Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
Pauza
LZS Racławiczki
3:6
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Ścinawa Nyska
7:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Orzeł Reńska Wieś
1:3
GKS Głuchołazy
Start Bogdanowice
4:2
Śląsk Reńska Wieś
LKS Jedność Rozmierka
3:9
Naprzód Jemielnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orzeł Reńska Wieś
Pauza
Naprzód Jemielnica
2:2
Start Bogdanowice
Orzeł Źlinice
5:4
LKS Jedność Rozmierka
Piomar Tarnów-Przywory
6:4
LZS Racławiczki
Śląsk Reńska Wieś
3:2
LZS Ścinawa Nyska
GKS Głuchołazy
1:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
Pauza
LZS Racławiczki
0:11
Śląsk Reńska Wieś
LKS Jedność Rozmierka
2:4
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Ścinawa Nyska
14:2
Naprzód Jemielnica
Start Bogdanowice
0:1
Orzeł Źlinice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
Pauza
Naprzód Jemielnica
5:0
LZS Racławiczki
Orzeł Źlinice
2:3
LZS Ścinawa Nyska
Śląsk Reńska Wieś
1:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Orzeł Reńska Wieś
3:0
Start Bogdanowice
GKS Głuchołazy
6:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Bogdanowice
Pauza
LZS Racławiczki
2:2
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
2:5
Śląsk Reńska Wieś
LKS Jedność Rozmierka
0:3
GKS Głuchołazy
LZS Ścinawa Nyska
1:5
LZS Orzeł Reńska Wieś
LKS Atom Grądy-Goświonowice
5:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ścinawa Nyska
Pauza
Naprzód Jemielnica
5:1
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
2:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LKS Jedność Rozmierka
0:3
Start Bogdanowice
LZS Orzeł Reńska Wieś
14:0
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
5:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
Pauza
Piomar Tarnów-Przywory
1:3
Orzeł Źlinice
Śląsk Reńska Wieś
3:3
Naprzód Jemielnica
LZS Ścinawa Nyska
2:1
LKS Jedność Rozmierka
Start Bogdanowice
1:0
GKS Głuchołazy
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:1
LZS Orzeł Reńska Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Pauza
Orzeł Źlinice
6:4
Śląsk Reńska Wieś
LKS Jedność Rozmierka
9:1
LZS Racławiczki
Start Bogdanowice
2:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Orzeł Reńska Wieś
6:1
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Głuchołazy
8:2
Naprzód Jemielnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
Pauza
Naprzód Jemielnica
2:17
Orzeł Źlinice
LZS Ścinawa Nyska
4:3
GKS Głuchołazy
LKS Atom Grądy-Goświonowice
7:2
LKS Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
0:5
Start Bogdanowice
Śląsk Reńska Wieś
0:3
LZS Orzeł Reńska Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
LKS Jedność Rozmierka
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Ścinawa Nyska
9:2
LZS Racławiczki
Start Bogdanowice
5:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Orzeł Reńska Wieś
7:0
Naprzód Jemielnica
GKS Głuchołazy
3:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
Pauza
LZS Racławiczki
0:9
GKS Głuchołazy
Orzeł Źlinice
1:5
LZS Orzeł Reńska Wieś
Piomar Tarnów-Przywory
1:7
Start Bogdanowice
Śląsk Reńska Wieś
9:1
LKS Jedność Rozmierka
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:3
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:0
Naprzód Jemielnica
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
LZS Ścinawa Nyska
Śląsk Reńska Wieś
1:2
Start Bogdanowice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:0
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
3:1
LZS Orzeł Reńska Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:4
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Racławiczki
4:2
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
3:3
Start Bogdanowice
LZS Ścinawa Nyska
4:3
Śląsk Reńska Wieś
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:7
GKS Głuchołazy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:6
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
3:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Ścinawa Nyska
1:1
Orzeł Źlinice
Start Bogdanowice
3:1
Śląsk Reńska Wieś
LZS Orzeł Reńska Wieś
5:3
LZS Racławiczki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:2
LZS Racławiczki
Piomar Tarnów-Przywory
1:6
GKS Głuchołazy
Start Bogdanowice
6:1
LKS Jedność Rozmierka
LKS Atom Grądy-Goświonowice
8:0
Śląsk Reńska Wieś
LZS Orzeł Reńska Wieś
4:2
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:5
LZS Ścinawa Nyska
LZS Racławiczki
0:3
LZS Orzeł Reńska Wieś
Śląsk Reńska Wieś
3:4
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Atom Grądy-Goświonowice
5:3
Orzeł Źlinice
GKS Głuchołazy
8:0
Start Bogdanowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
3:0
Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
Śląsk Reńska Wieś
2:1
GKS Głuchołazy
LZS Ścinawa Nyska
0:4
Start Bogdanowice
LZS Orzeł Reńska Wieś
4:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
LZS Orzeł Reńska Wieś
Śląsk Reńska Wieś
4:0
Orzeł Źlinice
Start Bogdanowice
3:0
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
1:5
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
7:1
LZS Ścinawa Nyska
Orzeł Źlinice
3:0
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
Naprzód Jemielnica
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:0
Start Bogdanowice
LZS Orzeł Reńska Wieś
7:3
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:3
Śląsk Reńska Wieś
GKS Głuchołazy
8:1
LZS Racławiczki
LZS Ścinawa Nyska
3:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Start Bogdanowice
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Orzeł Reńska Wieś
3:0
Orzeł Źlinice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości