Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
6:0
Cukrownik Baborów
Orzeł Branice
3:1
Zryw Pawłowiczki
Victoria Łany
2:3
KS Sławięcice
Start Bogdanowice
2:2
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS DFK Łężce
1:2
LZS Stary Ujazd
Troja Włodzienin
1:3
FC Pilszcz
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:1
Victoria Cisek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
3:3
Start Bogdanowice
LZS Stary Ujazd
7:0
Troja Włodzienin
Victoria Łany
1:0
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:2
Orzeł Branice
KS Sławięcice
4:0
FC Pilszcz
Cukrownik Baborów
2:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
1:1
LZS DFK Łężce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:1
Victoria Łany
KS Sławięcice
2:2
Śląsk Reńska Wieś
Start Bogdanowice
3:4
Cukrownik Baborów
Orzeł Branice
6:3
Victoria Cisek
Troja Włodzienin
4:3
Zryw Pawłowiczki
LZS DFK Łężce
2:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
FC Pilszcz
0:4
LZS Stary Ujazd
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
4:4
Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany
3:0
Start Bogdanowice
Victoria Cisek
7:0
LZS DFK Łężce
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
5:3
Troja Włodzienin
KS Sławięcice
2:0
LZS Stary Ujazd
Cukrownik Baborów
0:4
Orzeł Branice
Zryw Pawłowiczki
1:2
FC Pilszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:1
KS Sławięcice
Start Bogdanowice
2:3
Śląsk Reńska Wieś
Orzeł Branice
4:2
Victoria Łany
LZS Stary Ujazd
8:0
Zryw Pawłowiczki
LZS DFK Łężce
0:5
Cukrownik Baborów
Troja Włodzienin
1:1
Victoria Cisek
FC Pilszcz
3:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
8:1
FC Pilszcz
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:0
Start Bogdanowice
Victoria Łany
2:1
LZS DFK Łężce
Orzeł Branice
5:3
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:1
LZS Stary Ujazd
KS Sławięcice
7:0
Zryw Pawłowiczki
Cukrownik Baborów
2:3
Troja Włodzienin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Bogdanowice
1:10
KS Sławięcice
Orzeł Branice
0:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS DFK Łężce
1:2
Śląsk Reńska Wieś
LZS Stary Ujazd
0:1
Victoria Cisek
Troja Włodzienin
2:2
Victoria Łany
FC Pilszcz
3:2
Cukrownik Baborów
Zryw Pawłowiczki
1:4
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
7:0
Zryw Pawłowiczki
LZS Kotlarnia-Goszyce
9:0
LZS DFK Łężce
Victoria Łany
6:2
FC Pilszcz
Troja Włodzienin
4:4
Śląsk Reńska Wieś
KS Sławięcice
0:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Cukrownik Baborów
4:3
LZS Stary Ujazd
Start Bogdanowice
2:6
Orzeł Branice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Branice
2:1
KS Sławięcice
FC Pilszcz
1:3
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:4
Victoria Cisek
LZS Stary Ujazd
1:4
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
3:0*
Start Bogdanowice
Troja Włodzienin
1:5
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
2:3
Cukrownik Baborów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:0
FC Pilszcz
Victoria Łany
3:0
Zryw Pawłowiczki
Start Bogdanowice
6:4
Troja Włodzienin
Orzeł Branice
7:0
LZS DFK Łężce
KS Sławięcice
3:3
Victoria Cisek
LZS Stary Ujazd
1:0
Śląsk Reńska Wieś
Cukrownik Baborów
0:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
10:1
Cukrownik Baborów
LZS Stary Ujazd
3:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
1:0
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:1
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
4:1
KS Sławięcice
Troja Włodzienin
0:8
Orzeł Branice
FC Pilszcz
2:2
Start Bogdanowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:1
Zryw Pawłowiczki
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany
1:4
Victoria Cisek
Orzeł Branice
9:2
FC Pilszcz
KS Sławięcice
7:1
Cukrownik Baborów
Start Bogdanowice
3:2
LZS Stary Ujazd
LZS DFK Łężce
3:0*
Troja Włodzienin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
1:0
Śląsk Reńska Wieś
LZS Stary Ujazd
2:5
Orzeł Branice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Cukrownik Baborów
2:1
Victoria Łany
Troja Włodzienin
2:5
KS Sławięcice
FC Pilszcz
1:2
LZS DFK Łężce
Zryw Pawłowiczki
2:2
Start Bogdanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
6:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
3:1
Start Bogdanowice
KS Sławięcice
1:0
Victoria Łany
LZS Stary Ujazd
6:1
LZS DFK Łężce
Cukrownik Baborów
4:1
Śląsk Reńska Wieś
FC Pilszcz
2:2
Troja Włodzienin
Zryw Pawłowiczki
0:9
Orzeł Branice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:5
Cukrownik Baborów
Śląsk Reńska Wieś
0:0
Victoria Łany
Start Bogdanowice
1:5
Victoria Cisek
Orzeł Branice
6:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS DFK Łężce
0:0
Zryw Pawłowiczki
Troja Włodzienin
0:3*
LZS Stary Ujazd
FC Pilszcz
0:2
KS Sławięcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
5:1
Orzeł Branice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:0
LZS DFK Łężce
Śląsk Reńska Wieś
5:1
KS Sławięcice
LZS Stary Ujazd
5:4
FC Pilszcz
Cukrownik Baborów
1:1
Start Bogdanowice
Victoria Łany
0:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
2:2
Troja Włodzienin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Orzeł Branice
7:1
Cukrownik Baborów
LZS Stary Ujazd
2:0
KS Sławięcice
Start Bogdanowice
2:6
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
1:3
Victoria Cisek
Troja Włodzienin
3:2
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
FC Pilszcz
7:1
Zryw Pawłowiczki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
8:0
Troja Włodzienin
Śląsk Reńska Wieś
0:2
Start Bogdanowice
Cukrownik Baborów
0:0
LZS DFK Łężce
Victoria Łany
0:2
Orzeł Branice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:3
FC Pilszcz
KS Sławięcice
1:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
0:7
LZS Stary Ujazd
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
2:5
Orzeł Branice
LZS Stary Ujazd
5:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Start Bogdanowice
1:5
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS DFK Łężce
1:2
Victoria Łany
Troja Włodzienin
3:2
Cukrownik Baborów
FC Pilszcz
2:3
Victoria Cisek
Zryw Pawłowiczki
2:2
KS Sławięcice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
2:0
LZS Stary Ujazd
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:6
Orzeł Branice
Śląsk Reńska Wieś
2:2
LZS DFK Łężce
Cukrownik Baborów
1:2
FC Pilszcz
Victoria Łany
2:1
Troja Włodzienin
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
3:0*
Zryw Pawłowiczki
KS Sławięcice
0:2
Start Bogdanowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
7:1
Troja Włodzienin
Orzeł Branice
10:0
Start Bogdanowice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:3
KS Sławięcice
LZS Stary Ujazd
4:0
Cukrownik Baborów
LZS DFK Łężce
0:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
FC Pilszcz
2:1
Victoria Łany
Zryw Pawłowiczki
3:3
Victoria Cisek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
15:2
Troja Włodzienin
Śląsk Reńska Wieś
4:1
FC Pilszcz
Cukrownik Baborów
3:0*
Zryw Pawłowiczki
Victoria Łany
5:1
LZS Stary Ujazd
Victoria Cisek
9:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice
1:1
Orzeł Branice
Start Bogdanowice
2:2
LZS DFK Łężce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
1:4
LZS Stary Ujazd
Victoria Cisek
5:1
KS Sławięcice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
4:0
Cukrownik Baborów
LZS DFK Łężce
0:4
Orzeł Branice
Troja Włodzienin
1:1
Start Bogdanowice
FC Pilszcz
2:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
Zryw Pawłowiczki
0:3*
Victoria Łany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:2
LZS Stary Ujazd
Śląsk Reńska Wieś
3:0*
Zryw Pawłowiczki
KS Sławięcice
0:1
LZS DFK Łężce
Cukrownik Baborów
3:6
Victoria Cisek
Victoria Łany
0:1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Start Bogdanowice
1:5
FC Pilszcz
Orzeł Branice
10:0
Troja Włodzienin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
0:4
Victoria Łany
Śląsk Reńska Wieś
5:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Stary Ujazd
6:3
Start Bogdanowice
Cukrownik Baborów
1:2
KS Sławięcice
Troja Włodzienin
2:7
LZS DFK Łężce
FC Pilszcz
0:2
Orzeł Branice
Zryw Pawłowiczki
0:3*
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Reńska Wieś
3:5
Victoria Cisek
KS Sławięcice
13:2
Troja Włodzienin
Victoria Łany
3:2
Cukrownik Baborów
Start Bogdanowice
3:0*
Zryw Pawłowiczki
Orzeł Branice
3:3
LZS Stary Ujazd
LZS DFK Łężce
3:3
FC Pilszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości