Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
0:4
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Dziewiętlice
1:4
LZS Czarnolas
Unia Reńska Wieś-Frączków
3:4
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Maciejowice
4:2
KKS Sudety Burgrabice
Kastor Jasienica Górna
1:1
LZS Kałków
LZS Jędrzychów
6:0
LZS II Starowice
LZS Buków
1:1
LZS Gierałcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:4
LZS Buków
KKS Sudety Burgrabice
4:2
LZS Dziewiętlice
LZS II Starowice
4:4
LZS Kałków
LZS Czarnolas
2:3
GLKS Kamiennik
LZS Jędrzychów
1:1
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
3:3
Kastor Jasienica Górna
LZS Gierałcice
3:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kastor Jasienica Górna
0:1
LZS Gierałcice
LZS Buków
4:0
LZS Czarnolas
LZS Dziewiętlice
3:3
LZS Jędrzychów
Unia Reńska Wieś-Frączków
1:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
GLKS Kamiennik
3:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Maciejowice
0:1
LZS II Starowice
LZS Kałków
0:4
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:4
Kastor Jasienica Górna
LZS Gierałcice
2:1
LZS Kałków
KKS Sudety Burgrabice
1:1
LZS Buków
LZS II Starowice
3:0*
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Maciejowice
3:7
LZS Dziewiętlice
LZS Czarnolas
3:5
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Jędrzychów
3:1
GLKS Kamiennik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kastor Jasienica Górna
5:2
LZS Czarnolas
LZS Buków
1:2
LZS Jędrzychów
LZS Dziewiętlice
0:3
LZS II Starowice
Unia Reńska Wieś-Frączków
0:2
KKS Sudety Burgrabice
GLKS Kamiennik
5:2
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
2:1
LZS Gierałcice
LZS Kałków
3:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:0
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
KKS Sudety Burgrabice
5:4
Kastor Jasienica Górna
LZS Dziewiętlice
3:1
GLKS Kamiennik
LZS II Starowice
1:0
LZS Gierałcice
LZS Maciejowice
1:2
LZS Buków
LZS Czarnolas
0:6
LZS Kałków
LZS Jędrzychów
8:0
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
1:2
LZS Dziewiętlice
Unia Reńska Wieś-Frączków
3:0
LZS Maciejowice
GLKS Kamiennik
1:1
LZS II Starowice
Kastor Jasienica Górna
1:4
LZS Jędrzychów
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
4:0
LZS Czarnolas
LZS Gierałcice
4:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Kałków
2:4
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
4:2
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Dziewiętlice
4:2
Unia Reńska Wieś-Frączków
GLKS Kamiennik
7:4
LZS Buków
LZS II Starowice
1:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Maciejowice
3:5
Kastor Jasienica Górna
LZS Czarnolas
3:3
LZS Gierałcice
LZS Jędrzychów
6:1
LZS Kałków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
8:1
LZS Czarnolas
Kastor Jasienica Górna
3:1
LZS Dziewiętlice
LZS Gierałcice
1:3
KKS Sudety Burgrabice
Unia Reńska Wieś-Frączków
1:1
GLKS Kamiennik
LZS Buków
1:5
LZS II Starowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
1:5
LZS Jędrzychów
LZS Kałków
5:2
LZS Maciejowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
3:3
Unia Reńska Wieś-Frączków
KKS Sudety Burgrabice
2:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Dziewiętlice
4:0
LZS Kałków
GLKS Kamiennik
0:4
Kastor Jasienica Górna
LZS II Starowice
1:4
LZS Czarnolas
LZS Maciejowice
1:1
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Jędrzychów
3:0
LZS Gierałcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:4
LZS Jędrzychów
Kastor Jasienica Górna
2:2
LZS Buków
LZS Gierałcice
3:4
LZS Maciejowice
Unia Reńska Wieś-Frączków
2:3
LZS II Starowice
LZS Czarnolas
3:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
1:4
LZS Dziewiętlice
LZS Kałków
8:0
GLKS Kamiennik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
1:1
LZS Kałków
LZS Dziewiętlice
4:7
LZS Gierałcice
Unia Reńska Wieś-Frączków
0:13
Kastor Jasienica Górna
GLKS Kamiennik
1:5
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS II Starowice
2:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Maciejowice
5:4
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Jędrzychów
5:2
LZS Czarnolas
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
6:0
LZS Dziewiętlice
LZS Gierałcice
6:1
GLKS Kamiennik
KKS Sudety Burgrabice
1:4
LZS Jędrzychów
Kastor Jasienica Górna
1:1
LZS II Starowice
LZS Czarnolas
2:6
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
4:2
LZS Buków
LZS Kałków
2:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
GLKS Kamiennik
KKS Sudety Burgrabice
- : -
LZS Maciejowice
LZS II Starowice
- : -
LZS Jędrzychów
LZS Czarnolas
- : -
LZS Dziewiętlice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
- : -
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Gierałcice
- : -
LZS Buków
LZS Kałków
- : -
Kastor Jasienica Górna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości