zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
3:0
TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
6:3
LZS Piotrówka
Skalnik Gracze
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
LZS SBB ENERGY Kup
KS Krasiejów
2:3
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
1:0
Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
1:1
Start Namysłów
KS Krapkowice
0:0
OKS Olesno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
0:3
KS Krapkowice
LZS Starowice Dolne
3:2
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:4
Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki
3:5
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
3:1
MKS Gogolin
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
1:0
KS Krasiejów
LZS Piotrówka
2:2
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Polonia Nysa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Start Namysłów
MKS Gogolin
3:0
Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze
0:0
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa
1:2
LZS Piotrówka
KS Krasiejów
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Agroplon Głuszyna
1:1
LZS Starowice Dolne
Małapanew Ozimek
0:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
0:2
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
1:1
KS Krapkowice
OKS Olesno
0:3*
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Agroplon Głuszyna
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
MKS Gogolin
LZS Piotrówka
3:1
KS Krasiejów
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki
1:3
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
3:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:1
Start Namysłów
Małapanew Ozimek
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
LZS Piotrówka
MKS Gogolin
0:3
LZS Starowice Dolne
Skalnik Gracze
2:0
LZS SBB ENERGY Kup
Polonia Nysa
1:0
Pogoń Prudnik
KS Krasiejów
3:0
OKS Olesno
KS Krapkowice
1:4
Po-Ra-Wie Większyce
Agroplon Głuszyna
0:1
TOR Dobrzeń Wielki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
1:1
Polonia Nysa
LZS Piotrówka
2:5
Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik
1:0
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
2:1
Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki
1:1
Start Namysłów
OKS Olesno
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
0:4
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
4:1
KS Krapkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:1
LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek
4:0
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
1:2
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
0:4
TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin
3:1
Agroplon Głuszyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
0:2
Małapanew Ozimek
LZS Starowice Dolne
5:1
KS Krasiejów
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
2:4
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Polonia Nysa
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka
5:3
Start Namysłów
KS Krapkowice
2:1
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
3:0
Skalnik Gracze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
4:0
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
2:0
Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
LZS Starowice Dolne
MKS Gogolin
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze
5:2
KS Krapkowice
Polonia Nysa
0:0
Agroplon Głuszyna
KS Krasiejów
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
LZS Piotrówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
2:0
Start Namysłów
LZS Starowice Dolne
1:2
Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki
0:1
LZS Piotrówka
MKS Gogolin
2:1
Skalnik Gracze
OKS Olesno
0:7
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
Polonia Głubczyce
KS Krapkowice
0:0
Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna
3:0
KS Krasiejów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:0
LZS Starowice Dolne
Małapanew Ozimek
4:1
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze
2:2
TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa
1:0
MKS Gogolin
KS Krasiejów
0:6
KS Krapkowice
Start Namysłów
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Piotrówka
3:0*
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Pogoń Prudnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
1:1
LZS Piotrówka
LZS Starowice Dolne
0:0
Start Namysłów
Skalnik Gracze
2:0
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Polonia Głubczyce
LZS SBB ENERGY Kup
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna
4:2
Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
OKS Olesno
MKS Gogolin
2:0
KS Krasiejów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:1
Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek
4:1
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
MKS Gogolin
OKS Olesno
3:1
Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
1:3
TOR Dobrzeń Wielki
KS Krasiejów
2:0
Skalnik Gracze
Start Namysłów
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Piotrówka
3:2
LZS SBB ENERGY Kup
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
LZS Starowice Dolne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
4:3
LZS Piotrówka
TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
0:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
3:0
KS Krasiejów
LZS SBB ENERGY Kup
1:1
OKS Olesno
KS Krapkowice
1:3
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
0:1
Start Namysłów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
Skalnik Gracze
Pogoń Prudnik
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:2
Polonia Nysa
MKS Gogolin
1:2
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
6:1
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
1:0
TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów
3:1
KS Krapkowice
LZS Piotrówka
2:4
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
Agroplon Głuszyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
3:0
Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
MKS Gogolin
4:1
Start Namysłów
Skalnik Gracze
0:4
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
4:1
OKS Olesno
Polonia Nysa
1:1
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Agroplon Głuszyna
5:1
LZS Piotrówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:0
KS Krasiejów
Pogoń Prudnik
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno
2:1
Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa
0:4
Polonia Głubczyce
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
LZS Starowice Dolne
Start Namysłów
1:3
Skalnik Gracze
LZS Piotrówka
2:3
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
MKS Gogolin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
1:2
Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce
1:0
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
3:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki
0:0
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
3:0
KS Krapkowice
LZS SBB ENERGY Kup
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Piotrówka
1:5
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
Skalnik Gracze
Start Namysłów
1:1
Polonia Nysa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
4:0
TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin
4:1
OKS Olesno
Skalnik Gracze
2:0
LZS Piotrówka
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
LZS Starowice Dolne
Polonia Nysa
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
1:1
Start Namysłów
KS Krapkowice
2:1
Pogoń Prudnik
Agroplon Głuszyna
0:0
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik
0:2
MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne
0:2
Agroplon Głuszyna
TOR Dobrzeń Wielki
1:3
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
1:2
Skalnik Gracze
LZS SBB ENERGY Kup
0:1
KS Krapkowice
LZS Piotrówka
0:2
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
KS Krasiejów
Start Namysłów
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek
3:1
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
Skalnik Gracze
3:0
Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
0:1
OKS Olesno
KS Krasiejów
7:0
LZS Piotrówka
KS Krapkowice
2:1
LZS Starowice Dolne
Agroplon Głuszyna
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
4:2
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
0:2
MKS Gogolin
TOR Dobrzeń Wielki
0:1
Agroplon Głuszyna
OKS Olesno
1:0
KS Krasiejów
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
KS Krapkowice
LZS SBB ENERGY Kup
0:0
Skalnik Gracze
Start Namysłów
1:1
Polonia Głubczyce
LZS Piotrówka
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Małapanew Ozimek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
6:3
LZS Piotrówka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
OKS Olesno
MKS Gogolin
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Skalnik Gracze
0:1
LZS Starowice Dolne
Polonia Nysa
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
KS Krasiejów
3:2
Pogoń Prudnik
Start Namysłów
0:3
TOR Dobrzeń Wielki
KS Krapkowice
1:1
Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce
3:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice Dolne
3:1
Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki
0:2
KS Krapkowice
OKS Olesno
0:2
Małapanew Ozimek
Po-Ra-Wie Większyce
4:2
Skalnik Gracze
LZS SBB ENERGY Kup
0:1
KS Krasiejów
LZS Piotrówka
0:4
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
1:1
MKS Gogolin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:1
OKS Olesno
Małapanew Ozimek
7:1
Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
MKS Gogolin
1:0
KS Krapkowice
Skalnik Gracze
1:1
Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa
4:0
Po-Ra-Wie Większyce
KS Krasiejów
1:6
LZS Starowice Dolne
Start Namysłów
6:0
LZS Piotrówka
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
TOR Dobrzeń Wielki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
1:2
Polonia Głubczyce
LZS Starowice Dolne
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki
5:3
MKS Gogolin
OKS Olesno
2:1
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
KS Krasiejów
LZS SBB ENERGY Kup
2:0
Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
4:1
Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna
5:3
Polonia Nysa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
OKS Olesno
Skalnik Gracze
0:2
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
5:2
LZS SBB ENERGY Kup
Małapanew Ozimek
2:1
LZS Starowice Dolne
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
2:0
KS Krapkowice
KS Krasiejów
0:1
Agroplon Głuszyna
LZS Piotrówka
2:1
TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów
1:1
Pogoń Prudnik
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Starowice Dolne
4:3
Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki
0:2
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
2:0
Polonia Nysa
OKS Olesno
3:5
LZS Piotrówka
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Małapanew Ozimek
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
Start Namysłów
KS Krapkowice
0:0
KS Krasiejów
Agroplon Głuszyna
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
2:5
Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
KS Krapkowice
OKS Olesno
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa
2:1
Skalnik Gracze
KS Krasiejów
4:2
MKS Gogolin
Start Namysłów
1:0
LZS Starowice Dolne
LZS Piotrówka
1:0
Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
1:4
OKS Olesno
LZS Starowice Dolne
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
TOR Dobrzeń Wielki
1:3
Polonia Nysa
MKS Gogolin
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze
0:3
KS Krasiejów
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
Start Namysłów
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
LZS Piotrówka
KS Krapkowice
0:3
Małapanew Ozimek
Agroplon Głuszyna
1:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:1
MKS Gogolin
KS Krasiejów
0:4
Polonia Nysa
Polonia Głubczyce
2:1
KS Krapkowice
Pogoń Prudnik
1:3
TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Skalnik Gracze
OKS Olesno
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Piotrówka
0:4
LZS Starowice Dolne
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów
1:2
Agroplon Głuszyna
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
MKS Gogolin
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
KS Krasiejów
Skalnik Gracze
2:1
Małapanew Ozimek
Po-Ra-Wie Większyce
8:1
LZS Piotrówka
Polonia Nysa
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS SBB ENERGY Kup
2:0
Pogoń Prudnik
KS Krapkowice
1:0
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Starowice Dolne
1:3
OKS Olesno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
0:1
Polonia Nysa
Pogoń Prudnik
0:2
LZS Starowice Dolne
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
KS Krasiejów
OKS Olesno
2:3
Po-Ra-Wie Większyce
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów
0:1
MKS Gogolin
LZS Piotrówka
1:5
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
6:4
KS Krapkowice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
TOR Dobrzeń Wielki
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
0:0
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
6:1
Pogoń Prudnik
KS Krasiejów
0:0
Małapanew Ozimek
KS Krapkowice
3:0*
LZS Piotrówka
Agroplon Głuszyna
2:2
OKS Olesno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij