Weekend z Pogonią.

Przed nami kolejny piłkarski weekend, także na płaszczyźnie rywalizacji lokalnej, w której uczestniczy nasz klub. Sezon rozpoczął się na dobre i w najbliższych dniach, będziemy mieli okazję obserwować zmagania dwóch prudnickich drużyn. Naszych IV ligowców, już jutro czeka arcytrudny wyjazd do Brzegu, gdzie przyjdzie mierzyć się z bezwzględnym liderem i faworytem do awansu, miejscowa Stalą. Brzeżanie po zeszłosezonowej "klapie" w której to zaprzepaścili pewny niemalże awans w ostatnich kolejkach sezonu, zwarli szyki i idą jak burza "odpalając" kolejnych rywali . Na ile będziemy w stanie postawić się takiemu rywalowi na jego terenie? Przekonamy się jutro. Korzystając z okazji że serwis rywala opublikował już wielce interesującą zapowiedz statystyczno-historyczną ze spotkań obu drużyn - odsyłamy do tej lektury aby nie dublować tematu ;) Poniżej link do zapowiedzi oraz plakat informacyjny do meczu.

ZAPOWIEDZ MECZU SERWISU STALI BRZEG

Natomiast już kolejnego dnia, w niedzielne przedpołudnie na stadionie w Prudniku, nasza drużyna juniorska podejmować będzie MKS Gogolin. Rywal plasuje się nieco wyżej w tabeli aniżeli nasza drużyna, jednak wierzymy że "rękawica zostanie podniesiona" i widzowie w Prudniku obejrzą ciekawy mecz i zwycięstwo swoich pupili. Korzystając z okazji, gorąco zachęcamy do przybycia na ten mecz. Frekwencja jak dotychczas na meczach juniorów "nie powala" a przecież ta drużyna to bezpośrednie zaplecze "pierwszej Pogoni" z następcami Rudzkiego i spółki. Z nieoficjalnych informacji - wszystko wskazuje na to że w tej drużynie nastąpi zmiana szkoleniowca. W związku z zgłaszanymi przez dotychczasowego trenera Waldemara Bedryja - osobistymi powodami które uniemożliwiają pełne zaangażowanie w pracę, jego miejsce na ławce trenerskiej zajmie prawdopodobnie doskonale znany nam Marcin Wicher - obecny zawodnik drużyny seniorów. Liczymy jednak że w takiej sytuacji pan Waldemar wciąż pozostanie przy klubie, w tej czy innej formie wspierając klub w pracy z młodzieżą, w której to jak wiemy odniósł już mnóstwo sukcesów. Aby przekonać się czy zmiana nastąpi już na mecz z Gogolinem, zapraszamy na niedzielny mecz. Poniżej plakat informacyjny.