Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:1
Unia Kolonowskie
Victoria Żyrowa
2:4
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
1:1
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:4
LZS Stary Ujazd
LZS Grodziec
0:2
Jedność Rozmierka
LZS Radawie
1:1
Unia Krapkowice
Adamietz Kadłub
1:3
KS Sławięcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
4:4
Start Dobrodzień
KS Sławięcice
2:2
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
3:1
LZS Radawie
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:1
LKS Górnik Januszkowice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1:1
Adamietz Kadłub
LZS Stary Ujazd
4:0
Jedność Rozmierka
LZS Grodziec
3:3
Unia Kolonowskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
7:2
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
3:3
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Grodziec
1:1
Unia Krapkowice
Jedność Rozmierka
0:2
Unia Kolonowskie
LKS Górnik Januszkowice
1:3
LZS Stary Ujazd
LZS Radawie
2:2
KS Sławięcice
Adamietz Kadłub
1:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Adamietz Kadłub
LZS Błękitni Jaryszów
5:0
LZS Grodziec
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
2:2
LZS Radawie
Unia Krapkowice
1:0
Jedność Rozmierka
KS Sławięcice
3:0
Start Dobrodzień
LZS GKS Izbicko-Otmice
4:2
Victoria Żyrowa
LZS Stary Ujazd
6:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:3
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Jedność Rozmierka
1:3
LZS Błękitni Jaryszów
Adamietz Kadłub
2:7
LZS Stary Ujazd
Unia Kolonowskie
1:2
Unia Krapkowice
Victoria Żyrowa
0:4
LKS Górnik Januszkowice
LZS Grodziec
3:0
KS Sławięcice
LZS Radawie
1:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
1:1
LZS Radawie
Adamietz Kadłub
4:1
Victoria Żyrowa
KS Sławięcice
4:2
Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd
4:0
Unia Krapkowice
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:0
Start Dobrodzień
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
2:1
LZS Grodziec
LZS Błękitni Jaryszów
5:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:2
LKS Górnik Januszkowice
Victoria Żyrowa
0:6
LZS Stary Ujazd
Unia Krapkowice
1:3
LZS Błękitni Jaryszów
Unia Kolonowskie
2:4
KS Sławięcice
Jedność Rozmierka
4:2
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Grodziec
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Radawie
1:1
Adamietz Kadłub
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
5:1
LZS Radawie
LZS Stary Ujazd
3:0
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
0:1
LZS Grodziec
Adamietz Kadłub
1:2
Start Dobrodzień
KS Sławięcice
0:1
Unia Krapkowice
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:5
Jedność Rozmierka
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
2:1
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Start Dobrodzień
3:0
Victoria Żyrowa
Unia Kolonowskie
6:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
2:2
LKS Górnik Januszkowice
LZS Grodziec
1:0
Adamietz Kadłub
LZS Błękitni Jaryszów
2:1
KS Sławięcice
LZS Radawie
0:1
LZS Stary Ujazd
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:1
LZS Grodziec
LZS Stary Ujazd
3:1
KS Sławięcice
Adamietz Kadłub
0:0
Jedność Rozmierka
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:3
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
2:1
Unia Kolonowskie
LZS GKS Izbicko-Otmice
1:2
Unia Krapkowice
LZS Radawie
1:2
Start Dobrodzień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:1
LZS Stary Ujazd
Unia Krapkowice
3:0
LKS Górnik Januszkowice
Unia Kolonowskie
0:1
Adamietz Kadłub
Jedność Rozmierka
5:3
Victoria Żyrowa
KS Sławięcice
2:3
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Błękitni Jaryszów
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Grodziec
4:0
LZS Radawie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:0
LZS Grodziec
LZS Stary Ujazd
2:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LKS Górnik Januszkowice
3:0
LZS Błękitni Jaryszów
Adamietz Kadłub
3:4
Unia Krapkowice
Victoria Żyrowa
2:1
Unia Kolonowskie
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:3
KS Sławięcice
LZS Radawie
4:3
Jedność Rozmierka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
0:2
Adamietz Kadłub
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
4:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
Unia Krapkowice
0:0
Victoria Żyrowa
Unia Kolonowskie
0:2
LZS Radawie
Jedność Rozmierka
0:1
Start Dobrodzień
KS Sławięcice
5:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS Grodziec
0:1
LZS Stary Ujazd
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
2:1
LZS Radawie
Unia Kolonowskie
1:4
Start Dobrodzień
Jedność Rozmierka
1:0
LZS Grodziec
KS Sławięcice
6:3
Adamietz Kadłub
LZS Błękitni Jaryszów
3:0
Victoria Żyrowa
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
2:2
LKS Górnik Januszkowice
LZS Stary Ujazd
8:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radawie
4:7
LZS Błękitni Jaryszów
Jedność Rozmierka
0:4
LZS Stary Ujazd
Start Dobrodzień
0:1
Unia Krapkowice
Victoria Żyrowa
2:2
KS Sławięcice
LKS Górnik Januszkowice
2:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Grodziec
0:0
Unia Kolonowskie
Adamietz Kadłub
- : -
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
0:0
LZS Grodziec
Unia Kolonowskie
0:3
Jedność Rozmierka
KS Sławięcice
4:2
LZS Radawie
LZS Stary Ujazd
2:1
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
2:1
Start Dobrodzień
LZS GKS Izbicko-Otmice
1:2
Adamietz Kadłub
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:1
Victoria Żyrowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
1:0
KS Sławięcice
Unia Kolonowskie
1:1
LZS Stary Ujazd
Victoria Żyrowa
1:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
Jedność Rozmierka
3:1
Unia Krapkowice
LZS Grodziec
0:2
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Radawie
1:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Adamietz Kadłub
4:3
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sławięcice
6:0
LZS Grodziec
LKS Górnik Januszkowice
4:0
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
3:2
Jedność Rozmierka
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:0
Start Dobrodzień
Unia Krapkowice
4:0
Unia Kolonowskie
LZS Stary Ujazd
3:0
Adamietz Kadłub
LZS GKS Izbicko-Otmice
4:2
LZS Radawie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
5:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
Unia Krapkowice
0:2
LZS Stary Ujazd
Unia Kolonowskie
1:3
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
2:0
Adamietz Kadłub
Jedność Rozmierka
3:0
KS Sławięcice
LZS Grodziec
0:4
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Radawie
1:1
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Start Dobrodzień
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
4:1
Jedność Rozmierka
KS Sławięcice
3:0
Unia Kolonowskie
LZS Stary Ujazd
2:2
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
4:1
Unia Krapkowice
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:0
LZS Grodziec
Adamietz Kadłub
2:0
LZS Radawie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
1:1
KS Sławięcice
Start Dobrodzień
2:0
Adamietz Kadłub
Jedność Rozmierka
2:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
1:8
LZS Stary Ujazd
LZS Grodziec
1:2
LKS Górnik Januszkowice
LZS Radawie
2:2
Victoria Żyrowa
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:0*
Unia Kolonowskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
3:0
Start Dobrodzień
KS Sławięcice
1:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stary Ujazd
6:1
LZS Radawie
LKS Górnik Januszkowice
0:0
Jedność Rozmierka
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
Unia Kolonowskie
Adamietz Kadłub
6:0
LZS Grodziec
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:1
Unia Krapkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
2:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
Start Dobrodzień
0:0
LZS Radawie
Jedność Rozmierka
2:1
Adamietz Kadłub
KS Sławięcice
1:5
LZS Stary Ujazd
LKS Górnik Januszkowice
3:0
Unia Kolonowskie
LZS Błękitni Jaryszów
5:3
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Grodziec
0:2
Victoria Żyrowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
0:3
Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
0:0
Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd
0:1
Start Dobrodzień
LKS Górnik Januszkowice
0:0
Unia Krapkowice
LZS Błękitni Jaryszów
2:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:4
KS Sławięcice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
1:2
Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
3:0
Unia Kolonowskie
Jedność Rozmierka
2:2
LZS Radawie
KS Sławięcice
3:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
LKS Górnik Januszkowice
LZS Grodziec
0:5
Start Dobrodzień
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1:3
LZS Stary Ujazd
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stary Ujazd
11:0
LZS Grodziec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości