Autor:

Admin

Utworzono:

14.06.2016

W meczu kończącym zmagania w sezonie 2015/2016 podejmowaliśmy rezerwy opolskiej Odry. Od samego początku lepiej prezentowali się Bongiści, którzy utrzymywali się przy piłce i stworzyli kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Bramkarza przyjezdnych próbowali pokonać Majewski, Swendrowski, a także S.Czech, który w pierwszej połowie nie miał dobrze ustawionego celownika. Niestety w 40 minucie Jarek Kubas ostro potraktował obrońcę gości i otrzymał żółtą kartkę. Jednak podczas dyskusji z arbitrem padło parę niecenzuralnych słów i popularny Jajec zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Tym samym całą drugą połowę musieliśmy grać w osłabieniu. Wtedy jednak zobaczyliśmy prawdziwy charakter drużyny prowadzonej przez Sikorskiego. W 48 minucie z rzutu wolnego dośrodkował Chwaliński, a ładnym uderzeniem głową popisał się Sebastian Czech i wyszliśmy na prowadzenie 1:0. Po kilkunastu minutach na skrzydle ograł rywala Swendrowski, a piłka trafiła do Czecha, który ładnym, technicznym uderzeniem pokonał bramkarza Odry po raz drugi. W samej końcówce goście zdobyli bramkę honorową. Warto również odnotować występ Pawła Plocha, co prawda krótki, ale pokazał się z bardzo dobrej strony potwierdzając po raz kolejny, że "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" :).