Porażka z rezerwami Odry

Drugą porażkę wiosną, a pierwszą na własnym boisku ponieśli zawodnicy Pogoni. Tym razem musieli uznać wyższość Odry II Opole, wzmocnionej w tym meczu kilkoma zawodnikami pierwszej drużyny, m.in. strzelcami bramek Nowaka i Gancarczyka.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy wytrwale budowali akcje ofensywne, pozwalając gospodarzom na grę z kontry. To właśnie tej części meczu padły wszystkie bramki spotkania. Goście na prowadzenie wyszli w 26 minucie, po nieskutecznej interwencji naszego bramkarza. W 34 minucie strzałem głową wynik podwyższył Gancarczyk, a minutę później bramkę na 3:0 zdobył Nowak.
Tuż przed przerwą kontaktowego gola z rzutu wolnego zdobył Rudzki.

W drugiej połowie Pogoń próbowała gonić wynik lecz mądrze grający goście nie pozwolili na odrobienie strat i zwyciężyli 3:1.