Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:4
Unia Krapkowice
Orzeł Źlinice
3:1
Szkółka Piłkarska Ujazd
LZS Turawa
3:9
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
4:2
Piast II Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
13:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
MKS Gogolin
Naprzód Jemielnica
0:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piast II Strzelce Opolskie
2:3
Szkółka Piłkarska Ujazd
Unia Kolonowskie
6:1
LZS Turawa
Unia Krapkowice
6:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
5:3
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
5:0
Naprzód Jemielnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
7:3
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
3:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
1:4
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
2:11
Szkółka Piłkarska Ujazd
Piast II Strzelce Opolskie
1:7
Unia Krapkowice
Unia Kolonowskie
1:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
14:2
LZS Turawa
MKS Gogolin
5:3
Piast II Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
2:1
Unia Kolonowskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Krapkowice
6:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
0:13
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piast II Strzelce Opolskie
4:0
Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie
1:4
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:4
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:2
Piast II Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
4:1
MKS Gogolin
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:0*
LZS Turawa
Unia Krapkowice
1:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
1:9
Unia Krapkowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Orzeł Źlinice
Piast II Strzelce Opolskie
5:4
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
4:0
Naprzód Jemielnica
MKS Gogolin
3:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
3:6
Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica
1:8
LZS Turawa
Orzeł Źlinice
6:2
Piast II Strzelce Opolskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
5:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Krapkowice
6:2
MKS Gogolin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
LZS Turawa
Naprzód Jemielnica
1:3
MKS Gogolin
Piast II Strzelce Opolskie
5:0
Unia Kolonowskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
0:1
Orzeł Źlinice
Unia Krapkowice
2:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
5:5
Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice
5:0
Unia Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
13:1
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
11:1
Naprzód Jemielnica
MKS Gogolin
7:1
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
0:3
Orzeł Źlinice
Piast II Strzelce Opolskie
1:3
LZS Turawa
Unia Kolonowskie
1:4
MKS Gogolin
Unia Krapkowice
1:2
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Unia Kolonowskie
MKS Gogolin
8:2
LZS Turawa
Orzeł Źlinice
9:0
Piomar Tarnów-Przywory
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:0
Naprzód Jemielnica
Unia Krapkowice
13:3
Piast II Strzelce Opolskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
2:6
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:7
Szkółka Piłkarska Ujazd
Naprzód Jemielnica
1:8
Unia Krapkowice
Piast II Strzelce Opolskie
1:6
MKS Gogolin
Unia Kolonowskie
1:9
Orzeł Źlinice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:7
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
MKS Gogolin
Orzeł Źlinice
13:0
LZS Turawa
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:0
Unia Kolonowskie
Unia Krapkowice
7:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
4:11
Szkółka Piłkarska Ujazd
Piomar Tarnów-Przywory
10:0
Naprzód Jemielnica
MKS Gogolin
2:2
Orzeł Źlinice
Piast II Strzelce Opolskie
3:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Kolonowskie
0:5
Unia Krapkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
5:3
Piast II Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica
2:6
Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice
15:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:0
MKS Gogolin
Unia Krapkowice
3:0
LZS Turawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
6:3
Naprzód Jemielnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:8
Szkółka Piłkarska Ujazd
MKS Gogolin
1:0
Unia Krapkowice
Piast II Strzelce Opolskie
0:4
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości