Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Gogolin
Pauza
Victoria Żyrowa
6:1
Śląsk Reńska Wieś
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Lzs Odrzanka Dziergowice
4:0
LZS Ścinawa Nyska
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:7
GKS Głuchołazy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
Pauza
Lzs Odrzanka Dziergowice
Pauza
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS Głuchołazy
3:2
MKS II Gogolin
LZS Ścinawa Nyska
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
Pauza
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
Victoria Żyrowa
5:1
GKS Głuchołazy
MKS II Gogolin
2:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:0
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
Pauza
Odra Kędzierzyn-Koźle
4:0
Victoria Żyrowa
Lzs Odrzanka Dziergowice
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Śląsk Reńska Wieś
2:0
GKS Głuchołazy
LZS Ścinawa Nyska
1:2
MKS II Gogolin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
Pauza
MKS II Gogolin
Pauza
Victoria Żyrowa
3:0
LZS Ścinawa Nyska
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
Śląsk Reńska Wieś
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:5
Lzs Odrzanka Dziergowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
Pauza
Odra Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Piomar Tarnów-Przywory
14:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Lzs Odrzanka Dziergowice
3:1
MKS II Gogolin
LZS Ścinawa Nyska
1:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
LZS Ścinawa Nyska
Pauza
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:0*
GKS Głuchołazy
Victoria Żyrowa
6:3
Lzs Odrzanka Dziergowice
MKS II Gogolin
0:2
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Victoria Żyrowa
Lzs Odrzanka Dziergowice
2:0
Śląsk Reńska Wieś
Ogrodnik Chróścina Nyska
5:3
MKS II Gogolin
LZS Ścinawa Nyska
1:2
GKS Głuchołazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Odrzanka Dziergowice
Pauza
GKS Głuchołazy
Pauza
Victoria Żyrowa
0:3*
Ogrodnik Chróścina Nyska
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
Śląsk Reńska Wieś
Odra Kędzierzyn-Koźle
10:0
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
Pauza
Odra Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Lzs Odrzanka Dziergowice
2:1
GKS Głuchołazy
MKS II Gogolin
1:7
Victoria Żyrowa
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:3*
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
Pauza
LZS Ścinawa Nyska
Pauza
Piomar Tarnów-Przywory
6:2
GKS Głuchołazy
Odra Kędzierzyn-Koźle
7:2
Lzs Odrzanka Dziergowice
MKS II Gogolin
0:3*
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
Śląsk Reńska Wieś
2:1
Victoria Żyrowa
LZS Ścinawa Nyska
1:2
Lzs Odrzanka Dziergowice
GKS Głuchołazy
7:8
Ogrodnik Chróścina Nyska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
LZS Ścinawa Nyska
MKS II Gogolin
4:2
Lzs Odrzanka Dziergowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
GKS Głuchołazy
3:0*
Victoria Żyrowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
MKS II Gogolin
LZS Ścinawa Nyska
7:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS Głuchołazy
2:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
6:0
Lzs Odrzanka Dziergowice
Śląsk Reńska Wieś
1:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS II Gogolin
3:0*
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Ścinawa Nyska
3:0*
Victoria Żyrowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
MKS II Gogolin
Lzs Odrzanka Dziergowice
- : -
Ogrodnik Chróścina Nyska
Śląsk Reńska Wieś
- : -
LZS Ścinawa Nyska
GKS Głuchołazy
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Odrzanka Dziergowice
- : -
Victoria Żyrowa
Śląsk Reńska Wieś
- : -
MKS II Gogolin
Ogrodnik Chróścina Nyska
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Głuchołazy
- : -
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Śląsk Reńska Wieś
- : -
Lzs Odrzanka Dziergowice
LZS Ścinawa Nyska
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
GKS Głuchołazy
- : -
MKS II Gogolin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
- : -
MKS II Gogolin
Śląsk Reńska Wieś
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Głuchołazy
- : -
Lzs Odrzanka Dziergowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
- : -
Victoria Żyrowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Odrzanka Dziergowice
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Reńska Wieś
- : -
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS Głuchołazy
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
MKS II Gogolin
- : -
LZS Ścinawa Nyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości