Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
8:3
Śląsk Łubniany
LZS II Swornica Czarnowąsy
4:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
5:1
Silesius Kotórz Mały
Orzeł Źlinice
2:1
Małapanew II Ozimek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
0:11
LZS II Swornica Czarnowąsy
Śląsk Łubniany
5:2
KS Krasiejów
Rodło Opole
5:1
Stal Osowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:2
Silesius Kotórz Mały
Stal Osowiec
2:3
Małapanew II Ozimek
LZS II Swornica Czarnowąsy
0:6
Śląsk Łubniany
KS Krasiejów
2:5
Rodło Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
9:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Małapanew II Ozimek
5:1
KS Krasiejów
Rodło Opole
2:0
LZS II Swornica Czarnowąsy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
2:12
Śląsk Łubniany
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:3
Rodło Opole
Stal Osowiec
0:1
Orzeł Źlinice
LZS II Swornica Czarnowąsy
0:6
Małapanew II Ozimek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
8:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Orzeł Źlinice
1:0
KS Krasiejów
Rodło Opole
8:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
0:9
Małapanew II Ozimek
Śląsk Łubniany
3:2
Rodło Opole
LZS II Swornica Czarnowąsy
1:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
3:1
Śląsk Łubniany
Stal Osowiec
9:1
KS Krasiejów
Orzeł Źlinice
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
0:4
Orzeł Źlinice
LZS II Swornica Czarnowąsy
2:2
Stal Osowiec
Rodło Opole
3:1
Małapanew II Ozimek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
10:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
0:1
LZS II Swornica Czarnowąsy
Orzeł Źlinice
3:0
Śląsk Łubniany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
2:10
Stal Osowiec
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:3
KS Krasiejów
Rodło Opole
2:4
Orzeł Źlinice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
Silesius Kotórz Mały
0:7
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
7:1
Stal Osowiec
Małapanew II Ozimek
3:1
Orzeł Źlinice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:5
LZS II Swornica Czarnowąsy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Swornica Czarnowąsy
Pauza
Śląsk Łubniany
5:1
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:10
Małapanew II Ozimek
Stal Osowiec
0:14
Rodło Opole
KS Krasiejów
1:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
Pauza
Śląsk Łubniany
3:1
Orzeł Źlinice
Stal Osowiec
5:2
Silesius Kotórz Mały
LZS II Swornica Czarnowąsy
2:5
Rodło Opole
KS Krasiejów
5:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
Pauza
Silesius Kotórz Mały
0:12
Rodło Opole
Małapanew II Ozimek
4:0
LZS II Swornica Czarnowąsy
Orzeł Źlinice
- : -
Stal Osowiec
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
Pauza
Małapanew II Ozimek
2:0
Rodło Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:6
Stal Osowiec
Orzeł Źlinice
5:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
Pauza
Silesius Kotórz Mały
2:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Śląsk Łubniany
2:2
LZS II Swornica Czarnowąsy
KS Krasiejów
1:1
Małapanew II Ozimek
Orzeł Źlinice
3:2
Rodło Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
Pauza
Śląsk Łubniany
0:4
Małapanew II Ozimek
Rodło Opole
6:0
KS Krasiejów
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:6
Orzeł Źlinice
Stal Osowiec
1:7
LZS II Swornica Czarnowąsy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew II Ozimek
6:0
Stal Osowiec
Rodło Opole
9:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS II Swornica Czarnowąsy
7:0
Silesius Kotórz Mały
KS Krasiejów
0:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
7:1
Stal Osowiec
Małapanew II Ozimek
12:0
Silesius Kotórz Mały
Rodło Opole
2:1
Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice
4:0
LZS II Swornica Czarnowąsy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości