zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
11:0
Sparta Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
12:0
LZS Dytmarów
Orzeł Branice
7:4
LZS Lubrza
MKS Pogoń Prudnik
3:0
Sokół Boguchwałów
LZS Łąka Prudnicka
3:3
Cukrownik Baborów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
0:13
Fortuna Głogówek
Orzeł Branice
3:3
Polonia Głubczyce
LZS Lubrza
0:2
Cukrownik Baborów
LZS Dytmarów
4:6
MKS Pogoń Prudnik
Sokół Boguchwałów
2:5
LZS Łąka Prudnicka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
12:2
LZS Lubrza
Fortuna Głogówek
23:0
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Pogoń Prudnik
6:3
Rolnik Biedrzychowice
LZS Łąka Prudnicka
2:6
LZS Dytmarów
Cukrownik Baborów
6:2
Sokół Boguchwałów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
1:4
LZS Łąka Prudnicka
Orzeł Branice
0:7
Fortuna Głogówek
Sparta Pogoń Prudnik
2:12
MKS Pogoń Prudnik
LZS Lubrza
3:5
Sokół Boguchwałów
LZS Dytmarów
5:2
Cukrownik Baborów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Głogówek
6:0
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
4:4
Orzeł Branice
LZS Łąka Prudnicka
5:2
Sparta Pogoń Prudnik
Sokół Boguchwałów
3:14
LZS Dytmarów
Cukrownik Baborów
2:3
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
MKS Pogoń Prudnik
Rolnik Biedrzychowice
8:2
Sokół Boguchwałów
Orzeł Branice
3:0
LZS Łąka Prudnicka
Sparta Pogoń Prudnik
0:5
Cukrownik Baborów
LZS Lubrza
1:7
LZS Dytmarów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Głogówek
20:0
LZS Lubrza
LZS Łąka Prudnicka
2:1
Polonia Głubczyce
LZS Dytmarów
11:0
Rolnik Biedrzychowice
Sokół Boguchwałów
4:3
Sparta Pogoń Prudnik
Cukrownik Baborów
2:4
Orzeł Branice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
Cukrownik Baborów
Fortuna Głogówek
8:0
MKS Pogoń Prudnik
Orzeł Branice
6:1
Sokół Boguchwałów
Sparta Pogoń Prudnik
3:14
LZS Dytmarów
LZS Lubrza
5:3
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
12:0
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Pogoń Prudnik
3:2
LZS Lubrza
LZS Łąka Prudnicka
0:9
Fortuna Głogówek
LZS Dytmarów
6:2
Orzeł Branice
Sokół Boguchwałów
0:13
Polonia Głubczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:5
LZS Dytmarów
Fortuna Głogówek
11:0
Cukrownik Baborów
Orzeł Branice
4:1
Rolnik Biedrzychowice
MKS Pogoń Prudnik
0:2
LZS Łąka Prudnicka
LZS Lubrza
6:3
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
3:5
Polonia Głubczyce
Sparta Pogoń Prudnik
2:17
Orzeł Branice
LZS Łąka Prudnicka
0:0
LZS Lubrza
Sokół Boguchwałów
1:24
Fortuna Głogówek
Cukrownik Baborów
0:3
MKS Pogoń Prudnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości