zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
Czarni Otmuchów
GKS Głuchołazy
3:1
Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie
1:2
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Racławiczki
0:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
1:1
MKS Pogoń Prudnik
LZS Jędrzychów
1:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
0:4
Odra II Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
LZS Jędrzychów
Racławia Racławice Śląskie
3:1
LZS Racławiczki
LZS Walce
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Victoria Cisek
1:1
Orzeł Branice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:4
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:4
Piomar Tarnów-Przywory
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
5:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
GKS Głuchołazy
6:2
Czarni Otmuchów
MKS Pogoń Prudnik
4:0
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Racławia Racławice Śląskie
LZS Racławiczki
2:2
LZS Walce
Orzeł Branice
4:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Jędrzychów
2:2
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
4:2
LZS Jędrzychów
LZS Walce
4:1
Victoria Cisek
LZS Racławiczki
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:1
MKS Pogoń Prudnik
KS Bodzanów-Nowy Świętów
2:2
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
4:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
1:7
GKS Głuchołazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
Racławia Racławice Śląskie
GKS Głuchołazy
3:3
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
3:7
LZS Walce
Victoria Cisek
1:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Jędrzychów
1:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
1:4
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
1:2
LZS Racławiczki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
Victoria Cisek
GLKS Włókniarz Kietrz
2:0
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
2:0
LZS Jędrzychów
LZS Walce
0:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Racławiczki
2:6
Orzeł Źlinice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
GKS Głuchołazy
Odra II Opole
0:4
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:1
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Głuchołazy
4:1
Racławia Racławice Śląskie
MKS Pogoń Prudnik
4:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
3:2
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Jędrzychów
0:2
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:1
Czarni Otmuchów
Victoria Cisek
2:7
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
4:2
LZS Walce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie
0:1
Orzeł Branice
LZS Walce
4:2
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
LZS Jędrzychów
LZS Racławiczki
3:5
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Odra II Opole
6:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
7:5
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:2
LZS Walce
GKS Głuchołazy
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Cisek
2:1
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
3:4
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Czarni Otmuchów
1:0
Odra II Opole
LZS Jędrzychów
6:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
LZS Jędrzychów
GLKS Włókniarz Kietrz
4:2
Czarni Otmuchów
Racławia Racławice Śląskie
0:6
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
2:3
Orzeł Branice
LZS Racławiczki
0:3
MKS Pogoń Prudnik
KS Bodzanów-Nowy Świętów
0:4
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Walce
3:1
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
1:3
GKS Głuchołazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GKS Głuchołazy
1:2
Orzeł Źlinice
MKS Pogoń Prudnik
4:0
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Cisek
3:2
LZS Racławiczki
LZS Jędrzychów
5:1
LZS Walce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:2
Racławia Racławice Śląskie
Odra II Opole
7:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
1:3
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:0
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
4:2
Czarni Otmuchów
LZS Walce
0:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
4:5
Victoria Cisek
LZS Jędrzychów
2:3
GKS Głuchołazy
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:1
LZS Racławiczki
KS Bodzanów-Nowy Świętów
2:2
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
1:3
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:3
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
2:4
LZS Walce
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Orzeł Źlinice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:1
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Orzeł Branice
2:3
LZS Jędrzychów
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
6:1
Piomar Tarnów-Przywory
Victoria Cisek
5:2
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
1:1
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:3
Victoria Cisek
GKS Głuchołazy
0:3
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
2:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
Czarni Otmuchów
LZS Racławiczki
2:1
Odra II Opole
LZS Jędrzychów
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Po-Ra-Wie II Większyce
3:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
Po-Ra-Wie II Większyce
MKS Pogoń Prudnik
3:1
GKS Głuchołazy
GLKS Włókniarz Kietrz
1:0
LZS Racławiczki
Victoria Cisek
3:0
LZS Jędrzychów
Orzeł Branice
4:3
LZS Walce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:7
Orzeł Źlinice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
2:4
Racławia Racławice Śląskie
Odra II Opole
0:2
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:4
Orzeł Źlinice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
3:0
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Cisek
1:4
GKS Głuchołazy
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:0
LZS Jędrzychów
KS Bodzanów-Nowy Świętów
3:3
LZS Racławiczki
Odra II Opole
5:0
Po-Ra-Wie II Większyce
MKS Pogoń Prudnik
5:0
Orzeł Branice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
Odra II Opole
GKS Głuchołazy
4:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
MKS Pogoń Prudnik
3:0
LZS Walce
Piomar Tarnów-Przywory
2:2
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Racławiczki
3:0
Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Branice
4:0
Victoria Cisek
LZS Jędrzychów
3:2
Czarni Otmuchów
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
GKS Głuchołazy
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
Orzeł Źlinice
Racławia Racławice Śląskie
1:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
3:1
LZS Racławiczki
Victoria Cisek
3:0
MKS Pogoń Prudnik
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:1
Orzeł Branice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
3:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
3:0
LZS Jędrzychów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GKS Głuchołazy
4:0
Odra II Opole
MKS Pogoń Prudnik
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
LZS Racławiczki
Victoria Cisek
2:3
LZS Walce
Orzeł Branice
5:0
Czarni Otmuchów
LZS Jędrzychów
0:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:1
MKS Pogoń Prudnik
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Orzeł Źlinice
LZS Walce
1:3
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:1
Victoria Cisek
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
LZS Jędrzychów
LZS Racławiczki
2:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
1:1
Orzeł Branice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:2
LZS Racławiczki
GKS Głuchołazy
4:2
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Victoria Cisek
1:3
Czarni Otmuchów
Orzeł Branice
0:0
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Jędrzychów
3:2
Racławia Racławice Śląskie
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:1
LZS Walce
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Racławia Racławice Śląskie
3:1
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki
2:2
LZS Jędrzychów
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
Orzeł Branice
LZS Walce
5:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
0:5
Victoria Cisek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
LZS Walce
GKS Głuchołazy
5:1
LZS Racławiczki
MKS Pogoń Prudnik
2:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Victoria Cisek
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
1:1
Racławia Racławice Śląskie
LZS Jędrzychów
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
4:3
Po-Ra-Wie II Większyce
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
5:2
Odra II Opole
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Włókniarz Kietrz
1:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Racławia Racławice Śląskie
1:4
MKS Pogoń Prudnik
LZS Walce
1:0
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
6:1
GKS Głuchołazy
LZS Racławiczki
5:1
Orzeł Branice
Odra II Opole
4:1
Czarni Otmuchów
Po-Ra-Wie II Większyce
5:3
LZS Jędrzychów
KS Bodzanów-Nowy Świętów
4:3
Victoria Cisek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Pogoń Prudnik
2:1
LZS Racławiczki
Victoria Cisek
1:0
Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Branice
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Jędrzychów
0:2
Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GKS Głuchołazy
1:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
2:5
LZS Walce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie
3:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Walce
4:1
LZS Jędrzychów
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
MKS Pogoń Prudnik
LZS Racławiczki
7:1
Victoria Cisek
KS Bodzanów-Nowy Świętów
2:1
Czarni Otmuchów
GLKS Włókniarz Kietrz
3:1
Odra II Opole
Po-Ra-Wie II Większyce
2:4
Orzeł Branice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
Racławia Racławice Śląskie
GKS Głuchołazy
6:2
LZS Jędrzychów
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
LZS Walce
Victoria Cisek
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Racławiczki
0:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Orzeł Branice
0:0
Orzeł Źlinice
MKS Pogoń Prudnik
5:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Odra II Opole
1:2
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:5
MKS Pogoń Prudnik
Racławia Racławice Śląskie
2:1
Odra II Opole
LZS Walce
8:1
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Racławiczki
5:3
Czarni Otmuchów
LZS Jędrzychów
2:2
Orzeł Branice
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Po-Ra-Wie II Większyce
1:9
Victoria Cisek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
MKS Pogoń Prudnik
6:0
LZS Jędrzychów
GLKS Włókniarz Kietrz
3:3
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Cisek
1:1
Orzeł Źlinice
Odra II Opole
1:3
LZS Racławiczki
Orzeł Branice
3:1
GKS Głuchołazy
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:0*
Po-Ra-Wie II Większyce
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:1
LZS Walce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GKS Głuchołazy
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Racławia Racławice Śląskie
5:2
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Walce
5:0
Orzeł Branice
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Odra II Opole
LZS Racławiczki
6:2
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Jędrzychów
1:1
Victoria Cisek
Po-Ra-Wie II Większyce
3:3
Czarni Otmuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości