Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Krab Gierałcice
2:1
Grom Mroczkowa
KKS Sudety Burgrabice
2:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kastor Jasienica Górna
1:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Wójcice
3:0
LZS Niwnica-Konradowa
LZS Dziewiętlice
4:2
LZS Meszno
LZS Czarnolas
3:3
GLKS Kamiennik
LZS Jędrzychów
6:1
LZS Kałków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:3
LZS Czarnolas
Krab Gierałcice
1:0
Kastor Jasienica Górna
Grom Mroczkowa
10:4
LZS Meszno
Unia Reńska Wieś-Frączków
3:3
LZS Jędrzychów
GLKS Kamiennik
0:9
KKS Sudety Burgrabice
LZS Niwnica-Konradowa
3:0
LZS Dziewiętlice
LZS Kałków
5:3
LZS Wójcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kastor Jasienica Górna
2:2
Grom Mroczkowa
LZS Wójcice
4:2
Unia Reńska Wieś-Frączków
KKS Sudety Burgrabice
3:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Dziewiętlice
3:0
LZS Kałków
LZS Meszno
0:1
LZS Niwnica-Konradowa
LZS Czarnolas
1:5
Krab Gierałcice
LZS Jędrzychów
5:3
GLKS Kamiennik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:5
LZS Jędrzychów
Krab Gierałcice
2:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Kałków
2:2
LZS Meszno
Grom Mroczkowa
6:0
LZS Niwnica-Konradowa
Unia Reńska Wieś-Frączków
4:3
LZS Dziewiętlice
GLKS Kamiennik
0:7
LZS Wójcice
Kastor Jasienica Górna
2:2
LZS Czarnolas
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wójcice
5:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
KKS Sudety Burgrabice
7:1
Kastor Jasienica Górna
LZS Dziewiętlice
5:1
GLKS Kamiennik
LZS Meszno
4:3
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Czarnolas
7:2
Grom Mroczkowa
LZS Jędrzychów
5:1
Krab Gierałcice
LZS Niwnica-Konradowa
4:3
LZS Kałków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:3
LZS Dziewiętlice
Krab Gierałcice
7:0
LZS Wójcice
Grom Mroczkowa
6:2
LZS Kałków
Unia Reńska Wieś-Frączków
8:1
LZS Niwnica-Konradowa
GLKS Kamiennik
4:0
LZS Meszno
Kastor Jasienica Górna
2:4
LZS Jędrzychów
LZS Czarnolas
3:3
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kałków
2:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Wójcice
6:1
Kastor Jasienica Górna
KKS Sudety Burgrabice
3:2
Grom Mroczkowa
LZS Dziewiętlice
3:0
Krab Gierałcice
LZS Meszno
3:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Jędrzychów
4:2
LZS Czarnolas
LZS Niwnica-Konradowa
2:3
GLKS Kamiennik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
6:2
LZS Niwnica-Konradowa
Krab Gierałcice
3:1
LZS Meszno
LZS Wójcice
3:0
LZS Czarnolas
KKS Sudety Burgrabice
4:2
LZS Jędrzychów
Grom Mroczkowa
0:7
Unia Reńska Wieś-Frączków
GLKS Kamiennik
4:2
LZS Kałków
Kastor Jasienica Górna
2:2
LZS Dziewiętlice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kałków
0:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Wójcice
0:5
KKS Sudety Burgrabice
LZS Dziewiętlice
11:5
LZS Czarnolas
Unia Reńska Wieś-Frączków
7:2
GLKS Kamiennik
LZS Meszno
2:2
Kastor Jasienica Górna
LZS Jędrzychów
4:5
Grom Mroczkowa
LZS Niwnica-Konradowa
1:3
Krab Gierałcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:2
Unia Reńska Wieś-Frączków
Krab Gierałcice
1:4
LZS Kałków
KKS Sudety Burgrabice
1:0
LZS Dziewiętlice
Grom Mroczkowa
2:1
GLKS Kamiennik
Kastor Jasienica Górna
4:3
LZS Niwnica-Konradowa
LZS Czarnolas
5:1
LZS Meszno
LZS Jędrzychów
2:3
LZS Wójcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kałków
0:4
Kastor Jasienica Górna
LZS Wójcice
1:5
Grom Mroczkowa
LZS Dziewiętlice
3:4
LZS Jędrzychów
Unia Reńska Wieś-Frączków
6:3
Krab Gierałcice
GLKS Kamiennik
4:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Meszno
0:6
KKS Sudety Burgrabice
LZS Niwnica-Konradowa
1:2
LZS Czarnolas
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Krab Gierałcice
4:1
GLKS Kamiennik
LZS Wójcice
4:1
LZS Dziewiętlice
KKS Sudety Burgrabice
6:0
LZS Niwnica-Konradowa
Grom Mroczkowa
2:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kastor Jasienica Górna
4:3
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Czarnolas
1:4
LZS Kałków
LZS Jędrzychów
4:4
LZS Meszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:5
Krab Gierałcice
LZS Kałków
0:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Dziewiętlice
2:3
Grom Mroczkowa
Unia Reńska Wieś-Frączków
4:5
LZS Czarnolas
GLKS Kamiennik
1:1
Kastor Jasienica Górna
LZS Meszno
2:9
LZS Wójcice
LZS Niwnica-Konradowa
3:1
LZS Jędrzychów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:2
Kastor Jasienica Górna
LZS Kałków
2:2
LZS Jędrzychów
Grom Mroczkowa
3:1
Krab Gierałcice
Unia Reńska Wieś-Frączków
2:3
KKS Sudety Burgrabice
GLKS Kamiennik
2:4
LZS Czarnolas
LZS Meszno
2:3
LZS Dziewiętlice
LZS Niwnica-Konradowa
5:0
LZS Wójcice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
- : -
GLKS Kamiennik
Kastor Jasienica Górna
- : -
Krab Gierałcice
LZS Wójcice
- : -
LZS Kałków
LZS Dziewiętlice
- : -
LZS Niwnica-Konradowa
LZS Meszno
- : -
Grom Mroczkowa
LZS Czarnolas
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Jędrzychów
- : -
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Krab Gierałcice
- : -
LZS Czarnolas
LZS Kałków
- : -
LZS Dziewiętlice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Grom Mroczkowa
- : -
Kastor Jasienica Górna
Unia Reńska Wieś-Frączków
- : -
LZS Wójcice
GLKS Kamiennik
- : -
LZS Jędrzychów
LZS Niwnica-Konradowa
- : -
LZS Meszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości