Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Starowice Dolne
2:2
Victoria Wierzbnik
Czarni Przylesie Dolne
2:7
UKS Karnków
LZS Gałążczyce
1:8
LZS Wojsław
LZS Młodoszowice
2:3
Spartan Wójtowice
Alfa Żelazna
2:5
LZS Kolnica
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
0:1
GKS II Grodków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:6
Alfa Żelazna
Spartan Wójtowice
3:0
Czarni Przylesie Dolne
LZS Kolnica
4:4
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS Wojsław
4:1
Victoria Wierzbnik
UKS Karnków
6:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
9:1
LZS Młodoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
5:3
Spartan Wójtowice
LZS II Starowice Dolne
1:8
UKS Karnków
Czarni Przylesie Dolne
4:3
GKS II Grodków
LZS Młodoszowice
3:0
LZS Kolnica
Alfa Żelazna
2:4
LZS Wojsław
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
13:1
LZS Gałążczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:3
LZS Młodoszowice
Spartan Wójtowice
2:4
LZS II Starowice Dolne
LZS Kolnica
0:5
Czarni Przylesie Dolne
Alfa Żelazna
2:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
UKS Karnków
3:0
Victoria Wierzbnik
GKS II Grodków
6:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:0
LZS Kolnica
Victoria Wierzbnik
5:2
Spartan Wójtowice
LZS II Starowice Dolne
2:2
GKS II Grodków
Czarni Przylesie Dolne
7:0
LZS Gałążczyce
LZS Młodoszowice
5:2
Alfa Żelazna
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
6:3
LZS Wojsław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:8
Ogrodnik Chróścina Nyska
Spartan Wójtowice
12:2
KS Łukowice Brzeskie
LZS Kolnica
1:1
LZS II Starowice Dolne
Alfa Żelazna
2:3
Czarni Przylesie Dolne
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
12:1
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
3:2
UKS Karnków
GKS II Grodków
4:0
Victoria Wierzbnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
0:3
GKS II Grodków
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:1
Alfa Żelazna
Victoria Wierzbnik
2:1
LZS Kolnica
LZS II Starowice Dolne
9:0
LZS Gałążczyce
Czarni Przylesie Dolne
3:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS Młodoszowice
2:2
LZS Wojsław
UKS Karnków
8:1
Spartan Wójtowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:3
Victoria Wierzbnik
LZS Kolnica
11:2
KS Łukowice Brzeskie
LZS Młodoszowice
2:3
Czarni Przylesie Dolne
Alfa Żelazna
3:5
LZS II Starowice Dolne
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Wojsław
2:1
Spartan Wójtowice
GKS II Grodków
2:1
UKS Karnków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
5:2
LZS Gałążczyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:2
LZS Młodoszowice
Victoria Wierzbnik
3:0
Alfa Żelazna
LZS II Starowice Dolne
4:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Czarni Przylesie Dolne
1:2
LZS Wojsław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości