Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
1:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS Stary Ujazd
1:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
6:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
KS Szczedrzyk
1:0
Start Dobrodzień
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
3:1
SSKS Stal Zawadzkie
Lzs Raszowa
2:1
Victoria Żyrowa
KS II Żywocice - Krapkowice
0:15
Groszmal II Odra II Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:3
LZS Stary Ujazd
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:1
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
SSKS Stal Zawadzkie
0:2
Lzs Raszowa
LKS Górnik Januszkowice
4:1
Tęcza Szymiszów
LKS Adamietz Kadłub
3:4
LZS Błękitni Jaryszów
Groszmal II Odra II Opole
0:3*
Victoria Żyrowa
KS II Żywocice - Krapkowice
3:2
KS Szczedrzyk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
1:2
Start Dobrodzień
LZS Błękitni Jaryszów
2:3
LKS Górnik Januszkowice
Victoria Żyrowa
2:0
SSKS Stal Zawadzkie
KS Szczedrzyk
2:3
Groszmal II Odra II Opole
LZS Stary Ujazd
2:0
KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
1:1
LKS Adamietz Kadłub
Lzs Raszowa
2:4
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
8:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:2
Victoria Żyrowa
LKS Górnik Januszkowice
2:2
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
KS Szczedrzyk
0:1
LZS Stary Ujazd
LKS Adamietz Kadłub
3:0
Lzs Raszowa
Groszmal II Odra II Opole
9:0
SSKS Stal Zawadzkie
KS II Żywocice - Krapkowice
6:0
Tęcza Szymiszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:3
LKS Adamietz Kadłub
Tęcza Szymiszów
0:1
KS Szczedrzyk
LZS Błękitni Jaryszów
2:0
KS II Żywocice - Krapkowice
SSKS Stal Zawadzkie
2:5
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Stary Ujazd
1:2
Groszmal II Odra II Opole
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:0
Start Dobrodzień
Lzs Raszowa
3:5
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
4:0
Lzs Raszowa
LZS Stary Ujazd
2:1
Tęcza Szymiszów
LKS Górnik Januszkowice
1:1
Victoria Żyrowa
KS Szczedrzyk
1:1
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Adamietz Kadłub
5:1
SSKS Stal Zawadzkie
Groszmal II Odra II Opole
5:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
KS II Żywocice - Krapkowice
6:1
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:2
LKS Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
2:2
Start Dobrodzień
SSKS Stal Zawadzkie
3:1
LKS Górnik Januszkowice
Tęcza Szymiszów
1:3
Groszmal II Odra II Opole
LZS Błękitni Jaryszów
2:2
LZS Stary Ujazd
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:1
KS Szczedrzyk
Lzs Raszowa
2:1
KS II Żywocice - Krapkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:0
SSKS Stal Zawadzkie
Tęcza Szymiszów
0:4
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stary Ujazd
5:1
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
LKS Górnik Januszkowice
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
KS Szczedrzyk
2:1
Lzs Raszowa
Groszmal II Odra II Opole
9:0
LKS Adamietz Kadłub
KS II Żywocice - Krapkowice
1:1
Victoria Żyrowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
3:1
KS Szczedrzyk
LZS Błękitni Jaryszów
1:5
Groszmal II Odra II Opole
LZS Kórnica - Nowy Dwór
3:2
Start Dobrodzień
SSKS Stal Zawadzkie
1:2
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Adamietz Kadłub
5:0
LKS Górnik Januszkowice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:1
Tęcza Szymiszów
Lzs Raszowa
2:4
LZS Stary Ujazd
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:4
LKS Adamietz Kadłub
Tęcza Szymiszów
2:0
Lzs Raszowa
LZS Stary Ujazd
2:1
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
3:3
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
KS Szczedrzyk
4:0
SSKS Stal Zawadzkie
Groszmal II Odra II Opole
9:1
LKS Górnik Januszkowice
KS II Żywocice - Krapkowice
3:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:0
Tęcza Szymiszów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
1:2
LZS Stary Ujazd
LKS Górnik Januszkowice
2:4
Start Dobrodzień
LKS Adamietz Kadłub
2:2
KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
1:4
Groszmal II Odra II Opole
Lzs Raszowa
1:5
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Stary Ujazd
2:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Błękitni Jaryszów
4:1
Victoria Żyrowa
KS Szczedrzyk
2:0
LKS Adamietz Kadłub
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
0:0
Lzs Raszowa
Groszmal II Odra II Opole
8:2
Start Dobrodzień
KS II Żywocice - Krapkowice
6:0
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:4
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
Start Dobrodzień
- : -
KS II Żywocice - Krapkowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
- : -
Tęcza Szymiszów
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
- : -
KS Szczedrzyk
LKS Adamietz Kadłub
- : -
LZS Stary Ujazd
Lzs Raszowa
- : -
Groszmal II Odra II Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości