuchów
1:7
MLUKS Tułowice
Fortuna Głogówek
1:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Racławiczki
1:5
MKS II Pogoń Prudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
0:7
Jedność Rozmierka
Polonia Głubczyce
10:0
Fortuna Głogówek
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:3
Koksownik Zdzieszowice
MLUKS Tułowice
3:0
Polonia Nysa
MKS II Pogoń Prudnik
1:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
5:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
Koksownik Zdzieszowice
0:10
Polonia Głubczyce
Czarni Otmuchów
5:1
LZS Racławiczki
Fortuna Głogówek
1:18
MLUKS Tułowice
Polonia Nysa
5:0
MKS II Pogoń Prudnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
9:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Czarni Otmuchów
0:8
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
2:4
Polonia Nysa
MLUKS Tułowice
7:3
Koksownik Zdzieszowice
MKS II Pogoń Prudnik
4:0
Fortuna Głogówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
4:3
MLUKS Tułowice
Jedność Rozmierka
0:3
Polonia Głubczyce
Koksownik Zdzieszowice
2:4
MKS II Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
8:1
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
7:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:10
Fortuna Głogówek
LZS Racławiczki
3:10
Koksownik Zdzieszowice
MLUKS Tułowice
1:4
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
8:0
Jedność Rozmierka
MKS II Pogoń Prudnik
3:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
7:1
MKS II Pogoń Prudnik
Odra Kędzierzyn-Koźle
10:3
LZS Racławiczki
Jedność Rozmierka
1:2
MLUKS Tułowice
Koksownik Zdzieszowice
3:0*
Czarni Otmuchów
Fortuna Głogówek
3:6
Polonia Nysa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
Fortuna Głogówek
- : -
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
- : -
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
- : -
Koksownik Zdzieszowice
MKS II Pogoń Prudnik
- : -
MLUKS Tułowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Czarni Otmuchów
Odra Kędzierzyn-Koźle
- : -
Polonia Nysa
Jedność Rozmierka
- : -
MKS II Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
6:2
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
- : -
LZS Racławiczki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości