Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:4
Piast Strzelce Opolskie
LKS Bodzanow
6:0
Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
1:4
Racławia Racławice Śląskie
Sparta Paczków
5:3
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
Czarni Otmuchów
UKS Karnków
2:4
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
3:0
LZS Racławiczki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
UKS Karnków
LKS Bodzanow
0:2
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
2:1
Sparta Paczków
LZS Walce
3:1
Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka
3:2
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
2:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
8:1
Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Sparta Paczków
0:0
LZS Walce
GLKS Włókniarz Kietrz
3:0*
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
5:0
LKS Bodzanow
LZS Racławiczki
2:0
Orzeł Branice
UKS Karnków
1:4
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie II Większyce
4:0
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
5:0
Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice
6:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Bodzanow
3:2
UKS Karnków
Piast Strzelce Opolskie
1:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:4
Sparta Paczków
LZS Walce
1:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Jedność Rozmierka
1:4
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
7:4
LZS Racławiczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Paczków
0:1
Czarni Otmuchów
GLKS Włókniarz Kietrz
3:0
LKS Bodzanow
Piomar Tarnów-Przywory
8:0
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
0:2
LZS Walce
Orzeł Branice
0:1
Racławia Racławice Śląskie
UKS Karnków
2:1
Orzeł Źlinice
Po-Ra-Wie II Większyce
3:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LKS Bodzanow
3:2
Naprzód Jemielnica
LZS Walce
1:2
Orzeł Branice
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
UKS Karnków
Jedność Rozmierka
0:5
Racławia Racławice Śląskie
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Sparta Paczków
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:5
LZS Racławiczki
Czarni Otmuchów
2:4
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:6
Orzeł Źlinice
Sparta Paczków
7:1
LKS Bodzanow
GLKS Włókniarz Kietrz
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Racławia Racławice Śląskie
3:2
LZS Walce
LZS Racławiczki
2:5
Czarni Otmuchów
Orzeł Branice
0:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
UKS Karnków
8:2
Jedność Rozmierka
Po-Ra-Wie II Większyce
3:3
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
Orzeł Branice
Orzeł Źlinice
0:2
Sparta Paczków
Piomar Tarnów-Przywory
2:3
Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka
1:2
LZS Walce
Piast Strzelce Opolskie
3:0
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
Racławia Racławice Śląskie
LKS Bodzanow
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
0:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
8:3
UKS Karnków
Sparta Paczków
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
GLKS Włókniarz Kietrz
3:0*
Jedność Rozmierka
Racławia Racławice Śląskie
1:4
Czarni Otmuchów
LZS Walce
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Racławiczki
1:4
LKS Bodzanow
Orzeł Branice
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie II Większyce
1:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
LZS Walce
Orzeł Źlinice
0:1
LZS Racławiczki
LKS Bodzanow
4:1
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
6:0
Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka
2:7
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Piast Strzelce Opolskie
3:0
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
0:2
Sparta Paczków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
6:1
Jedność Rozmierka
Sparta Paczków
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Racławia Racławice Śląskie
1:2
LKS Bodzanow
LZS Walce
2:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Racławiczki
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Branice
0:7
Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:0
Czarni Otmuchów
Po-Ra-Wie II Większyce
3:1
UKS Karnków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
Racławia Racławice Śląskie
LKS Bodzanow
2:2
LZS Walce
Naprzód Jemielnica
1:1
Sparta Paczków
Piomar Tarnów-Przywory
3:0*
Orzeł Branice
Jedność Rozmierka
2:5
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
2:3
LZS Racławiczki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:2
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Paczków
7:1
Jedność Rozmierka
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
0:0
Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
3:0*
UKS Karnków
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:4
LKS Bodzanow
Po-Ra-Wie II Większyce
6:2
Naprzód Jemielnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LKS Bodzanow
3:1
Czarni Otmuchów
GLKS Włókniarz Kietrz
0:0
Orzeł Branice
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
LZS Walce
Jedność Rozmierka
1:5
Piast Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica
3:2
LZS Racławiczki
Sparta Paczków
2:2
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
1:1
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
6:3
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
5:1
UKS Karnków
Orzeł Branice
7:5
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
5:2
LKS Bodzanow
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Po-Ra-Wie II Większyce
8:1
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
1:3
Sparta Paczków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Racławia Racławice Śląskie
3:2
Naprzód Jemielnica
LZS Walce
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Jedność Rozmierka
1:4
LKS Bodzanow
Orzeł Branice
3:0
Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie
5:0
Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
5:0
UKS Karnków
LZS Racławiczki
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
LKS Bodzanow
Naprzód Jemielnica
3:1
LZS Walce
Sparta Paczków
5:1
Racławia Racławice Śląskie
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Racławiczki
5:1
Jedność Rozmierka
UKS Karnków
0:1
Czarni Otmuchów
Po-Ra-Wie II Większyce
2:2
Orzeł Branice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Czarni Otmuchów
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
4:1
Sparta Paczków
Jedność Rozmierka
1:2
Orzeł Źlinice
Orzeł Branice
1:4
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
1:0
UKS Karnków
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
Naprzód Jemielnica
Racławia Racławice Śląskie
2:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
4:0
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
2:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
0:1
Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki
3:1
Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Branice
0:3
Jedność Rozmierka
UKS Karnków
1:2
LKS Bodzanow
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
LZS Walce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
Sparta Paczków
Orzeł Źlinice
7:0
UKS Karnków
LKS Bodzanow
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Racławia Racławice Śląskie
2:3
Orzeł Branice
LZS Walce
4:1
LZS Racławiczki
Jedność Rozmierka
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Naprzód Jemielnica
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:0
LKS Bodzanow
Sparta Paczków
2:0
Piast Strzelce Opolskie
GLKS Włókniarz Kietrz
1:3
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
8:2
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
UKS Karnków
1:5
Piomar Tarnów-Przywory
Po-Ra-Wie II Większyce
0:1
Czarni Otmuchów
Orzeł Branice
2:3
LZS Walce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:1
LZS Racławiczki
Orzeł Źlinice
1:2
Naprzód Jemielnica
LKS Bodzanow
1:1
Sparta Paczków
LZS Walce
0:1
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
0:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Jedność Rozmierka
3:1
UKS Karnków
Piast Strzelce Opolskie
6:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:1
Orzeł Branice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie II Większyce
2:4
LKS Bodzanow
Naprzód Jemielnica
0:1
Piomar Tarnów-Przywory
Sparta Paczków
0:0
Orzeł Źlinice
GLKS Włókniarz Kietrz
4:0
UKS Karnków
Racławia Racławice Śląskie
4:6
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Walce
4:0
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
3:3
Piast Strzelce Opolskie
Orzeł Branice
1:3
Czarni Otmuchów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
Sparta Paczków
LKS Bodzanow
1:4
LZS Racławiczki
Czarni Otmuchów
0:4
Racławia Racławice Śląskie
Jedność Rozmierka
1:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Piast Strzelce Opolskie
4:0
Orzeł Branice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
2:0
LZS Walce
Orzeł Źlinice
2:2
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
2:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie II Większyce
3:3
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Racławiczki
2:2
Orzeł Źlinice
Orzeł Branice
6:1
LKS Bodzanow
Sparta Paczków
3:1
UKS Karnków
Racławia Racławice Śląskie
1:4
Piast Strzelce Opolskie
LZS Walce
2:2
Czarni Otmuchów
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
5:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
1:5
Racławia Racławice Śląskie
Czarni Otmuchów
0:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Orzeł Źlinice
3:3
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
Sparta Paczków
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
LZS Racławiczki
Jedność Rozmierka
3:1
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
1:1
LZS Walce
UKS Karnków
3:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
Jedność Rozmierka
Sparta Paczków
1:0
Naprzód Jemielnica
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Orzeł Źlinice
LZS Walce
2:2
LKS Bodzanow
LZS Racławiczki
3:1
UKS Karnków
Orzeł Branice
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
1:5
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Orzeł Źlinice
3:1
LZS Walce
GLKS Włókniarz Kietrz
4:0
LZS Racławiczki
Piomar Tarnów-Przywory
4:3
Racławia Racławice Śląskie
Jedność Rozmierka
0:4
Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie
4:1
Czarni Otmuchów
Naprzód Jemielnica
3:3
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
0:2
Orzeł Branice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:3
LKS Bodzanow
Racławia Racławice Śląskie
7:2
UKS Karnków
LZS Walce
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Racławiczki
4:3
Naprzód Jemielnica
Orzeł Branice
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Piast Strzelce Opolskie
5:0
Jedność Rozmierka
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
2:1
Orzeł Źlinice
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
Sparta Paczków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:0
Czarni Otmuchów
LKS Bodzanow
0:3*
Piast Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica
6:0
Orzeł Branice
Sparta Paczków
3:0
LZS Racławiczki
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Jedność Rozmierka
2:4
Po-Ra-Wie II Większyce
UKS Karnków
3:9
LZS Walce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości