Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
1:7
LZS Siestrzechowice
KS Lubiatów
2:3
Agro Ujeździec
LZS Maciejowice
6:1
LZS Goworowice
LZS Kamienica Nyska
4:2
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Malerzowice Małe
1:6
LZS Buków
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
2:3
LZS II Kałków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
9:3
KS Lubiatów
LZS Siestrzechowice
8:0
LZS Malerzowice Małe
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
13:1
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
Agro Ujeździec
5:3
LZS Śliwice
LZS II Kałków
1:5
LZS Maciejowice
LZS Łąka
2:2
LZS Buków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
1:3
LZS Goworowice
KS Lubiatów
2:2
LZS II Kałków
LZS Maciejowice
2:5
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Buków
1:1
LZS Siestrzechowice
LZS Kamienica Nyska
3:0
LZS Łąka
LZS Malerzowice Małe
1:3
Agro Ujeździec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
3:3
LZS II Kałków
LZS Goworowice
3:1
LZS Malerzowice Małe
LZS Kamienica Nyska
5:2
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
8:0
KS Lubiatów
Agro Ujeździec
1:3
LZS Buków
LZS Łąka
4:4
LZS Siestrzechowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
1:10
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Maciejowice
8:5
LZS Kamienica Nyska
LZS Buków
6:2
LZS Goworowice
LZS Siestrzechowice
7:1
Agro Ujeździec
LZS Malerzowice Małe
3:1
LZS II Kałków
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
2:2
LZS Łąka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
6:2
LZS Siestrzechowice
LZS Kamienica Nyska
7:0
KS Lubiatów
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
10:1
LZS Malerzowice Małe
LZS II Kałków
0:10
LZS Buków
LZS Łąka
3:2
Agro Ujeździec
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
3:5
LZS Maciejowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
2:4
LZS Kamienica Nyska
KS Lubiatów
3:3
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Maciejowice
7:3
LZS Łąka
LZS Buków
3:2
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Siestrzechowice
4:1
LZS II Kałków
Agro Ujeździec
1:1
LZS Goworowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Maciejowice
3:2
KS Lubiatów
LZS Kamienica Nyska
1:0
LZS Malerzowice Małe
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
2:1
LZS Siestrzechowice
LZS II Kałków
0:7
Agro Ujeździec
LZS Łąka
2:4
LZS Goworowice
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
8:3
LZS Śliwice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lubiatów
7:0
LZS Łąka
LZS Buków
2:8
LZS Kamienica Nyska
LZS Śliwice
2:5
LZS Maciejowice
LZS Goworowice
3:0
LZS II Kałków
Agro Ujeździec
1:7
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Malerzowice Małe
2:5
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Agro Ujeździec
Pauza
KS Lubiatów
4:1
LZS Śliwice
LZS Maciejowice
0:0
LZS Malerzowice Małe
LZS Kamienica Nyska
3:0
LZS Siestrzechowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
9:0
LZS Goworowice
LZS Łąka
0:3
LZS II Kałków
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
0:10
LZS Buków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
1:3
LZS Maciejowice
LZS Śliwice
9:2
LZS Łąka
LZS Siestrzechowice
5:1
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
11:0
LZS II Kałków
Agro Ujeździec
1:5
LZS Kamienica Nyska
LZS Malerzowice Małe
2:9
KS Lubiatów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lubiatów
2:5
LZS Buków
LZS Maciejowice
1:3
LZS Siestrzechowice
LZS Śliwice
1:5
LZS Malerzowice Małe
LZS Kamienica Nyska
8:1
LZS Goworowice
LZS Łąka
0:6
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
3:3
Agro Ujeździec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
3:2
LZS Śliwice
LZS Goworowice
4:2
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Siestrzechowice
3:1
KS Lubiatów
LZS Kamienica Nyska
15:1
LZS II Kałków
Agro Ujeździec
5:3
LZS Maciejowice
LZS Malerzowice Małe
4:2
LZS Łąka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Łąka
Pauza
LZS Buków
2:0
LZS Malerzowice Małe
LZS Goworowice
1:3
LZS Maciejowice
LZS Siestrzechowice
7:1
LZS Śliwice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
2:2
LZS Kamienica Nyska
Agro Ujeździec
3:2
KS Lubiatów
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
1:3
LZS II Kałków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kamienica Nyska
Pauza
KS Lubiatów
0:3
LZS Goworowice
LZS Buków
5:0
LZS Łąka
LZS Śliwice
1:7
Agro Ujeździec
LZS II Kałków
2:3
LZS Maciejowice
LZS Malerzowice Małe
3:3
LZS Siestrzechowice
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
1:13
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
Pauza
KS Lubiatów
1:4
LZS II Kałków
LZS Goworowice
5:0
LZS Śliwice
LZS Siestrzechowice
1:5
LZS Buków
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
4:0
LZS Maciejowice
Agro Ujeździec
2:2
LZS Malerzowice Małe
LZS Łąka
3:3
LZS Kamienica Nyska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Maciejowice
Pauza
KS Lubiatów
0:8
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Buków
8:0
Agro Ujeździec
LZS Siestrzechowice
4:4
LZS Łąka
LZS II Kałków
3:0
LZS Śliwice
LZS Malerzowice Małe
4:1
LZS Goworowice
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
0:3
LZS Kamienica Nyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lubiatów
Pauza
LZS Goworowice
1:3
LZS Buków
LZS Kamienica Nyska
1:3
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
7:2
LZS Śliwice
Agro Ujeździec
1:1
LZS Siestrzechowice
LZS Malerzowice Małe
9:0
LZS II Kałków
LZS Łąka
14:0
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
Pauza
Agro Ujeździec
3:4
LZS Łąka
KS Lubiatów
0:4
LZS Kamienica Nyska
LZS Maciejowice
14:1
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Buków
5:1
LZS II Kałków
LZS Siestrzechowice
9:1
LZS Goworowice
LZS Malerzowice Małe
0:5
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Malerzowice Małe
Pauza
LZS Goworowice
6:3
Agro Ujeździec
LZS Kamienica Nyska
7:1
LZS Śliwice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
4:2
LZS Buków
LZS II Kałków
2:3
LZS Siestrzechowice
LZS Łąka
2:4
LZS Maciejowice
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
0:4
KS Lubiatów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
Pauza
KS Lubiatów
1:7
LZS Maciejowice
LZS Śliwice
7:2
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Goworowice
2:2
LZS Łąka
LZS Siestrzechowice
1:7
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Agro Ujeździec
5:1
LZS II Kałków
LZS Malerzowice Małe
1:3
LZS Kamienica Nyska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Siestrzechowice
Pauza
LZS Maciejowice
2:1
LZS Śliwice
LZS Kamienica Nyska
2:0
LZS Buków
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
5:1
Agro Ujeździec
LZS II Kałków
5:3
LZS Goworowice
LZS Łąka
4:2
KS Lubiatów
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
1:10
LZS Malerzowice Małe
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Agro Ujeździec
Pauza
LZS Buków
9:2
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Śliwice
3:8
KS Lubiatów
LZS Goworowice
3:5
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Siestrzechowice
2:4
LZS Kamienica Nyska
LZS Malerzowice Małe
3:6
LZS Maciejowice
LZS Łąka
6:1
LZS II Kałków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
Pauza
LZS Kamienica Nyska
9:1
Agro Ujeździec
KS Lubiatów
0:1
LZS Malerzowice Małe
LZS Maciejowice
4:2
LZS Buków
LZS II Kałków
2:10
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Łąka
7:0
LZS Śliwice
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
1:2
LZS Siestrzechowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Kałków
Pauza
LZS Buków
9:2
KS Lubiatów
LZS Goworowice
3:10
LZS Kamienica Nyska
LZS Siestrzechowice
2:4
LZS Maciejowice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
6:0
LZS Łąka
Agro Ujeździec
7:2
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
LZS Malerzowice Małe
3:2
LZS Śliwice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Pauza
KS Lubiatów
4:1
LZS Siestrzechowice
LZS Maciejowice
5:3
Agro Ujeździec
LZS Śliwice
4:9
LZS Buków
LZS II Kałków
2:3
LZS Kamienica Nyska
LZS Łąka
2:6
LZS Malerzowice Małe
LKS II Atom Grądy-Goświonowice
8:6
LZS Goworowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości