Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
3:2
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
7:2
LZS Racławiczki
Polonia Głubczyce
8:0
LKS Zieloni Spórok
Stal Zawadzkie
0:3*
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
0:4
Lzs Odrzanka Dziergowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
5:0
Stal Zawadzkie
LKS Zieloni Spórok
2:12
Lzs Odrzanka Dziergowice
Polonia Głubczyce
11:0
KS Krapkowice
LZS Racławiczki
0:8
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Pogoń Prudnik
2:0
MKS Gogolin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
0:6
PLUKS Pomologia Prószków
Piast Strzelce Opolskie
6:2
Polonia Głubczyce
Sparta Pogoń Prudnik
1:0
Lzs Odrzanka Dziergowice
Stal Zawadzkie
7:2
LZS Racławiczki
KS Krapkowice
3:0*
LKS Zieloni Spórok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
1:0
Lzs Odrzanka Dziergowice
KS Krapkowice
1:12
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Głubczyce
5:1
Stal Zawadzkie
LZS Racławiczki
0:12
MKS Gogolin
LKS Zieloni Spórok
4:9
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Pogoń Prudnik
3:0
PLUKS Pomologia Prószków
Lzs Odrzanka Dziergowice
7:0
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
14:2
LKS Zieloni Spórok
Stal Zawadzkie
5:1
KS Krapkowice
MKS Gogolin
0:2
Polonia Głubczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zieloni Spórok
1:8
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
0:1
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
1:2
Lzs Odrzanka Dziergowice
LZS Racławiczki
0:9
Sparta Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
4:0
Stal Zawadzkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
13:1
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Lzs Odrzanka Dziergowice
5:0
KS Krapkowice
Stal Zawadzkie
1:1
LKS Zieloni Spórok
Sparta Pogoń Prudnik
4:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
1:3
Sparta Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
1:5
Lzs Odrzanka Dziergowice
Stal Zawadzkie
0:3
MKS Gogolin
LKS Zieloni Spórok
12:0
LZS Racławiczki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
10:1
KS Krapkowice
MKS Gogolin
4:0
LKS Zieloni Spórok
LZS Racławiczki
0:8
Polonia Głubczyce
Lzs Odrzanka Dziergowice
0:3*
Stal Zawadzkie
Sparta Pogoń Prudnik
6:1
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
2:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Racławiczki
1:4
KS Krapkowice
Lzs Odrzanka Dziergowice
3:0
MKS Gogolin
Sparta Pogoń Prudnik
8:1
Stal Zawadzkie
LKS Zieloni Spórok
1:6
Polonia Głubczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
0:1
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
0:4
Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie
9:1
LZS Racławiczki
Lzs Odrzanka Dziergowice
4:2
LKS Zieloni Spórok
MKS Gogolin
0:0
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
6:0
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
3:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Racławiczki
2:4
Stal Zawadzkie
Lzs Odrzanka Dziergowice
1:2
Sparta Pogoń Prudnik
LKS Zieloni Spórok
2:1
KS Krapkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Odrzanka Dziergowice
3:0
PLUKS Pomologia Prószków
MKS Gogolin
1:0
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
5:1
KS Krapkowice
Stal Zawadzkie
1:3
Polonia Głubczyce
Sparta Pogoń Prudnik
3:1
LKS Zieloni Spórok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
0:5
Sparta Pogoń Prudnik
KS Krapkowice
2:2
Stal Zawadzkie
Polonia Głubczyce
5:2
MKS Gogolin
LZS Racławiczki
2:4
Lzs Odrzanka Dziergowice
LKS Zieloni Spórok
2:7
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
3:0
KS Krapkowice
Lzs Odrzanka Dziergowice
3:0
Polonia Głubczyce
Stal Zawadzkie
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Pogoń Prudnik
2:0
LZS Racławiczki
PLUKS Pomologia Prószków
6:2
LKS Zieloni Spórok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
0:4
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
1:6
Lzs Odrzanka Dziergowice
Polonia Głubczyce
0:3
Sparta Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
1:0
MKS Gogolin
LKS Zieloni Spórok
2:2
Stal Zawadzkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
2:1
LKS Zieloni Spórok
Lzs Odrzanka Dziergowice
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Pogoń Prudnik
6:0
KS Krapkowice
PLUKS Pomologia Prószków
4:2
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
6:1
Stal Zawadzkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
0:10
PLUKS Pomologia Prószków
Polonia Głubczyce
4:1
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Sparta Pogoń Prudnik
Stal Zawadzkie
0:6
Lzs Odrzanka Dziergowice
LKS Zieloni Spórok
1:2
MKS Gogolin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości