Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:0
Skalnik Gracze
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
4:1
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów
1:0
LZS Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
1:3
MKS Gogolin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
2:0
Akademia Piłkarska AMS
Małapanew Ozimek
1:1
Start Namysłów
OKS Olesno
2:3
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
LZS Starowice Dolne
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Unia Krapkowice
LZS Victoria Chróścice
1:1
Polonia Nysa
MKS Gogolin
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
2:1
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
8:3
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
2:0
Akademia Piłkarska AMS
Unia Krapkowice
2:1
LZS Victoria Chróścice
Polonia Nysa
1:1
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:0
Start Namysłów
Polonia Głubczyce
4:2
Akademia Piłkarska AMS
Małapanew Ozimek
3:1
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:1
Polonia Nysa
OKS Olesno
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Po-Ra-Wie Większyce
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:1
LZS Starowice Dolne
LZS Victoria Chróścice
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
1:4
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Małapanew Ozimek
Akademia Piłkarska AMS
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
0:1
Start Namysłów
Unia Krapkowice
5:2
MKS Gogolin
Polonia Nysa
1:0
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Victoria Chróścice
1:2
LZS Starowice Dolne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
2:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
0:0
Unia Krapkowice
Polonia Głubczyce
0:1
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
7:4
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
1:4
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
3:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Victoria Chróścice
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
3:2
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
0:1
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
1:3
Unia Krapkowice
Polonia Nysa
2:4
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
3:1
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
4:0
LZS Victoria Chróścice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze
2:2
LZS Starowice Dolne
Polonia Głubczyce
2:1
Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek
3:2
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Polonia Nysa
MKS Gogolin
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
LZS Victoria Chróścice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
1:1
LZS Starowice Dolne
Unia Krapkowice
2:3
Akademia Piłkarska AMS
Polonia Nysa
6:0
MKS Pogoń Prudnik
Start Namysłów
2:0
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
3:0
MKS Gogolin
LZS Victoria Chróścice
2:7
Małapanew Ozimek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Głubczyce
3:1
LZS Starowice Dolne
MKS Pogoń Prudnik
4:1
Unia Krapkowice
Akademia Piłkarska AMS
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
2:4
LZS Victoria Chróścice
OKS Olesno
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
0:0
Polonia Nysa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:2
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
MKS Pogoń Prudnik
Akademia Piłkarska AMS
1:4
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice
5:1
Start Namysłów
Polonia Nysa
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Polonia Głubczyce
LZS Victoria Chróścice
0:5
Skalnik Gracze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:4
Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce
1:1
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
1:4
LZS Starowice Dolne
Akademia Piłkarska AMS
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
0:2
LZS Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
MKS Gogolin
Polonia Nysa
3:0
Unia Krapkowice
Start Namysłów
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
4:1
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:4
Polonia Nysa
MKS Gogolin
0:3
Skalnik Gracze
OKS Olesno
1:3
Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
MKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
1:0
Akademia Piłkarska AMS
LZS Victoria Chróścice
1:7
Polonia Głubczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Akademia Piłkarska AMS
2:2
LZS Victoria Chróścice
OKS Olesno
2:1
MKS Gogolin
Unia Krapkowice
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
0:0
LZS Starowice Dolne
Start Namysłów
0:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
0:1
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
2:7
Skalnik Gracze
Unia Krapkowice
3:3
LZS Starowice Dolne
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie
4:1
Start Namysłów
LZS Victoria Chróścice
4:1
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:5
Unia Krapkowice
Skalnik Gracze
2:1
Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek
2:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Po-Ra-Wie Większyce
0:3
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Polonia Nysa
LZS Victoria Chróścice
0:1
Start Namysłów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
0:2
MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
0:0
Skalnik Gracze
Unia Krapkowice
4:1
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa
2:1
LZS Victoria Chróścice
Start Namysłów
0:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:1
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
0:0
OKS Olesno
MKS Gogolin
4:1
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
0:3
Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Victoria Chróścice
2:5
Unia Krapkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
1:0
OKS Olesno
LZS Starowice Dolne
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
LZS Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
0:2
Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice
2:1
Małapanew Ozimek
Polonia Nysa
0:1
MKS Gogolin
Start Namysłów
2:1
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:1
Polonia Nysa
Polonia Głubczyce
5:2
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
5:0
LZS Victoria Chróścice
MKS Gogolin
0:1
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Start Namysłów
0:0
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:0
LZS Starowice Dolne
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
MKS Gogolin
Unia Krapkowice
0:1
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
2:2
OKS Olesno
Start Namysłów
1:1
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
LZS Victoria Chróścice
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:4
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
4:2
MKS Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Starowice Dolne
0:2
MKS Gogolin
Akademia Piłkarska AMS
1:1
Start Namysłów
Skalnik Gracze
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice
4:5
OKS Olesno
LZS Victoria Chróścice
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
3:2
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
0:2
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
4:1
Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
OKS Olesno
Unia Krapkowice
2:3
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
1:1
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
1:3
MKS Gogolin
LZS Victoria Chróścice
1:4
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
4:1
LZS Victoria Chróścice
Skalnik Gracze
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
4:3
Start Namysłów
Polonia Głubczyce
3:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
2:0
OKS Olesno
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:4
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice Dolne
1:0
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
Akademia Piłkarska AMS
Unia Krapkowice
3:1
MKS Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
1:1
Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy Opole
2:2
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
0:2
Skalnik Gracze
LZS Victoria Chróścice
2:0
MKS Gogolin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
3:0
LZS Victoria Chróścice
Start Namysłów
2:3
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Polonia Nysa
Polonia Głubczyce
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
1:6
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice Dolne
2:0
Akademia Piłkarska AMS
MKS Gogolin
2:0
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
2:3
OKS Olesno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:3
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
4:1
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Start Namysłów
MKS Gogolin
4:1
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
2:0
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Akademia Piłkarska AMS
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Polonia Głubczyce
LZS Victoria Chróścice
1:4
OKS Olesno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:2
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
0:1
Unia Krapkowice
Polonia Głubczyce
6:1
LZS Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek
2:3
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
3:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa
3:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
1:3
LZS Starowice Dolne
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
5:2
Polonia Głubczyce
LZS Starowice Dolne
2:3
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:0
OKS Olesno
Skalnik Gracze
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie
1:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Victoria Chróścice
2:3
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:3
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
3:1
LZS Victoria Chróścice
LZS Starowice Dolne
7:1
Unia Krapkowice
Akademia Piłkarska AMS
0:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
1:1
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
6:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Start Namysłów
0:0
Piast Strzelce Opolskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości