Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
Pauza
UKS SAP Brzeg
0:9
Rolnik II Biedrzychowice
MUKS Pogoń Prudnik
0:3
ULKS Bogdańczowice
Śląsk Reńska Wieś
0:10
Unia II Opole
LZS Pakosławice
0:11
MKS Gwiazda Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gwiazda Prószków
Pauza
Rolnik II Biedrzychowice
11:0
MUKS Pogoń Prudnik
ULKS Bogdańczowice
3:0*
Śląsk Reńska Wieś
LZS Pakosławice
3:2
Unia II Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:7
UKS SAP Brzeg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SAP Brzeg
Pauza
MUKS Pogoń Prudnik
2:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice
2:8
ULKS Bogdańczowice
Śląsk Reńska Wieś
0:16
Rolnik II Biedrzychowice
MKS Gwiazda Prószków
11:2
Unia II Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Opole
Pauza
ULKS Bogdańczowice
0:8
MKS Gwiazda Prószków
UKS SAP Brzeg
0:0
MUKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
3:0
Śląsk Reńska Wieś
Rolnik II Biedrzychowice
14:1
LZS Pakosławice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Pogoń Prudnik
Pauza
LZS Pakosławice
7:0
Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Reńska Wieś
0:7
UKS SAP Brzeg
Unia II Opole
2:2
ULKS Bogdańczowice
Rolnik II Biedrzychowice
5:3
MKS Gwiazda Prószków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Bogdańczowice
Pauza
MUKS Pogoń Prudnik
4:0
Śląsk Reńska Wieś
Rolnik II Biedrzychowice
5:2
Unia II Opole
UKS SAP Brzeg
8:1
LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie
1:5
MKS Gwiazda Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
ULKS Bogdańczowice
0:5
Rolnik II Biedrzychowice
LZS Pakosławice
0:1
MUKS Pogoń Prudnik
UKS SAP Brzeg
0:3
MKS Gwiazda Prószków
Unia II Opole
4:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
Pauza
MUKS Pogoń Prudnik
2:4
MKS Gwiazda Prószków
UKS SAP Brzeg
1:3
Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś
0:3
LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie
0:3
ULKS Bogdańczowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
Pauza
Rolnik II Biedrzychowice
4:0
Piast Strzelce Opolskie
ULKS Bogdańczowice
2:3
UKS SAP Brzeg
Unia II Opole
1:2
MUKS Pogoń Prudnik
MKS Gwiazda Prószków
18:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
Pauza
Rolnik II Biedrzychowice
4:0
UKS SAP Brzeg
Unia II Opole
4:0
Śląsk Reńska Wieś
MKS Gwiazda Prószków
5:0
LZS Pakosławice
ULKS Bogdańczowice
- : -
MUKS Pogoń Prudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gwiazda Prószków
Pauza
UKS SAP Brzeg
5:0
Piast Strzelce Opolskie
MUKS Pogoń Prudnik
2:4
Rolnik II Biedrzychowice
Śląsk Reńska Wieś
0:9
ULKS Bogdańczowice
Unia II Opole
1:1
LZS Pakosławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SAP Brzeg
Pauza
Rolnik II Biedrzychowice
18:0
Śląsk Reńska Wieś
ULKS Bogdańczowice
5:1
LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie
1:0
MUKS Pogoń Prudnik
Unia II Opole
1:8
MKS Gwiazda Prószków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Opole
Pauza
LZS Pakosławice
2:2
Rolnik II Biedrzychowice
MUKS Pogoń Prudnik
1:3
UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś
0:3
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gwiazda Prószków
2:3
ULKS Bogdańczowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Pogoń Prudnik
Pauza
ULKS Bogdańczowice
7:4
Unia II Opole
UKS SAP Brzeg
10:2
Śląsk Reńska Wieś
Piast Strzelce Opolskie
1:0
LZS Pakosławice
MKS Gwiazda Prószków
0:4
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Bogdańczowice
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
7:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice
3:7
UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś
1:5
MUKS Pogoń Prudnik
Unia II Opole
1:4
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
3:3
UKS SAP Brzeg
Rolnik II Biedrzychowice
3:0
ULKS Bogdańczowice
MUKS Pogoń Prudnik
3:0
LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie
0:5
Unia II Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
3:3
MUKS Pogoń Prudnik
ULKS Bogdańczowice
10:2
Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole
1:10
UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice
8:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
Pauza
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Rolnik II Biedrzychowice
UKS SAP Brzeg
1:4
ULKS Bogdańczowice
MUKS Pogoń Prudnik
1:1
Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś
0:14
MKS Gwiazda Prószków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości