Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:3
LKS Bodzanow
LZS Rusocin
3:1
Sokół Niemodlin
Racławia Racławice Śląskie
9:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Walce
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Krapkowice
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Naprzód Niezdrowice
5:1
Victoria Cisek
Burza Lipki
0:2
LZS Kałków
Polonia Nysa
5:2
SV Darmstadt
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:2
SV Darmstadt
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:4
LZS Walce
LZS Kałków
3:4
LZS Rusocin
Piomar Tarnów-Przywory
0:0
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Burza Lipki
Sokół Niemodlin
4:2
LKS Bodzanow
Victoria Cisek
1:10
Racławia Racławice Śląskie
Polonia Nysa
0:1
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:0
Sokół Niemodlin
LKS Bodzanow
3:0
LZS Kałków
LZS Rusocin
2:2
Po-Ra-Wie Większyce
Racławia Racławice Śląskie
1:0
Polonia Nysa
LZS Walce
3:0
Victoria Cisek
Unia Krapkowice
4:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Naprzód Niezdrowice
2:0
SV Darmstadt
Burza Lipki
0:2
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
4:1
LZS Kałków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:4
Burza Lipki
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
LZS Rusocin
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
LKS Bodzanow
Naprzód Niezdrowice
1:1
Racławia Racławice Śląskie
SV Darmstadt
1:0
Sokół Niemodlin
Victoria Cisek
1:5
Unia Krapkowice
Polonia Nysa
4:2
LZS Walce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rusocin
3:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
GKS Głuchołazy
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
LKS Bodzanow
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
3:1
Naprzód Niezdrowice
Unia Krapkowice
0:0
Polonia Nysa
Burza Lipki
0:0
Victoria Cisek
Sokół Niemodlin
3:1
LZS Kałków
SV Darmstadt
1:2
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:1
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:2
LKS Bodzanow
Racławia Racławice Śląskie
1:3
LZS Walce
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
Sokół Niemodlin
Naprzód Niezdrowice
1:2
Unia Krapkowice
SV Darmstadt
4:7
LZS Kałków
Victoria Cisek
0:0
LZS Rusocin
Polonia Nysa
1:1
Burza Lipki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LKS Bodzanow
1:3
Victoria Cisek
LZS Kałków
3:2
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Rusocin
1:5
Polonia Nysa
LZS Walce
0:0
SV Darmstadt
Unia Krapkowice
0:1
Racławia Racławice Śląskie
Burza Lipki
3:2
Naprzód Niezdrowice
Sokół Niemodlin
3:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:3
Victoria Cisek
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:3
Sokół Niemodlin
Racławia Racławice Śląskie
3:3
Burza Lipki
LZS Walce
4:2
Unia Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
6:4
LZS Kałków
Naprzód Niezdrowice
3:1
LZS Rusocin
SV Darmstadt
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
1:3
LKS Bodzanow
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
2:2
Polonia Nysa
LKS Bodzanow
2:1
Naprzód Niezdrowice
LZS Kałków
6:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Rusocin
0:2
Racławia Racławice Śląskie
Unia Krapkowice
1:1
SV Darmstadt
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Burza Lipki
1:2
LZS Walce
Sokół Niemodlin
2:1
Victoria Cisek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:1
Naprzód Niezdrowice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
Racławia Racławice Śląskie
5:1
LKS Bodzanow
LZS Walce
3:0
LZS Rusocin
Unia Krapkowice
4:0
Burza Lipki
SV Darmstadt
1:3
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Cisek
5:2
LZS Kałków
Polonia Nysa
4:0
Sokół Niemodlin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:2
Racławia Racławice Śląskie
LKS Bodzanow
0:0
LZS Walce
LZS Kałków
3:2
Polonia Nysa
LZS Rusocin
1:2
Unia Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Victoria Cisek
Burza Lipki
3:2
SV Darmstadt
Sokół Niemodlin
2:0
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:2
LZS Walce
Racławia Racławice Śląskie
1:0
Sokół Niemodlin
Unia Krapkowice
3:0
LKS Bodzanow
Naprzód Niezdrowice
1:0
LZS Kałków
Burza Lipki
2:1
LZS Rusocin
SV Darmstadt
2:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Victoria Cisek
1:3
Piomar Tarnów-Przywory
Polonia Nysa
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:2
Unia Krapkowice
LKS Bodzanow
0:2
Burza Lipki
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:2
Victoria Cisek
LZS Kałków
5:5
Racławia Racławice Śląskie
LZS Rusocin
2:2
SV Darmstadt
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
3:0
Naprzód Niezdrowice
Sokół Niemodlin
3:3
LZS Walce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:3
Burza Lipki
LZS Rusocin
2:0
LKS Bodzanow
Racławia Racławice Śląskie
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Walce
4:2
LZS Kałków
Unia Krapkowice
2:1
Sokół Niemodlin
Naprzód Niezdrowice
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
SV Darmstadt
1:0
Victoria Cisek
Polonia Nysa
5:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:1
LZS Rusocin
LKS Bodzanow
2:3
SV Darmstadt
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:2
Naprzód Niezdrowice
LZS Kałków
1:3
Unia Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Racławia Racławice Śląskie
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
LZS Walce
Sokół Niemodlin
1:1
Burza Lipki
Victoria Cisek
2:5
Polonia Nysa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
GKS Głuchołazy
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Racławia Racławice Śląskie
LZS Kałków
- : -
Burza Lipki
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
LZS Walce
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Unia Krapkowice
Sokół Niemodlin
- : -
LZS Rusocin
SV Darmstadt
2:1
Polonia Nysa
Victoria Cisek
0:0
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
Sokół Niemodlin
LZS Rusocin
- : -
LZS Kałków
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Victoria Cisek
LZS Walce
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Unia Krapkowice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Niezdrowice
- : -
Polonia Nysa
Burza Lipki
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
SV Darmstadt
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
- : -
Racławia Racławice Śląskie
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Unia Krapkowice
LZS Kałków
- : -
LKS Bodzanow
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Burza Lipki
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LZS Rusocin
Sokół Niemodlin
- : -
GKS Głuchołazy
SV Darmstadt
- : -
Naprzód Niezdrowice
Victoria Cisek
- : -
LZS Walce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Kałków
- : -
GKS Głuchołazy
LZS Rusocin
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Naprzód Niezdrowice
LZS Walce
- : -
Polonia Nysa
Unia Krapkowice
- : -
Victoria Cisek
Burza Lipki
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Sokół Niemodlin
- : -
SV Darmstadt
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
LZS Rusocin
LZS Kałków
- : -
Sokół Niemodlin
Racławia Racławice Śląskie
- : -
SV Darmstadt
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
LKS Bodzanow
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
GKS Głuchołazy
Naprzód Niezdrowice
- : -
LZS Walce
Victoria Cisek
- : -
Burza Lipki
Polonia Nysa
- : -
Unia Krapkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Kałków
- : -
SV Darmstadt
LZS Rusocin
- : -
Victoria Cisek
LZS Walce
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
GKS Głuchołazy
Unia Krapkowice
- : -
Naprzód Niezdrowice
Burza Lipki
- : -
Polonia Nysa
Sokół Niemodlin
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Unia Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Sokół Niemodlin
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LZS Kałków
Naprzód Niezdrowice
- : -
Burza Lipki
SV Darmstadt
- : -
LZS Walce
Victoria Cisek
- : -
LKS Bodzanow
Polonia Nysa
- : -
LZS Rusocin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
Polonia Nysa
LZS Kałków
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Rusocin
- : -
Naprzód Niezdrowice
Unia Krapkowice
- : -
LZS Walce
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
SV Darmstadt
Burza Lipki
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Sokół Niemodlin
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Victoria Cisek
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
LZS Kałków
Racławia Racławice Śląskie
- : -
LZS Rusocin
LZS Walce
- : -
Burza Lipki
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Naprzód Niezdrowice
- : -
LKS Bodzanow
SV Darmstadt
- : -
Unia Krapkowice
Victoria Cisek
- : -
Sokół Niemodlin
Polonia Nysa
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
Racławia Racławice Śląskie
LZS Kałków
- : -
Victoria Cisek
LZS Rusocin
- : -
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
SV Darmstadt
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Naprzód Niezdrowice
- : -
GKS Głuchołazy
Burza Lipki
- : -
Unia Krapkowice
Sokół Niemodlin
- : -
Polonia Nysa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Racławia Racławice Śląskie
- : -
GKS Głuchołazy
LZS Walce
- : -
LKS Bodzanow
Unia Krapkowice
- : -
LZS Rusocin
Naprzód Niezdrowice
- : -
Sokół Niemodlin
SV Darmstadt
- : -
Burza Lipki
Victoria Cisek
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
- : -
LZS Kałków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
Unia Krapkowice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
SV Darmstadt
LZS Kałków
- : -
Naprzód Niezdrowice
LZS Rusocin
- : -
Burza Lipki
LZS Walce
- : -
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Victoria Cisek
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Polonia Nysa
Sokół Niemodlin
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Racławia Racławice Śląskie
- : -
LZS Kałków
LZS Walce
- : -
Sokół Niemodlin
Unia Krapkowice
- : -
GKS Głuchołazy
Naprzód Niezdrowice
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Burza Lipki
- : -
LKS Bodzanow
SV Darmstadt
- : -
LZS Rusocin
Victoria Cisek
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Polonia Nysa
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
- : -
LZS Rusocin
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Polonia Nysa
LZS Kałków
- : -
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Naprzód Niezdrowice
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Racławia Racławice Śląskie
Burza Lipki
- : -
GKS Głuchołazy
Sokół Niemodlin
- : -
Unia Krapkowice
Victoria Cisek
- : -
SV Darmstadt
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rusocin
- : -
GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
- : -
LZS Kałków
Naprzód Niezdrowice
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Burza Lipki
- : -
Sokół Niemodlin
SV Darmstadt
- : -
LKS Bodzanow
Polonia Nysa
- : -
Victoria Cisek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości