Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
Pauza
Gazownik Wawelno
2:4
LKS Jedność Rozmierka
LZS Rudatom Kępa
2:0
OKiS Polonia Prószków
Ecokom Luboszyce
0:5
KS Górażdże
Victoria Żyrowa
2:4
Orzeł II Źlinice
Odra II Opole
2:1
Rodło Opole
LKS Adamietz Kadłub
5:0
Źródło II Krośnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
Pauza
Orzeł II Źlinice
1:5
LZS Rudatom Kępa
Rodło Opole
1:2
Ecokom Luboszyce
OKiS Polonia Prószków
1:0
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
3:5
Odra II Opole
Piomar II Tarnów-Przywory
2:2
KS Górażdże
Źródło II Krośnica
3:1
Gazownik Wawelno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
Pauza
KS Górażdże
1:2
Rodło Opole
Ecokom Luboszyce
0:2
LKS Jedność Rozmierka
Gazownik Wawelno
3:0
OKiS Polonia Prószków
Victoria Żyrowa
5:1
Piomar II Tarnów-Przywory
Odra II Opole
2:0
Źródło II Krośnica
LKS Adamietz Kadłub
4:6
Orzeł II Źlinice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Adamietz Kadłub
Pauza
Orzeł II Źlinice
1:2
Gazownik Wawelno
OKiS Polonia Prószków
0:3
Odra II Opole
Victoria Żyrowa
0:4
LZS Rudatom Kępa
LKS Jedność Rozmierka
2:3
KS Górażdże
Piomar II Tarnów-Przywory
0:3
Rodło Opole
Źródło II Krośnica
5:5
Ecokom Luboszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
Pauza
Rodło Opole
1:3
LKS Jedność Rozmierka
LZS Rudatom Kępa
3:0*
Piomar II Tarnów-Przywory
Ecokom Luboszyce
2:2
OKiS Polonia Prószków
Odra II Opole
5:1
Orzeł II Źlinice
KS Górażdże
7:0
Źródło II Krośnica
LKS Adamietz Kadłub
0:2
Victoria Żyrowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra II Opole
Pauza
LZS Rudatom Kępa
2:1
LKS Adamietz Kadłub
Orzeł II Źlinice
6:2
Ecokom Luboszyce
OKiS Polonia Prószków
3:1
KS Górażdże
Victoria Żyrowa
2:2
Gazownik Wawelno
Piomar II Tarnów-Przywory
0:3*
LKS Jedność Rozmierka
Źródło II Krośnica
2:2
Rodło Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
Pauza
Rodło Opole
0:1
OKiS Polonia Prószków
Gazownik Wawelno
1:2
LZS Rudatom Kępa
Odra II Opole
3:2
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
2:0
Orzeł II Źlinice
LKS Jedność Rozmierka
6:2
Źródło II Krośnica
LKS Adamietz Kadłub
7:1
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górażdże
Pauza
LZS Rudatom Kępa
2:4
Odra II Opole
Orzeł II Źlinice
0:2
Rodło Opole
OKiS Polonia Prószków
2:1
LKS Jedność Rozmierka
Victoria Żyrowa
6:0
Ecokom Luboszyce
Piomar II Tarnów-Przywory
0:3*
Źródło II Krośnica
LKS Adamietz Kadłub
1:4
Gazownik Wawelno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
KS Górażdże
0:1
Victoria Żyrowa
Ecokom Luboszyce
0:1
LZS Rudatom Kępa
Gazownik Wawelno
4:3
Piomar II Tarnów-Przywory
Odra II Opole
5:0
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
11:1
Orzeł II Źlinice
Źródło II Krośnica
1:3
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
Pauza
LZS Rudatom Kępa
1:1
KS Górażdże
Gazownik Wawelno
1:2
Odra II Opole
Orzeł II Źlinice
7:1
Źródło II Krośnica
Victoria Żyrowa
0:2
Rodło Opole
Piomar II Tarnów-Przywory
3:3
OKiS Polonia Prószków
LKS Adamietz Kadłub
3:3
Ecokom Luboszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło II Krośnica
Pauza
KS Górażdże
3:0
LKS Adamietz Kadłub
Ecokom Luboszyce
2:0
Gazownik Wawelno
Rodło Opole
1:4
LZS Rudatom Kępa
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Orzeł II Źlinice
Odra II Opole
6:3
Piomar II Tarnów-Przywory
LKS Jedność Rozmierka
3:2
Victoria Żyrowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
KS Górażdże
0:3
Gazownik Wawelno
LZS Rudatom Kępa
0:0
LKS Jedność Rozmierka
Victoria Żyrowa
5:0
Źródło II Krośnica
Odra II Opole
5:0
Ecokom Luboszyce
Piomar II Tarnów-Przywory
4:1
Orzeł II Źlinice
LKS Adamietz Kadłub
0:3*
Rodło Opole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Źlinice
Pauza
Ecokom Luboszyce
0:3*
Piomar II Tarnów-Przywory
Rodło Opole
0:3*
Gazownik Wawelno
OKiS Polonia Prószków
3:1
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
0:0
Odra II Opole
LKS Jedność Rozmierka
9:0
LKS Adamietz Kadłub
Źródło II Krośnica
2:1
LZS Rudatom Kępa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
Pauza
LKS Jedność Rozmierka
3:1
Gazownik Wawelno
Orzeł II Źlinice
0:3*
Victoria Żyrowa
Rodło Opole
0:2
Odra II Opole
OKiS Polonia Prószków
0:0
LZS Rudatom Kępa
KS Górażdże
1:0
Ecokom Luboszyce
Źródło II Krośnica
1:4
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
Pauza
LZS Rudatom Kępa
1:1
Orzeł II Źlinice
Ecokom Luboszyce
1:4
Rodło Opole
Gazownik Wawelno
3:0*
Źródło II Krośnica
Odra II Opole
0:1
LKS Jedność Rozmierka
KS Górażdże
0:1
Piomar II Tarnów-Przywory
LKS Adamietz Kadłub
0:1
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
Pauza
LKS Jedność Rozmierka
2:2
Ecokom Luboszyce
Orzeł II Źlinice
0:2
LKS Adamietz Kadłub
Rodło Opole
7:3
KS Górażdże
OKiS Polonia Prószków
3:0
Gazownik Wawelno
Piomar II Tarnów-Przywory
4:2
Victoria Żyrowa
Źródło II Krośnica
1:1
Odra II Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Adamietz Kadłub
Pauza
KS Górażdże
1:3
LKS Jedność Rozmierka
LZS Rudatom Kępa
3:1
Victoria Żyrowa
Gazownik Wawelno
4:3
Orzeł II Źlinice
Odra II Opole
1:1
OKiS Polonia Prószków
Ecokom Luboszyce
5:0
Źródło II Krośnica
Rodło Opole
4:0
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
Pauza
Orzeł II Źlinice
2:7
Odra II Opole
OKiS Polonia Prószków
0:4
Ecokom Luboszyce
Victoria Żyrowa
1:2
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
1:2
Rodło Opole
Piomar II Tarnów-Przywory
0:4
LZS Rudatom Kępa
Źródło II Krośnica
1:2
KS Górażdże
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra II Opole
Pauza
KS Górażdże
1:1
OKiS Polonia Prószków
Ecokom Luboszyce
3:2
Orzeł II Źlinice
Gazownik Wawelno
1:2
Victoria Żyrowa
Rodło Opole
3:2
Źródło II Krośnica
LKS Jedność Rozmierka
3:1
Piomar II Tarnów-Przywory
LKS Adamietz Kadłub
0:5
LZS Rudatom Kępa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
Pauza
LZS Rudatom Kępa
0:2
Gazownik Wawelno
Orzeł II Źlinice
0:1
KS Górażdże
OKiS Polonia Prószków
0:3
Rodło Opole
Victoria Żyrowa
5:2
Odra II Opole
Piomar II Tarnów-Przywory
2:2
LKS Adamietz Kadłub
Źródło II Krośnica
1:7
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górażdże
Pauza
LKS Jedność Rozmierka
4:0
OKiS Polonia Prószków
Ecokom Luboszyce
4:1
Victoria Żyrowa
Gazownik Wawelno
2:3
LKS Adamietz Kadłub
Rodło Opole
1:2
Orzeł II Źlinice
Odra II Opole
2:2
LZS Rudatom Kępa
Źródło II Krośnica
2:5
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
LZS Rudatom Kępa
6:1
Ecokom Luboszyce
Orzeł II Źlinice
1:2
LKS Jedność Rozmierka
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Źródło II Krośnica
Victoria Żyrowa
2:3
KS Górażdże
Piomar II Tarnów-Przywory
2:6
Gazownik Wawelno
LKS Adamietz Kadłub
0:4
Odra II Opole
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
Pauza
Ecokom Luboszyce
2:1
LKS Adamietz Kadłub
Rodło Opole
3:1
Victoria Żyrowa
Odra II Opole
8:0
Gazownik Wawelno
KS Górażdże
1:1
LZS Rudatom Kępa
Źródło II Krośnica
0:2
Orzeł II Źlinice
OKiS Polonia Prószków
0:1
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło II Krośnica
Pauza
LZS Rudatom Kępa
1:1
Rodło Opole
Gazownik Wawelno
3:5
Ecokom Luboszyce
Orzeł II Źlinice
0:4
OKiS Polonia Prószków
Victoria Żyrowa
1:2
LKS Jedność Rozmierka
Piomar II Tarnów-Przywory
1:1
Odra II Opole
LKS Adamietz Kadłub
1:0
KS Górażdże
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Ecokom Luboszyce
0:4
Odra II Opole
Gazownik Wawelno
3:3
KS Górażdże
Orzeł II Źlinice
2:3
Piomar II Tarnów-Przywory
Rodło Opole
2:3
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
3:2
LZS Rudatom Kępa
Źródło II Krośnica
1:6
Victoria Żyrowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Źlinice
Pauza
LZS Rudatom Kępa
- : -
Źródło II Krośnica
Gazownik Wawelno
- : -
Rodło Opole
Victoria Żyrowa
- : -
OKiS Polonia Prószków
Odra II Opole
- : -
KS Górażdże
Piomar II Tarnów-Przywory
- : -
Ecokom Luboszyce
LKS Adamietz Kadłub
- : -
LKS Jedność Rozmierka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości