zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
0:5
Koksownik Zdzieszowice
Fortuna Głogówek
3:5
LZS Racławiczki
MLUKS Tułowice
2:0
Sparta Pogoń Prudnik
Jedność Rozmierka
0:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
3:2
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
5:1
MKS Gogolin
Koksownik Zdzieszowice
2:1
MLUKS Tułowice
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Sparta Pogoń Prudnik
LZS Racławiczki
2:3
Jedność Rozmierka
Polonia Nysa
9:3
Fortuna Głogówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
0:3*
LZS Racławiczki
Jedność Rozmierka
4:3
Polonia Nysa
Sparta Pogoń Prudnik
0:0
Koksownik Zdzieszowice
Fortuna Głogówek
0:4
MKS Pogoń Prudnik
MLUKS Tułowice
2:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
8:0
MKS Gogolin
Odra Kędzierzyn-Koźle
5:1
Sparta Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
0:1
Jedność Rozmierka
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki
2:4
MLUKS Tułowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
2:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Sparta Pogoń Prudnik
5:0
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
5:1
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
6:1
Polonia Nysa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
4:1
MKS Gogolin
Fortuna Głogówek
1:3
MLUKS Tułowice
LZS Racławiczki
4:2
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Nysa
0:2
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:2
LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice
6:3
Polonia Nysa
Sparta Pogoń Prudnik
3:1
Fortuna Głogówek
MKS Gogolin
1:4
MKS Pogoń Prudnik
MLUKS Tułowice
5:1
Jedność Rozmierka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
5:2
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
3:3
MLUKS Tułowice
Fortuna Głogówek
7:7
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Nysa
7:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
4:2
LZS Racławiczki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:1
Fortuna Głogówek
Koksownik Zdzieszowice
4:4
Jedność Rozmierka
Sparta Pogoń Prudnik
2:2
MKS Gogolin
LZS Racławiczki
3:2
Polonia Nysa
MLUKS Tułowice
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
5:2
Jedność Rozmierka
Koksownik Zdzieszowice
6:1
MKS Gogolin
Sparta Pogoń Prudnik
0:7
MLUKS Tułowice
LZS Racławiczki
3:2
Fortuna Głogówek
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Polonia Nysa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
3:1
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
1:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MLUKS Tułowice
4:2
Koksownik Zdzieszowice
Fortuna Głogówek
3:2
Polonia Nysa
Sparta Pogoń Prudnik
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:2
MLUKS Tułowice
Koksownik Zdzieszowice
1:2
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Pogoń Prudnik
4:1
Fortuna Głogówek
LZS Racławiczki
5:0
MKS Gogolin
Polonia Nysa
7:1
Jedność Rozmierka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
1:2
Fortuna Głogówek
Koksownik Zdzieszowice
2:4
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Pogoń Prudnik
1:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:7
Polonia Nysa
MLUKS Tułowice
2:0
LZS Racławiczki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
7:1
Koksownik Zdzieszowice
MKS Pogoń Prudnik
5:2
Jedność Rozmierka
Fortuna Głogówek
3:2
MKS Gogolin
LZS Racławiczki
1:2
Sparta Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
4:2
MLUKS Tułowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:4
MKS Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
2:1
LZS Racławiczki
Sparta Pogoń Prudnik
1:4
Polonia Nysa
MKS Gogolin
8:2
Jedność Rozmierka
MLUKS Tułowice
2:2
Fortuna Głogówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
2:9
MLUKS Tułowice
MKS Pogoń Prudnik
4:0
MKS Gogolin
Fortuna Głogówek
1:0
Sparta Pogoń Prudnik
LZS Racławiczki
2:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
3:4
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
19:0
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
6:0
Fortuna Głogówek
Sparta Pogoń Prudnik
4:0
Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
3:0
MKS Pogoń Prudnik
MLUKS Tułowice
8:0
MKS Gogolin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
- : -
Koksownik Zdzieszowice
MKS Pogoń Prudnik
- : -
MLUKS Tułowice
MKS Gogolin
- : -
Sparta Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
- : -
LZS Racławiczki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości