Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
9:3
OKiS Polonia Prószków
Silesius Kotórz Mały
2:2
Orzeł Mokre Łany
GKS Izbicko-Otmice
2:1
LZS Chocianowice
LZS Żytniów
10:2
Plon Błotnica Strzelecka
Małapanew Ozimek
1:4
KS Krasiejów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
4:1
Silesius Kotórz Mały
OKiS Polonia Prószków
4:3
Małapanew Ozimek
ZKS Motor Praszka
1:1
GKS Izbicko-Otmice
Orzeł Mokre Łany
2:3
KS Szczedrzyk
KS Krasiejów
1:1
LZS Żytniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:1
LZS Chocianowice
Silesius Kotórz Mały
3:3
ZKS Motor Praszka
LZS Żytniów
9:0
OKiS Polonia Prószków
Plon Błotnica Strzelecka
1:10
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
0:0
Orzeł Mokre Łany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
4:1
Małapanew Ozimek
OKiS Polonia Prószków
11:2
Plon Błotnica Strzelecka
ZKS Motor Praszka
3:0
KS Szczedrzyk
GKS Izbicko-Otmice
2:1
Silesius Kotórz Mały
Orzeł Mokre Łany
2:2
LZS Żytniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
2:1
GKS Izbicko-Otmice
KS Krasiejów
5:1
OKiS Polonia Prószków
LZS Żytniów
2:4
LZS Chocianowice
Plon Błotnica Strzelecka
0:21
Orzeł Mokre Łany
Małapanew Ozimek
0:3
ZKS Motor Praszka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
Silesius Kotórz Mały
3:2
KS Szczedrzyk
ZKS Motor Praszka
2:0
LZS Żytniów
GKS Izbicko-Otmice
7:1
Małapanew Ozimek
Orzeł Mokre Łany
5:0
KS Krasiejów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
0:3*
Orzeł Mokre Łany
KS Krasiejów
0:0
LZS Chocianowice
LZS Żytniów
2:1
GKS Izbicko-Otmice
Plon Błotnica Strzelecka
0:3*
ZKS Motor Praszka
Małapanew Ozimek
1:5
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
4:1
OKiS Polonia Prószków
KS Szczedrzyk
3:1
Małapanew Ozimek
Silesius Kotórz Mały
2:1
LZS Żytniów
ZKS Motor Praszka
2:0
KS Krasiejów
GKS Izbicko-Otmice
17:0
Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
3:0*
ZKS Motor Praszka
Orzeł Mokre Łany
1:1
LZS Chocianowice
KS Krasiejów
1:0
GKS Izbicko-Otmice
LZS Żytniów
0:3*
KS Szczedrzyk
Plon Błotnica Strzelecka
2:8
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
17:2
Plon Błotnica Strzelecka
Silesius Kotórz Mały
3:3
KS Krasiejów
ZKS Motor Praszka
2:1
Orzeł Mokre Łany
GKS Izbicko-Otmice
4:4
OKiS Polonia Prószków
Małapanew Ozimek
2:2
LZS Żytniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
3:2
ZKS Motor Praszka
OKiS Polonia Prószków
6:2
Silesius Kotórz Mały
Orzeł Mokre Łany
2:1
GKS Izbicko-Otmice
KS Krasiejów
2:3
KS Szczedrzyk
Plon Błotnica Strzelecka
1:10
Małapanew Ozimek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
4:2
GKS Izbicko-Otmice
OKiS Polonia Prószków
1:4
KS Szczedrzyk
Orzeł Mokre Łany
5:3
Silesius Kotórz Mały
KS Krasiejów
4:1
Małapanew Ozimek
Plon Błotnica Strzelecka
0:15
LZS Żytniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
OKiS Polonia Prószków
KS Szczedrzyk
4:2
Orzeł Mokre Łany
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Chocianowice
GKS Izbicko-Otmice
1:1
ZKS Motor Praszka
LZS Żytniów
2:1
KS Krasiejów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
3:0
KS Szczedrzyk
OKiS Polonia Prószków
0:9
LZS Żytniów
ZKS Motor Praszka
2:0
Silesius Kotórz Mały
Orzeł Mokre Łany
0:4
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
25:0
Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
- : -
Małapanew Ozimek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości