Wyjść z dołka.

Po niezbyt udanym sportowo, świątecznym weekendzie, już w najbliższa sobotę powracamy do ligowych rozgrywek. Oba nasze teamy, wystąpią na "obcej ziemi". Drużyna naszych IV - ligowców uda się do Łubnian na mecz z miejscowym Śląskiem, natomiast drużyna juniorska do Koźla na mecz z Odrą. Cel jest jednak jeden - przerwać nieciekawą serię i sięgnąć po punkty. Niestety oprócz wspólnego celu, wspólne są także problemy. Nie jest tajemnicą że klub z różnych względów boryka się z brakami kadrowymi co niewątpliwie ma niemałe przełożenie na osiągane ostatnio wyniki. Konieczne roszady między drużynami z jednej strony pomagają a z drugiej komplikują. Niestety na tę chwilę taka jest konieczność, choć pojawiły się szanse na delikatną poprawę sytuacji.

Wracając do sobotnich starć. Śląsk Łubniany niestety nie jest klubem z którym gra jakoś specjalnie nam leży. Ostatni raz z tą drużyną wygraliśmy 7 września 2013 roku. Kolejne lata z tym rywalem, to już niestety same porażki. Czyżby więc -idąc tym tokiem rozumowania - do Łubnian jedziemy jako chłopcy do bicia? Niekoniecznie. Nie tak dawno skończyła się jeszcze ciekawsza passa jaką mieliśmy w starciach z paczkowską Spartą, dlaczego więc nie przerwać innej?

Obecnie rywal, nie jest już tak silną ekipą jak w ostatnich latach, co potwierdza lokata w tabeli. My z kolei, po serii porażek które skutkowały "moralniakiem" powinniśmy być podwójnie zmotywowani do zrehabilitowania się. Oby się udało.

Spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 16.00 na stadionie w Łubnianach.

Drużyna juniorska, po koszmarnym początku, w kolejnym spotkaniu jakie rozegrała z Chemikiem, mimo porażki, mogła schodzić z boiska z podniesionymi czołami. Nieznaczna, pechowa i trochę niesprawiedliwa porażka z dobrą drużyną powinna nieco podnieść morale. Najbliższy rywal z Koźla nieco mniej renomowany niż wcześniejsi. Jesienią skromnie pokonany, czy uda się drugi raz?  Zadanie trochę utrudnia w\w sytuacja kadrowa, ale miejmy nadzieje że ekipa Wichera w końcu będzie cieszyć się ze zwycięstwa.

Spotkanie w najbliższą sobotę na stadionie w Koźlu o godz. 11.00